• http://www.galdahokejs.lv
  • Chupachups
  • Nano.lv
  • IZM
  • Stiga
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • LPK
  • Meller
  • LSFP
  • Bahlsen
  • Meduskoks
  • mentos
  • Mollers
  • RD IKSD
  • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2021


2021.gada Rīgas Atklātais čempionāts notiks 18.septembrī Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).


FOTO

Rezultāti

Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Alvis Siliņš
3. Kristaps Riekstiņš
4. Edžus Kaņeps
5. Matīss Jakseboga
6. Mārcis Radelis
7. Elvijs Siliņš
8. Emīls Liepiņš
9. Krista Annija Lagzdiņa
10. Intars Garančs
11. Sandis Kalniņš
12. Reinis Rihards Liepiņš
13. Toms Baumanis
14. Davis Apfelbaums
15. Niks Lācis
16. Patriks Strods
17. Elēna Rācenāja
18. Ralfs Paeglis
19. Žygimantas Remeika
20. Silvestrs Bružēvics
21. Leonards Mazūrs
22. Sergejs Mihejevs
23. Ģirts Grigorjevs
24. Sandis Krasts
25. Kristaps Naglis
26. Regnārs Vazoliņš
27. Edgars Naglis
28. Filips Buhtujevs
29. Aleksandrs Žernovojs
30. Railends Kuhaļskis
31. Egīls Belševics
32. Ēriks Zaics
33. Gunārs Buls
34. Kristaps Zarinieks
35. Kristers Krists Rudzroga
36. Gintautas Remeika
37. Jēkabs Reķis
38. Edgars Putniņš
39. Toms Jakseboga
40. Ralfs Sondars
41. Oskars Einbergs
42. Markuss Ābele
43. Rainers Neija
44. Margarita Ābele
45. Alekss Skudrītis
46. Monta Jonaite
47. Artūrs Zasurcevs
48. Aigars Braļs
49. Mārtiņš Krūklis
50. Aivis Vedemanis
51. Kristaps Keišs
52. Juris Salaks


Sievietes:
1. LAGZDIŅA Krista Annija
2. RĀCENĀJA Elēna
3. ĀBELE Margarita
4. JONAITE Monta


Juniori:
1. RIEKSTIŅŠ Kristaps
2. RADELIS Māris
3. LAGZDIŅA Krista Annija
4. GARANČS Intars
5. LIEPIŅŠ Rihards Reinis
6. BAUMANIS Toms
7. APFELBAUMS Dāvis
8. LĀCIS Niks
9. STRODS Patriks
10. PAEGLIS Ralfs
11. VAZOLIŅŠ Regnārs
12. NAGLIS Edgars
13. KUHAĻSKIS Railends
14. ZAICS Ēriks
15. RUDZROGA Kristers Krists
16. REĶIS Jēkabs
17. PUTNIŅŠ Edgars
18. JAKSEBOGA Toms
19. SONDARS Ralfs
20. EINBERGS Oskars
21. ĀBELE Markuss
22. NEIJA Rainers
23. ĀBELE Margarita
24. SKUDRĪTIS Alekss
25. ZASURCEVS Artūrs
26. VEIDEMANIS Aivis
27. KEIŠS Kristaps
28. SALAKS Juris



U-14:
1. PUTNIŅŠ Edgars
2. NEIJA Rainers
3. KEIŠS Kristaps



Seniori:
1. KALNIŅŠ Sandis
2. MIHEJEVS Sergejs
3. KRASTS Sandis
4. ŽERNOVOJS Aleksandrs
5. BELŠEVICS Egīls
6. BULS Gunārs
7. REMEIKA Gintautas
8. BRAĻŠ Aigars
9. KRŪKLIS Mārtiņš



Amatieri:
1. REĶIS Jēkabs
2. SONDARS Ralfs
3. EINBERGS Oskars
4. ĀBELE Margarita
5. JONAITE Monta
6. ZASURCEVS Artūrs
7. BRAĻS Aigars
8. KRŪKLIS Mārtiņš
9. VEIDEMANIS Aivis
10. KEIŠS Kristaps
11. SALAKS Juris


Sacensību nolikums
ITHF apstiprināti galda hokeja noteikumi