Atjaunots / Updated 02.12.17 00:15

Sakārtots pēc 27.11.2017. Pasaules reitinga.
Šis reitings tiks lietots veidojot grupas.
/
Sorted according World Rank of 27.11.2017.
This rank will be used for seeding groups

"new" - nesen pieteikts / recent pre-register ,
"ref" - tiesnesis / referee,
"unreg" - nepiedalīsies / un-registered,
"Q" - jāspēlē kvalifikācijā / must play in qualification,

287 spēlētāji no 15 valstīm:
(119 spēlētāji kvalifikācijā; 168 bez kvalifikācijas)
/
287 players from 15 countries:
(119 players in qualification; 168 direct)

# Vārds /
Name
Klubs /
Club
Valsts /
Country
PR
vieta /
WR
place
Vērtība
PR /
Value
of WR
Iespējamie
PR punkti /
Estimated
WR points
ref 1 Edgars Caics BJC Laimīte LAT 1 1010 908
2 Maxim Borisov Legion RUS 2 993 890
3 Atis Sīlis BJC Laimīte LAT 3 959 874
4 Nikita Zholobov THC Toros RUS 7 931 857
5 Oscar Henriksson Broderna Grym SWE 9 986 844
6 Sergey Ivanov Kuropatki RUS 14 910 835
7 Valts Smagars Skrundas GHK LAT 15 856 826
8 Patrik Petr THC Stiga Elites CZE 16 924 818
9 Markus Nilsson Spjass Invaders SWE 17 904 807
ref 10 Alexey Titov Alfa-Taktika RUS 18 817 796
11 Mykhaylo Spivakovskyy THC Lisovi Haschi UKR 20 829 787
12 Edgars Saulītis Inčukalna GHK LAT 22 842 779
13 Andrey Voskoboynikov Zhuk v Muravejnike RUS 23 833 775
14 Dmytro Litvinyuk THC Lisovi Haschi UKR 24 883 772
15 Jevgēnijs Zaharovs Skrundas GHK LAT 28 814 769
16 Mikhail Shashkov Legion RUS 29 803 766
17 Sandis Kristaps Lagzdiņš BJC Laimīte LAT 33 795 761
18 Dmitry Malygin Legion RUS 34 848 756
19 Leos Hvizd ml. THC Stiga-Game Pribram CZE 37 876 750
20 Raivis Miglinieks BJC Laimīte LAT 38 842 743
21 Yevhen Levdansky THC Lisovi Haschi UKR 41 798 738
22 Dmitriy Petrov THC Toros RUS 45 742 730
23 Michal Hvizd THC Stiga Elites CZE 47 762 721
24 Gints Lasmanis Skrundas GHK LAT 50 780 712
25 Pavel Gorodnitskiy Zhuk v Muravejnike RUS 51 838 702
26 Maria Saveljeva SK Raua EST 52 752 694
27 Edgars Mucenieks Skrundas GHK LAT 54 731 690
28 Elvijs Siliņš VJN Ventspils LAT 57 759 685
29 Jevgeni Lvov Legion EST 58 829 681
30 Artjoms Zaharovs Skrundas GHK LAT 60 725 679
31 Andrey Chaplygin Kuropatki RUS 63 734 677
32 Anton Umanskyy THC Lisovi Haschi UKR 64 894 675
33 Michal Kobrle THC Stiga Elites CZE 72 735 673
34 Kryštof Lebl Stiga Big Band Praha CZE 75 745 668
ref 35 Bjarne Axelsen Katran DEN 77 709 663
36 Martin Arenlind DAJM SWE 79 712 658
37 Sergejs Mihejevs Rīgas GHK LAT 80 698 654
38 Kirill Storchak Northern Lights RUS 81 701 652
39 Viktoria Gorodnitskaya Ultra Cherepovets RUS 82 738 650
40 Denis Matveev Kuropatki RUS 87 699 649
ref 41 Igor Saveljev SK Raua EST 90 701 647
42 Pavel Plesak APP Gladiators Plzen CZE 93 735 646
43 Benjamin Suominen Turun Seudun PJK FIN 94 708 645
44 Anton Legkov Joker RUS 95 688 644
45 Vitaly Skorobogatov Petersburg Pirates RUS 96 665 641
