• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • Nano.lv
  • mentos
  • Mollers
  • Bahlsen
  • IZM
  • Meduskoks
  • RD IKSD
  • Chupachups
  • LPK
  • LSFP
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa
  • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Rezultāti / Results


 


Atpakaļ uz
Rīgas Kausa lapu


Back to
Riga Cup page

Iepriekšpieteiktie spēlētāji / Pre-register players



Rezultāti / Results

Qualification

Basic grups

2. un 3. līga / Division 2, 3

Pusfināla grupas / Semifinal groups


Finālgrupas / Final groups

Play-Off

Foto 1.Diena/Photo Day 1

Foto 2.Diena/Photo Day 2


Live video



Vietas:

1. Kalniņš Rainers
2. Matantsev Evgeniy 

3. Marmaliuk Dmytro  
4. Silis Atis

5. Caics Edgars 
6. Siliņš Alvis
7. Baumanis Toms
8. Lonnqvist Hugo

9. Petr Patrik
10. Nilsson Eddie
11. Madera Martin
12. Vazoliņš Regnārs
13. Lebl Krystof 
14. Larsson Emil  
15. Liepiņš Emīls
16. Smagars Valts

17. Riekstiņš Rolands
18. Jurka Lukass
19. Jakseboga Matiss
20. Zaharovs Artjoms
21. Kobrle Michal
22. Siliņš Elvijs
23. Saveljeva Maria
24. Ivantsova Hanna

25. Apfelbaums Davis
26. Nilsson Henrik
27. Garančs Intars
28. Skarainis Salvis
29. Mihhaljov Timur
30. Mansson Truls
31. Dietze Valentin
32. Kalniņš Sandis
33. Matantsev Artem
34. Riekstiņš Kristaps
35. Hrustaljova Darja
36. Landa Daniil
37. Saveljev Igor
38. Rjavec Bernard
39. Radelis Mārcis
40. Lagzdiņa Krista Annija
41. Arhinovičs Elvis
42. Žernovojs Aleksandrs
43. Astrom Joakim
44. Hermansson Gustaf
45. Mihejevs Sergejs
46. Henttonen Ville
47. Bostik Michal
48. Regula Gergely

49. Paeglis Ralfs
50. Viļums Kaspars
51. Sevr Milos
52. Naglis Kristaps
53. Bozic Anze
54. Gals Haralds
55. Ernšteins Guntis
56. Pleikys Simonas
57. Remeika Zygimantas
58. Lapiņš Viesturs
59. Skrlep Nejc
60. Zālīte Jānis
61. Reķis Jēkabs
62. Naglis Edgars
63. Kamzola Laima
64. Shalomayev Mykhaylo
65. Satkus Mazvydas
66. Zenisek Martin
67. Verbičs Roberts
68. Bitmanis Jānis Miķelis
69. Strods Patriks
70. Logins Rūdolfs
71. Skudrītis Alekss
72. Thomas Simon
73. Faļkenšteins Romāns
74. Zarinieks Kristaps
75. Verbytskyy Mykola
76. Ābele Markuss
77. Pommerenke Ralph
78. Ābele Margarita
79. Sippo Daniel
80. Liepiņš Reinis Rihards

81. Sternāts Raivis
82. Kuhaļskis Railends
83. Krasts Sandis
84. Pavlovskis Ilgvars
85. Kalniņš Alens
86. Pleikys Audrius
87. Lācis Niks
88. Neija Rainers
89. Prokuratovs Henrijs
90. Putniņš Edgars
91. Zaics Ēriks
92. Buls Gunārs
93. Storozhenko Glib
94. Gala Elīna
95. Keisters Gustavs
96. Kalniņš Ričards
97. Kvasnikova Polina
98. Rozentāls Lauris
99. Remeika Gintautas
100. Ļihačova Katrīna
101. Einbergs Oskars
102. Kurzemnieks Krišjānis
103. Hansson Jan-Olof
104. Ulis Tomas

105. Zasurcevs Artūrs
106. Sviklis Niklāvs Pēteris
107. Puriņš Kārlis
108. Nechutny Hynek
109. Kerns Roberts
110. Zemņickis Krišjānis
111. Kvasnikov Volodymyr
112. Steisunas Julius
113. Pimenovs Alekss
114. Reinfelds Emīls Matiass
115. Timbers Krišjānis
116. Tihomirovs Jurģis
117. Zemņickis Jānis
118. Martužāns Rainers
119. Vaičiulēns Dāvis
120. Adamovičs Deniss
121. Stacēvičs Reinis

122. Ķirse Ilze
123. Adamovičs Genadijs
124. Mezek Urban
125. Skadiņš Norberts
126. Gūze Einārs
127. Vaičiulēns Daniels
128. Ķirsis Ivars
129. Saulītis Renārs
130. Aseriņš Roberts
131. Grīnhofa Alise
132. Kalējs Sandis
133. Sologubs Bogdans
134. Martinsons Roberts
135. Viničenko Aleks
136. Silis Aleksandrs
137. Gedoviuss Oskars
138. Storožuks Arhips
139. Garda Roberts



http://www.galdahokejs.lv/bildes/ITHF_logo.gif
http://www.galdahokejs.lv/bildes/WTHT_logo2.jpg