LGHF

www.galdahokejs.lv

Sākums
Rīgas Kauss
Riga Open
Brīvais mikrofons

13. Rīgas Kauss / 13th Riga Open

Pieteiktie spēlētāji / Pre-registered players

 

Jauni laika džingli!

New time jingles!

 

Atjaunots / Updated - 23:52 01.12.2011.

Sakārtots pēc 30.11.11. Pasaules reitinga.
Šis reitings tiks lietots veidojot grupas.
/
Sorted according World Rank of 30.11.11.
This rank will be used for seeding groups.

155 spēlētāji no 8 valstīm:
/
155 players from 8 countries:
#Vārds /
Name
Klubs /
Club
Valsts /
Country
PR vieta /
WR place
Labākais rezultāts PR /
Best WR result
Iespējamie PR punkti /
Estimated WR points
new1Oleg Dmitrichenko--- RUS21000972
2Edgars CaicsBJC Laimite LAT3974965
new3Ahti LampiOptime FIN4973962
4Yanis GaluzoBJC Laimite RUS5981960
5Alexey ZaharovBagira RUS6970958
6Petr TmejTHC Stiga Elites CZE8971955
7Maxim BorisovNorthern lights RUS9962952
8Ivan ZaharovBagira RUS10966949
9Matiss SaulitisIncukalns THC LAT11960945
10Andrey VoskoboynikovPyramida RUS12960941
11Alexey Titov--- RUS13947936
12Yevgen LevdanskyTHC Lisovi Haschi UKR15951932
13Pavel GorodnitskiyNorthern lights RUS20945929
14Edgars SaulitisIncukalns THC LAT24936926
15Karlis BalodisIncukalns THC LAT27932924
16Dmitriy KoshmanAlliance RUS28928923
17Alexandr KosyrevAlliance RUS30926922
18Juho RautioKALA FIN31934921
19Santtu SainioTalpelan Taiga FIN37929920
20Jakub SladekTHC Stiga Elites CZE40922919
21Janis KalnevicsIncukalns THC LAT41927919
22Mykhaylo SpivakovskyyTHC Lisovi Haschi UKR42928918
23Jevgeni Lvov--- EST43928918
new24Jevgenijs ZaharovsSkrunda THC LAT44938917
25Dmitriy BelavinPyramida RUS45922916
26Ladislav TmejTHC Stiga Elites CZE49932915
27Raivis SternatsRiga THC LAT50915914
28Jan DryakStiga Big Band Praha CZE55933911
29Mikus SaulitisIncukalns THC LAT58915909
new30Alexey ChernovTHC Piter RUS60909907
31Dmitry SolovievVolga RUS64905904
32Artjoms ZaharovsSkrunda THC LAT68906902
33Didzis ZiemelisIncukalns THC LAT77925900
34Alexander OzerovULTRA-Cherepovets RUS81904898
35Valts SmagarsSkrunda THC LAT84908897
36Otto PesalaKALA FIN87928894
37Milos SevrTHC Stiga Elites CZE104889891
38Sergejs MihejevsRiga THC LAT114896889
new39Alexandr ZhulyabinAlliance RUS118877885
40Vladimir EgorovDiesel RUS121912883
41Arturs VercinsBJC Laimite LAT122896880
42Igor SaveljevSK Raua EST126922876
43Stepan KorotkiyBagira RUS128895873
44Nikita KushnirOdessa UKR131877871
45Sandis KalninsIncukalns THC LAT143833869
46Viktoria LarichevaULTRA-Cherepovets RUS150887868
47Irina BelavinaNord-West RUS152879867
48Gints LasmanisSkrunda THC LAT157828865
49Viktor LevdanskyTHC Lisovi Haschi UKR160870863
50Alexander OkunevKotlin RUS162876861
51Viacheslav PatekhinKuropatki RUS166839855
52Mihail MargolisDiesel RUS170879847
53Edgars MucenieksSkrunda THC LAT171836839
54Mihail MihinDiesel RUS172821830
55Mariya MiloradovaToros  RUS176827826
56Viesturs LapinsVJN "Ventspils" LAT181847823
57Roberts KupcsIncukalns THC LAT183818819
new58Salvis Skarainis--- LAT184873816
59Aleksandrs ZernovojsVJN "Ventspils" LAT186869814
60Petr MozhaevCopenhagen Ice Breakers RUS187822812
61Teuvo MoisaTalpelan Taiga FIN191868810
62Dusan KrasaStiga Big Band Praha CZE195804806
63Vesa HuotelinPOLY FIN199819802
64Jan Pelkonen--- FIN217795799
65Maxim StarkovKuropatki RUS218797796
66Evgeniy GolovizninKuropatki RUS220795794
67Jani HerleviTalpelan Taiga FIN227813792
68Alexander LarichevULTRA-Cherepovets RUS239803790
69Rudolfs ValainisJekabpils THC LAT240884784
70Janis KarlovskisIncukalns THC LAT241804779
71Maria SaveljevaSK Raua EST242806775
72Haralds GalsIncukalns THC LAT246780769
73Ilze Zuce-TencaIncukalns THC LAT247761766