46 Alexandr Zaytsev THC Toros RUS 99 678 638
47 Edžus Kaņeps VJN Ventspils LAT 101 683 635
ref 48 Kimmo Eriksson Turun Seudun PJK FIN 105 654 630
49 Filips Buhtujevs Inčukalna GHK LAT 106 706 625
50 Eliāns Ēdelis VJN Ventspils LAT 108 703 621
51 Andreas Andersson DAJM SWE 113 690 617
52 Yuriy Prostakov THC Toros RUS 115 647 613
53 Artem Valiev Legion LTU 118 705 610
54 Vladimir Smirnov Legion RUS 124 660 606
55 Igor Masloboev AII Citrus-Art RUS 125 642 604
56 Fidde Hansson BJC Laimīte SWE 126 657 601
57 Petrus Miettinen Pultti Amigos FIN 137 716 597
58 Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils LAT 139 636 595
59 Rainers Kalniņš Inčukalna GHK LAT 141 653 592
60 Alexander Okunev Kotlin RUS 144 636 590
61 Sandis Kalniņš Inčukalna GHK LAT 146 641 589
62 Raivis Sternāts Rīgas GHK LAT 147 670 587
63 Jan Sladek THC Stiga Elites CZE 148 641 582
64 Simonas Pleikys THC Vilnius LTU 157 613 576
65 Martin Zenisek APP Gladiators Plzen CZE 165 643 571
66 Anette Engel BHK Saksen DEN 171 615 565
ref 67 Simon Thomas Stiga Big Band Praha IRL 174 578 561
68 David Dvoracek THC Stiga-Game Pribram CZE 181 580 558
69 Alexandr Danilov Petersburg Pirates RUS 187 602 555
70 Artem Blinov Stiga St. Petersburg RUS 188 603 552
71 Andrejs Kuzņecovs Jēkabpils GHK LAT 191 610 549
72 Miloš Ševr THC Stiga Elites CZE 208 617 543
73 Michal Boštik Stiga HC Benatky CZE 217 598 539
74 Alexey Baranov RS-Balance RUS 228 575 535
75 Audrius Pleikys THC Vilnius LTU 235 551 532
76 Romāns Faļkenšteins Rīgas GHK LAT 238 553 530
77 Jevgeny Tsupko Bagira ISR 247 553 527
78 Markus Bengtsson Broderna Grym SWE 248 548 523
79 Emīls Liepiņš BJC Laimīte LAT 249 567 518
80 Ruslan Kamalov Stiga St. Petersburg RUS 252 541 514
81 Bernard Rjavec NHK Kranj SLO 257 670 510
82 Rūdolfs Valainis Jēkabpils GHK LAT 258 561 508
83 Elēna Rācenāja VJN Ventspils LAT 259 536 506
84 Raimonds Īša --- LAT 275 548 505
85 Mattias Kralmark DAJM SWE 277 580 504
86 Elvis Arhinovičs VJN Ventspils LAT 283 509 503
87 Aleksandr Tarakanov RS-Balance KAZ 289 598 502
88 Kaspars Viļums BJC Laimīte LAT 294 547 499
89 Mažvydas Satkus THC Vilnius LTU 296 517 495
90 Kristaps Zarinieks Jēkabpils GHK LAT 298 530 489
91 Sandra Komaraite THC Vilnius LTU 300 545 484
92 Jānis Stūrmanis --- LAT 304 505 480
93 Joachim Thyzell DAJM SWE 306 521 475
94 Alens Kalniņš VJN Ventspils LAT 308 550 472
95 Denis Petrov MaSKA RUS 310 517 470
96 Richard Petersson DAJM SWE 321 587 467
97 Alexey Krinov RS-Balance RUS 326 503 466
98 Tomas Jedlicka THC Stiga-Game Pribram CZE 328 473 463
99 Guntis Ernšteins VJN Ventspils LAT 329 485 461
100 Salvis Skarainis --- LAT 332 510 458
101 Andrey Ponomarev RS-Balance RUS 335 479 454
102 Sergey Kudinov Forever Young RUS 346 475 449
103 Aliaksandr Bartosh THC K-Marx Nahockers BLR 349 499 445
104 Vladimir Voronov THC Vilnius LTU 350 479 442
