• http://www.galdahokejs.lv
  • IZM
  • mentos
  • LPK
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Nano.lv
  • Mollers
  • TabulaRasa
  • Chupachups
  • LSFP
  • RD IKSD
  • Fruittella
  • Stiga
  • Meduskoks
  • Bahlsen
  • Meller

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2021.gads

Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 18.decembrī, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts junioriem
un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2021.gada 9.oktobrī, Inčukalnā.
Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts komandām 2021 nenotiks.

Latvijas čempionāts


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 18.decembrī, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).



Rezultāti


Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Alvis Siliņš
3. Elvijs Siliņš
4. Matīss Jakseboga
5. Rolands Riekstiņš
6. Aleksandrs Žernovojs
7. Jevgēnijs Zaharovs
8. Edžus Kaņeps
9. Krista Annija Lagzdiņa
10. Elēna Rācenāja
11. Ritvars Felkers
12. Lūkass Jurka
13. Salvis Skarainis
14. Emīls Liepiņš
15. Sandis Kalniņš
16. Mārcis Radelis
17. Guntis Ernšteins
18. Kristaps Naglis
19. Toms Baumanis
20. Regnārs Vazoliņš
21. Patriks Strods
22. Jānis Lubāns
23. Raivis Sternāts
24. Sandis Krasts
25. Intars Garančs
26. Edgars Putniņš
27. Kristaps Zarinieks
28. Niks Lācis
29. Egīls Belševics
30. Alens Kalniņš
31. Kaspars Viļums
32. Deniss Adamovičs
33. Rihards Mazitāns
34. Rodrigo Iga
35. Ēriks Zaics
36. Rūdolfs Logins
37. Toms Jakseboga
38. Reinis Rihards Liepiņš
39. Krišjānis Kurzemnieks
40. Alekss Skudrītis
41. Roberts Kerns
42. Genadijs Adamovičs
43. Artūrs Zasurcevs
44. Henrijs Lērme
45. Ralfs Sondars
46. Sergejs Mihejevs
47. Ermīns Bents
48. Arvīds Maks
49. Mihails Iļņickis



Balvas:
Kauss Latvijas čempionam, medaļas 1.-3.vietu ieguvējiem.
Kauss 2. un 3.līgas uzvarētājiem
Kausi OLD Fox uzvarētājiem.
Kausi arī 3 labākajiem amatieriem neklātienes cīņā.
Balvas no LGHF, SIA Elvi Inčukalna filiāles, SIA BENU Aptieka Inčukalna filiāles, SIA Rāmkalnu parks un Moller.



Nolikums

Latvijas čempionāts junioriem
Latvijas čempionāts senioriem


Šajās sacensībās tiek ņemti vērā sezonas 2020./2021. vecuma ierobežojumi:
juniori un juniores 2003. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2008.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1981. gadā dzimuši un agrāk;
O55 1966. gadā dzimuši un agrāk.

FOTO

Seniori. Rezultāti.

Visas vietas Seniori (40+):
1. Salvis Skarainis
2. Sandis Kalniņš
3. Sandis Krasts
4. Aleksandrs Žernovojs
5. Egīls Belševics (55+)
6. Igor Zamyatin
7. Ints Jurka
8. Aigars Braļs

Juniori. Rezultāti.

Visas vietas Juniori (U18):
1. Toms Baumanis
2. Matīss Jakseboga
3. Kristaps Riekstiņš
4. Patriks Strods
5. Ģirts Grigorjevs
6. Regnārs Vazoliņš
7. Mārcis Radelis
8. Davis Apfelbaums
9. Intars Garančs
10. Edgars Naglis
11. Lūkass Jurka
12. Reinis Rihards Liepiņš
13. Krista Annija Lagzdiņa
14. Jēkabs Reķis
15. Artūrs Zasurcevs
16. Niks Lācis
17. Aivis Veidemanis
18. Edgars Putniņš
19. Alekss Skudrītis
20. Kristaps Keišs
21. Jānis Miķelis Bitmanis
22. Toms Jakseboga
23. Oskars Einbergs
24. Ralfs Sondars
25. Katrīna Ļihačova
26. Arnis Salmiņš
27. Rūdolfs Logins
28. Rodrigo Iga
29. Roberts Kerns


Juniori U13
1. VAZOLIŅŠ Regnārs
2. JURKA Lūkass
3. PUTNIŅŠ Edgars
4. SKUDRĪTIS Alekss
5. KEIŠS Kristaps
6. BITMANIS Jānis Miķelis
7. JAKSEBOGA Toms
8. ĻIHAČOVA Katrīna
9. SALMIŅŠ Arnis
10. LOGINS Rūdolfs
11. IGA Rodrigo
12. KERNS Roberts