new74Konstantin Mishurinskikh--- RUS249770762
75Arnis VitolsSkrunda THC LAT259740757
new76Niko TuominenPOLY FIN260778752
77Vafa HamdamovSK Raua EST261778746
78Andris LiepinsBJC Laimite LAT263757741
79Eriks KuharjonoksIncukalns THC LAT283741737
80Edzus KanepsVJN "Ventspils" LAT294770734
81Sandis KadakovskisSkrunda THC LAT301694728
82Rudolfs KamzolsVJN "Ventspils" LAT308736721
83Mariss EmerbergsSkrunda THC LAT314749713
84Elvijs SilinsVJN "Ventspils" LAT335693703
85Roman BykovBHC Silver Pike RUS336682695
86Baiba Dace OzolinaVJN "Ventspils" LAT338686689
87Tatu RajaniemiKALA FIN344676683
88Olli-Pekka KuokkanenKALA FIN348748681
89Kaspars VilumsBJC Laimite LAT354681678
90Denis ChernjavskyGentle Giants RUS355708677
91Kaspars DubavsIncukalns THC LAT356712676
92Edgars VitolsSkrunda THC LAT361687673
93Elians EdelisVJN "Ventspils" LAT374682671
94Guntis ErnsteinsVJN "Ventspils" LAT386632665
95Kristaps ZarinieksJekabpils THC LAT391614657
96Filips BuhtujevsIncukalns THC LAT392672650
new97Sandis LagzdinsBJC Laimite LAT398726642
98Laima KamzolaVJN "Ventspils" LAT407648636
99Deniss Klokovs--- LAT409606631
100Ilgvars PavlovskisRiga THC LAT411650623
101Alvis SilinsVJN "Ventspils" LAT419640617
102Andrei KniaziukNovopolotsk BLR422685610
new103Valentyn KorabelDesna UKR425631603
104Guntis KarlovskisIncukalns THC LAT439586598
105Elina GalaIncukalns THC LAT440614592
106Emils LiepinsBJC Laimite LAT447590588
107Alexander MakushkinKuropatki RUS448593584
108Daniels LaizansIncukalns THC LAT452590579
109Gundega PakeGHK Saulkrasti LAT463553572
110Vilnis ZoldnersRiga THC LAT469533563
new111Mikhail Shashkov--- RUS478560552
112Janis ZaliteVJN "Ventspils" LAT480544545
113Aigars NazinskisViesite LAT482603538
114Intars ZubeckisIncukalns THC LAT487544532
115Karlis AbolsSkrunda THC LAT513530529
116Rudolfs KreicbergsMelnie zirdzini LAT531656516
117Rimants MironovicsVJN "Ventspils" LAT559473501
118Jali SaloTalpelan Taiga FIN563530480
119Aivars VaversIncukalns THC LAT567574456
120Alen ShekarevSK Raua EST573429440
121Tomass KeissIncukalns THC LAT696278414
122Dainis ZarinsVentspils GHK LAT703315394
123Kestutis BagonasSporto Draugu Klubas LTU741433371
124Edijs VaversIncukalns THC LAT746492343
125Alens KalninsVJN "Ventspils" LAT753342322
126Marks BumbulsIncukalns THC LAT768249301
127Olga GolovkinaCherriti RUS781367278
128Rainers KalninsIncukalns THC LAT824221255
129Armands UiskaNexum LAT831362232
130Georgijs SemjonovsVJN "Ventspils" LAT904188192
131Rihards Ozolins--- LAT953444158
new132Kristers Igors BolsunovskisSkrunda THC LAT1045111131
133Einars Luksevics--- LAT1065282109
134Rudis KadakovskisSkrunda THC LAT113072102
135Igo RadzabovsSkrunda THC LAT113211293
136Maris LazdinsNexum LAT113411874
137Toms StupeleVJN "Ventspils" LAT11369158
138Simonas PleikysSporto Draugu Klubas LTU12593543
139Audrius PleikysSporto Draugu Klubas LTU13243532
140Raimonds Isa--- LAT133610030
new141Alexander Plotnikov--- RUS14632625
142Tautvydas BagonasSporto Draugu Klubas LTU14722719
143Dmitrijs VinogradovsNexum LAT17251315
new144Vladislav Zubel--- EST18083312
145Ingus Danenbergs--- LAT18691011
146Elena Racenaja--- LAT2100810
147Orlands Andze--- LAT210589
148Rinalds Strazdins--- LAT218578
149Paula Boze--- LAT229057
150Niks Rainers Adamsons--- LAT238156
151Janis Sturmanis--- LAT2609125
152Andrius Orlauskas--- LTU329254
new153Karlis Dureika--- LAT349923
154Kay KoskinenTalpelan Taiga FIN396522
155Elena Aleshina--- RUS396521
unreg156Romans FalkensteinsRiga THC LAT000
unreg157Jari SahlgrenKiekko-Lampaat FIN000
unreg158Valeriy KuznetsovKuropatki RUS000
unreg159Igor MasloboevZdorovie RUS000