105 Egīls Belševics Melnie zirdziņi LAT 354 476 440
106 Michael Toft Nielsen BHK Saksen DEN 358 508 439
107 Evgenii Solovev Gladiatory RUS 366 460 438
108 Haralds Gals Inčukalna GHK LAT 368 571 436
109 Ilgvars Pavlovskis Rīgas GHK LAT 386 468 434
110 Hynek Nechutny APP Gladiators Plzen CZE 388 466 432
111 Andrei Kniaziuk Tiani-Tolkai BLR 389 480 429
112 Šarūnas Jokubauskas THC Vilnius LTU 398 437 426
113 Vladislav Semenchuk 5th Element UKR 408 498 419
114 Žygimantas Remeika THC Black & White LTU 414 472 413
115 Kristaps Riekstiņš --- LAT 435 460 404
116 Roberts Suharevs Jr. Inčukalna GHK LAT 439 437 395
117 Martin Martinec THC Predators SVK 469 393 388
118 Rinalds Siņicins Inčukalna GHK LAT 482 423 381
119 Nico Pedersen BHK Saksen DEN 489 422 374
120 Sandis Krasts --- LAT 492 376 367
121 Hugo Brengulis Inčukalna GHK LAT 500 407 361
122 Alexander Nagorniy st. Forever Young RUS 515 368 355
123 Haralds Janvars VJN Ventspils LAT 535 404 350
124 Tomas Fagerlind Inga Luringar Gills SWE 548 490 345
125 Reinis Rihards Liepiņš BJC Laimīte LAT 555 381 343
126 Jiri Junek THC Stiga-Game Pribram CZE 558 348 341
127 Anton Jalneskog Broderna Grym SWE 568 393 339
128 Aigars Romals Inčukalna GHK LAT 583 350 336
129 Gunārs Buls --- LAT 613 321 331
130 Rolands Riekstiņš --- LAT 617 372 326
131 Leonards Mazūrs BJC Laimīte LAT 645 371 320
132 Intars Garančs Inčukalna GHK LAT 671 310 313
133 Ralfs Paeglis Inčukalna GHK LAT 672 302 306
134 Toms Baumanis Inčukalna GHK LAT 702 325 299
135 Sarma Vēberga VJN Ventspils LAT 706 318 295
136 Jānis Konutis --- LAT 721 298 293
137 Valts Janvars VJN Ventspils LAT 728 260 292
unreg 138 Vadim Lebedev Ohta RUS 729 283 290
139 Daniil Moshnin SK Raua EST 730 336 286
140 Martins Gabrielis BJC Laimīte LAT 739 299 282
141 Elena Stoljarova Forever Young RUS 744 288 278
142 Mark-Julius Pikat Tallinn TTRK EST 774 318 273
143 Roberts Pelšs --- LAT 775 281 270
144 Roberts Līvmanis Inčukalna GHK LAT 795 239 267
145 Daniel Setterwall Inga Luringar Gills SWE 807 261 263
146 Aldis Ūdris --- LAT 810 281 261
147 Micael Myren BH Chiefs BH SWE 812 236 260
148 Mārīte Stūrmane --- LAT 820 244 256
149 Nikolass Pilinskis Inčukalna GHK LAT 839 244 250
150 Gintautas Remeika THC Black & White LTU 841 289 246
151 Mārcis Radelis --- LAT 857 222 238
152 Veronika Sachok SK Raua EST 859 319 233
153 Jānis Rektiņš KŽDC Valmiera LAT 863 208 229
154 Andrejs Farafonovs BJC Laimīte LAT 866 238 224
155 Silvestrs Bružēvics BJC Laimīte LAT 870 266 222
156 Kristaps Naglis --- LAT 879 246 220
157 Krista Annija Lagzdiņa BJC Laimīte LAT 888 361 216
158 Edvards Drozds Inčukalna GHK LAT 890 220 212
159 Zigmārs Šmits --- LAT 896 315 208
160 Harijs Mencendorfs --- LAT 899 215 205
161 Alberts Bērtiņš --- LAT 903 187 202
162 Toms Stūrmanis --- LAT 904 227 199
163 Patriks Strods Inčukalna GHK LAT 918 284 194
