• http://www.galdahokejs.lv
 • Chupachups
 • mentos
 • Stiga
 • www.perfettivanmelle.com/
 • TabulaRasa
 • RD IKSD
 • IZM
 • Bahlsen
 • Meduskoks
 • Meller
 • Nano.lv
 • Fruittella
 • Mollers
 • LSFP
 • LPK

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Ziņas no Ventspils


VGHK sezona sākusies ar vairākām aktivitātēm.Skaista ir jaunība, tā...

Šos dziesmas vārdus varētu veltīt 2016. gada diviem jubilāriem – Ventspils galda hokeja klubam un Latvijas kausa izcīņai 15 gadi! Kā 15 gadus atpakaļ, klubs uzsāk sezonu ar lielu turnīru skaitu un jaunumiem.
Oktobra mēnesī piecu dienu laikā tika novadīti trīs turnīri – Ventspils tehnikuma čempionāts, OC Ventspils kausa izcīņa un pirmais (Latvijā) galda hokeja nakts turnīrs, kas notika Užavas pagasta tautas namā.

Ventspils tehnikuma čempionāta 1.posms 07.10.2015.

Pirmā posma sacensības šogad notika jaunajās Ventspils tehnikuma(VT) telpās, kura atklāšanā piedalījās arī Ventspils galda hokeja kluba pārstāvji.Pavisam VT izspēlēs sešus posmus. Ne pirmo gadu savu meistarību šeit rāda Gints Lasmanis, kurš kopā ar Marisu Emerbergu tiek uzskatīti ne tikai par šī turnīra, bet arī par VT komandas līderiem lielajā SUPER KAUSA 2016 izspēlē pret Ventspils augstskolas komandu. 1.posma finālā līdz trīs uzvarām gaidītā sīvā cīņa šoreiz izpalika. Gints Lasmanis ar 4:1; 5:3; 5:2 uzvarot Marisu Emerbergu, kļuva par posma uzvarētāju. Tomēr cīņa par 3.vietu izvērtās spraiga ar visiem papildlaikiem. Šeit Kristers Lebedeks ar 0:1p; 3p:2; 3:0 uzvarēja Markusu Kālu.

 1. Gints Lasmanis
 2. Mariss Emerbergs
 3. Kristers Lebedeks
 4. Markuss Kāls
 5. Arnolds Freibergs
 6. Toms Bergmanis
 7. Krišjānis Nierliņš
 8. Mārtiņš Bite
 9. Pēteris Švalbe
 10. Matīss Apsāns
 11. Janeks Dvoreckis

Četri finālisti tika pie diplomiem un vietējās valūtas VENTIEM.

Galda hokeja nakts sonāte Užavā 10.10.2015.

Nakts aizsegā (no pulkstens 00.00 līdz 04.00) Užavas pagasta tautas namā notika unikāls galda hokeja turnīrs, kādu noorganizēt bija sens VGHK sapnis. Un pateicoties Užavas tautas nama vadītājai, sapnis kļuva par īstenību. Šajā turnīrā tika spēlēts gan uz STIGA hokeja galdiem, gan uz retrogalda LUČ. Turnīrā piedalījās dažāda vecuma un dzimuma vietējie užavnieki (kopskaitā 16)  un spēle notika aizraujošā un jautrā noskaņojumā.

Vietu sadalījums uz STIGA galdiem:

 1. Aldis Jorniņš
 2. Uldis Ķemers
 3. Rūta Erliha-Štranka

Vietu sadalījums uz retro hokeja galda LUČ:

 1. Uldis Ķemers
 2. Aldis Jorniņš
 3. Sintija Šuiskovska

Ventspils galda hokeja klubs saka lielu paldies visiem aktīvajiem „naktsputniem”!

OC Ventspils kausa izcīņas 1.posms 11.10.2015.

Turnīra pirmssākums meklējams 10 gadus atpakaļ (2005.gadā), kad VGHK izveidojās ļoti laba sadarbība ar OC Ventspils (U.Boitmanis) un turpinās līdz pat šim brīdim. Varētu teikt, ka šis turnīrs bija tāds kā iesildīšanās turnīrs pirms Latvijas kausa izcīņas turnīra Ventspils Jaunrades namā.

OC Ventspils kausa izcīņas turnīra pirmajā kārtā (kvalifikācija) izkristalizējās astoņnieks (PLAY OFF). Mazais un lielais fināls tika izspēlēts līdz trīs uzvarām. Mazajā finālā Elēna Rācenāja, uzvarot ar 5:1; 6:3; 3:4; 6:3 (3-10) Gunti Ernšteinu, izcīnīja trešo vietu. Lielais fināls izvērtās par īstām šūpolēm starp Edžu Kaņepu un Rūdolfu Kamzolu. Pirmajās divās spēlēs pārliecinošu uzvaru guva E.Kaņeps, bet nākamajās- divos papildlaikos un piektajā izšķirošajā jau uzvarēja R.Kamzols un kļuva par pirmā posma uzvarētāju.

Vietu sadalījums:

 1. Rūdolfs Kamzols                 VJN
 2. Edžus Kaņeps                      VJN
 3. Elēna Rācenāja                   VJN
 4. Guntis Ernšteins                  VJN
 5. Alens Kalniņš                       VJN
 6. Kaspars Irbe                          VGHK
 7. Elīss Depše                           Ventspils
 8. Ģirts Tindenovskis               Zūras
 9. Edvīns Tindenovskis           Zūras
 10.  Sarma Vēberga                    VGHK


Nākamais turnīrs š.g. 25.oktobrī OC Ventspils ledus halles 2.stāvā BALTIC COAL TERMINAL balvas izcīņā hobby grupā (amatieri).

 

Jaunievedumi!

 2015./2016.gada sezonas turnīros ieviesīs Ventspils galda hokeja kluba vadība:

 1. Pirmie četri godalgoto vietu ieguvēji kopā ar diplomiem un citām balvām saņems arī zināmu summu vietējās valūtas VENTUS.
 2. Tiek ieviestas izmaiņas „papildlaika” izspēlē -  Zariņa variants( papildlaika izspēlei tiek atvēlētas 2 minūtes(hronometrs jeb speciāls singls), kura laikā centra uzbrucējam nav atļauts tīrs izgājiens viens pret vienu pret vārtsargu. Tomēr „centram” atļauts darboties kā spēlētājam, kombinācijas posmā pielietojot nūju vārtu gūšanas procesā. Ja uzvarētājs netiek noteikts 2 minūtēs, tad tiek izpildīti 3 soda metieni. Ja vēl nē, tad līdz pirmai kļūdai).

Šīs izmaiņas attiecas tikai uz PLAY OFF izspēli.

Fotogrāfijas:


 

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo