• http://www.galdahokejs.lv
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Fruittella
  • Meller
  • Chupachups
  • IZM
  • Nano.lv
  • LSFP
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Bahlsen
  • Stiga
  • Mollers
  • LPK
  • RD IKSD

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

AMATIERU LĪGA, 1.posms


Amatieru līgas 1.posms notika 5.martā, Inčukalnā.


Sacensību posms notiek Latvijas čempionāta ietvaros.
Amatieru līgas dalībniekiem jāpiesakās kopā ar citiem Latvijas čempionāta dalībniekiem.

Pēc Latvijas čempionātā iegūtajām noslēguma vietām tiks noteiktas vietas Amatieru līgas 1.posmā.

Visa informācija un rezultāti Latvijas čempionāta lapā.

Visas AL vietas:
1.    KERNS Roberts    Inčukalna GHK
2.    TIHOMIROVS Jurģis    Inčukalna GHK
3.    BITMANIS Jānis Miķelis    VJC Vinda
4.    LOGINS Rūdolfs    Inčukalna GHK
5.    EINBERGS Oskars    VJC Vinda
6.    SONDARS Ralfs    VJN Ventspils
7.    KURZEMNIEKS Krišjānis    Inčukalna GHK
8.    ZASURCEVS Artūrs    Rīga
9.    VERBIČS Roberts    Burtnieku MJIC
10.    SVILIS Jēkabs    Inčukalna GHK
11.    GAILĪTE Katrīna    Inčukalna GHK
12.    PURIŅŠ Kārlis    Inčukalna GHK
13.    SALMIŅŠ Arnis    Burtnieku MJIC
14.    ĻIHAČOVA Katrīna    Burtnieku MJIC
15.    KEIŠS Kristaps    Inčukalna GHK
16.    STEPANOVS Daniels    Rīgas 69.vsk.
17.    PROKURATOVS Henrijs    Rīgas 69.vsk.
18.    KALNIŅŠ Ričards    Rīgas 69.vsk.
19.    ORBIDĀNS Kristens    Inčukalna GHK
20.    STACĒVIČS Reinis    Rīgas 69.vsk.
21.    KREMKOVS Markuss    Inčukalna GHK


Juniori         
1.    KERNS Roberts    Inčukalna GHK
2.    TIHOMIROVS Jurģis    Inčukalna GHK
3.    EINBERGS Oskars    VJC Vinda
4.    SONDARS Ralfs    VJN Ventspils
5.    KURZEMNIEKS Krišjānis    Inčukalna GHK
6.    ZASURCEVS Artūrs    Rīga
7.    SVILIS Jēkabs    Inčukalna GHK
8.    KREMKOVS Markuss    Inčukalna GHK
        
U-14 grupā        
1.    BITMANIS Jānis Miķelis    VJC Vinda
2.    LOGINS Rūdolfs    Inčukalna GHK
3.    VERBIČS Roberts    Burtnieku MJIC
4.    GAILĪTE Katrīna    Inčukalna GHK
5.    PURIŅŠ Kārlis    Inčukalna GHK
6.    SALMIŅŠ Arnis    Burtnieku MJIC
7.    ĻIHAČOVA Katrīna    Burtnieku MJIC
8.    KEIŠS Kristaps    Inčukalna GHK
9.    STEPANOVS Daniels    Rīgas 69.vsk.
10.    PROKURATOVS Henrijs    Rīgas 69.vsk.
11.    KALNIŅŠ Ričards    Rīgas 69.vsk.
12.    ORBIDĀNS Kristens    Inčukalna GHK
13.    STACĒVIČS Reinis    Rīgas 69.vsk.
14.    KREMKOVS Markuss    Inčukalna GHK
        
Sievietes        
1.    GAILĪTE Katrīna    Inčukalna GHK
2.    ĻIHAČOVA Katrīna    Burtnieku MJIC