164 Olga Ozernaja Nice Castle LAT 923 193 188
165 Julius Steisunas THC Black & White LTU 936 201 181
Q 166 Vilnis Zoldners Rīgas GHK LAT 1043 372 174
167 Viktors Piastro Nice Castle LAT 1046 174 163
168 Mark Kritski SK Raua EST 1134 153 153
169 Roberts Suharevs Sr. Inčukalna GHK LAT 1136 153 146
170 Tomas Ulis THC Black & White LTU 1198 143 139
Q 171 Lauris Pēteris Mazpolis --- LAT 1201 146 137
Q 172 Ella Lauma Bērtiņa --- LAT 1224 153 135
Q 173 Krišs Skujenieks Inčukalna GHK LAT 1264 113 130
Q 174 Alexander Kaminski --- RUS 1277 133 126
unreg 175 Kārlis Veide Inčukalna GHK LAT 1282 118 121
Q 176 Toms Priedītis-Grūbe --- LAT 1297 124 117
Q 177 Aleksandra Farafonova BJC Laimīte LAT 1329 109 114
Q 178 Ance Ramona Migliniece --- LAT 1331 126 111
Q 179 Railends Kuhaļskis Inčukalna GHK LAT 1364 114 108
Q 180 Laura Stūrmane --- LAT 1449 110 105
Q 181 Andrejs Solovjovs --- LAT 1464 104 103
Q 182 Edgars Naglis --- LAT 1466 144 101
Q 183 Jānis Hūns --- LAT 1471 221 100
Q 184 Dāvis Apfelbaums --- LAT 1524 126 99
Q 185 Yan Berzin --- LAT 1575 94 98
Q 186 Rainers Kreitāls --- LAT 1608 107 96
Q 187 Eduards Strauts --- LAT 1609 107 93
Q 188 Ēriks Zaics --- LAT 1626 77 88
Q 189 Markuss Ābele Inčukalna GHK LAT 1644 81 83
Q 190 Iida Miettinen --- FIN 1748 98 82
Q 191 Mārcis Andersons Rīgas GHK LAT 1925 359 81
Q 192 Nikita Tikhomirov Ohta RUS 2042 52 80
Q 193 Matīss Jakseboga BJC Laimīte LAT 2147 65 79
Q 194 Andrey Tikhomirov Prometey School RUS 2187 36 78
Q 195 Semjons Fiskiss --- LAT 2239 107 77
Q 196 Rolandas Zygelis THC Black & White LTU 2285 47 76
Q 197 Aleksandrs Bugo Jēkabpils GHK LAT 2428 67 75
Q 198 Alekss Ernšteins --- LAT 2689 48 74
Q 199 Markuss Gaļinovskis --- LAT 2814 66 73
Q 200 Roberts Tubelis --- LAT 2910 87 72
Q 201 Mārcis Rēders --- LAT 3001 83 71
Q 202 Markus Sanders --- LAT 3133 76 70
Q 203 Inese Više Rīgas GHK LAT 3325 21 69
Q 204 Aksels Neimanis --- LAT 3387 64 68
Q 205 Marija Trušina --- LAT 3417 62 67
Q 206 Reinis Brokāns --- LAT 3530 30 66
Q 207 Ivars Belkovskis --- LAT 3620 55 65
Q 208 Oskars Škutāns --- LAT 3733 29 64
Q 209 Markuss Mežviets --- LAT 3882 46 63
Q 210 Sergejs Bičkovs --- LAT 3942 33 62
Q 211 Artūrs Daugovičs --- LAT 4240 37 61
Q 212 Lauris Rozentāls --- LAT 4350 9 60
Q 213 Bogdans Vaškovs --- LAT 4458 33 59
Q 214 Renārs Zabarovskis --- LAT 6628 11 58
Q 215 Oksana Korobkina --- LAT 7768 7 57
Q 216 Aleksis Zoldners --- LAT 19001 0 56
Q 217 Jaroslavs Jackovs --- LAT 20001 0 55
Q 218 Emīls Pļavenieks --- LAT 20002 0 54
Q 219 Nikolajs Arajevs --- LAT 20003 0 53
Q 220 Aleksandrs Arajevs --- LAT 20004 0 52
Q 221 Markuss Lebedevs --- LAT 20005 0 51
Q 222 Ivans Liberovs --- LAT 20006 0 50
Q 223 Oskars Kapteinis --- LAT 20007 0 49
Q 224 Ņikita Žiļakovs --- LAT 20008 0 48
Q 225 Maksims Čekmarjovs --- LAT 20009 0 47
Q 226 Ēriks Beļgesovs --- LAT 20010 0 46
Q 227 Dāniels Vaičiulēns --- LAT 20011 0 45
Q 228 Dāvis Vaičiulēns --- LAT 20012 0 44
Q 229 Edvards Vaikuls --- LAT 20013 0 43
Q 230 Kajs Zuters --- LAT 20014 0 42
Q 231 Artūrs Griķis --- LAT 20015 0 41
Q 232 Ričards Griķis --- LAT 20016 0 40
Q 233 Sanduss Stepāns --- LAT 20017 0 39
Q 234 Viktorija Barņikova --- LAT 20018 0 38
Q 235 Deniss Sergejevs --- LAT 20019 0 37
Q 236 Patriks M. Matīss --- LAT 20020 0 36
Q 237 Maksims Pesins --- LAT 20021 0 35
Q 238 Arsenijs Zaicevs --- LAT 20022 0 34
Q 239 Georgijs Pesins --- LAT 20023 0 33
Q 240 Mārcis Sondors --- LAT 20024 0 32
Q 241 Adrians Kudlajevs --- LAT 20025 0 31
Q 242 Rainers Ezis --- LAT 20026 0 30
Q 243 Arturs Sordarovs --- LAT 20027 0 29
Q 244 Roberts Aleksejevs --- LAT 20028 0 28
Q 245 Egils Ezis --- LAT 20029 0 27
Q 246 Kristofers Bogdāns --- LAT 20030 0 26
Q 247 Nils Atgāzis --- LAT 20031 0 25
Q 248 Rolands Liekmanis --- LAT 20032 0 24
Q 249 Gustavs Batņa --- LAT 20033 0 23
Q 250 Niks Vucāns --- LAT 20034 0 22
Q 251 Endijs Umbraško --- LAT 20035 0 21
Q 252 Artemijs Pogodins --- LAT 20036 0 20
Q 253 Alvis Alferovs --- LAT 20037 0 19
Q 254 Jelisejs Buhanovskis --- LAT 20038 0 18
Q 255 Emīls Baikovs --- LAT 20039 0 17
Q 256 Krišs Atvars Saberovs --- LAT 20040 0 16
Q 257 Edvards Valts --- LAT 20041 0 15
Q 258 Aleksandrs Andrejevs --- LAT 20042 0 14
Q 259 Niks Ameļkovičs --- LAT 20043 0 13
Q 260 Krišjānis Rozenkopfs --- LAT 20044 0 12
Q 261 Alekss Ameļkovičs --- LAT 20045 0 11
Q 262 Anastasija Galaka --- LAT 20046 0 10
Q 263 Marks Rozgons --- LAT 20047 0 9
Q 264 Nikita Karševs --- LAT 20048 0 8
Q 265 Olegs Sergejevs --- LAT 20049 0 7
Q 266 Mareks Kazlausks --- LAT 20050 0 6
Q 267 Gevorks Akopjans --- LAT 20051 0 5
Q 268 Kirills Šmačko --- LAT 20052 0 4
Q 269 Andrejs Lapčiks --- LAT 20053 0 3
Q 270 Mihails Buiko --- LAT 20054 0 2
Q 271 Henrijs Prokuratovs --- LAT 20055 0 1
new Q 501 Konstantins Balodis --- LAT 20501 0 12
new Q 502 Andrejs Popadins --- LAT 20502 0 11
new Q 503 Danila Koršunovs --- LAT 20503 0 10
new Q 504 Jēkabs Zvans --- LAT 20504 12 9
new Q 505 Vladislavs Biculis --- LAT 20505 0 8
new Q 506 Arvīds Ceriņš --- LAT 20506 80 7
new Q 507 Pauls Roberts Baumanis --- LAT 20507 0 6
new Q 508 Arseniy Stolyarov THC Toros RUS 20508 822 5
new Q 509 Eva Ozerova Athena RUS 20509 530 4
new Q 510 Artjoms Parškovs --- LAT 20510 29 3
new Q 511 Jēkabs Prodnieks --- LAT 20511 0 2
new Q 512 Maksims Beļajevs --- LAT 20512 0 1
new Q 513 Elena Okuneva Kotlin RUS 20513 69 1
new Q 514 Konstantins Domeniks Zabello Incukalns THC LAT 20514 276 1
new Q 515 Oskars Meisters --- LAT 20515 0 4
new Q 516 Vesa Huotelin Spjalerance FIN 20516 703 3
new Q 517 Laima Kamzola VJN Ventspils LAT 20517 475 2
new Q 518 Maksims Sejdametovs --- LAT 20518 0 1
ref/unreg Intars Žubeckis Inčukalna GHK LAT 0 0 0
unreg Linas Vasilevičius THC Vilnius LTU 0 0 0