• http://www.galdahokejs.lv
 • Stiga
 • Bahlsen
 • mentos
 • Mollers
 • Chupachups
 • IZM
 • RD IKSD
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Meller
 • Fruittella
 • LPK
 • Meduskoks
 • LSFP
 • Nano.lv
 • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Ar vienu šāvienu divi zaķi!

Lielā likme!
Ar LK pēdējo posmu Jēkabpilī otro sezonu pēc kārtas finišēja LK izcīņa. Interesants fakts, ka no pagājušā gada trijnieka kopvērtējumā šoreiz nebija neviena spēlētāja, pie tam augstāko vietu ( sesto ) izcīnīja Jevgēņijs Zaharovs, bet pērnais kausa ieguvējs Raivis Sternāts palika septītais. Pēc gada pārtraukuma par uzvarētāju kļuva Atis Sīlis, bet otrais finišēja kluba biedrs Edgars Caics. Pērn šie abi censoņi iespējams arī būtu noslēguši vadošās pozīcijas, ja vien būtu piedalījušies visos posmos ( pērn, lai pacīnītos par LK vajadzēja startēt visos 5 posmos, bet abi piedalījās tikai 4 ), jo tajos visos spēlēja finālos mainoties ar uzvarām savā starpā. Šoreiz likme bija augsta - abi 1.līgas apļa turnīrā izcīnīja pirmās divas vietas un varēja prognozēt, ka abi spēlēs finālā, ja nekas neatgadīsies. Tā arī notika, turklāt uzvarētāja likme bija augsta - tas, kurš uzvarētu pēdējā posmā, pie reizes arī iegūtu LK! Finālā, pat nedaudz negaidīti ar tīru uzvaru sērijā 4-0, svaru kausus savā labā nolieca pēdējā laikā daudz labāk par savu treniņbiedru spēlējošais Atis Sīlis! Lūk tā! Divi zaķi ar vienu šāvienu!
Aizvien augstākas virsotnes pakļaujas Jānim Kalnēvicam, kurš uzvarai LK izcīņas 4.posmā, pievienoja arī 3.vietu LK kopvērtējumā. Jāpiemin, ka šajā sezonā piedalījās dalībnieku rekordskaits - 159!

Senioriem otro gadu pēc kārtas uzvarētāja kausu savās rokās noturēja Skrundas vecmeistars Arnis Vītols. Kā otrais, pat piedaloties tikai 3 posmos finišēja talsenieks Salvis Skarainis, bet trešo vietu finiša spurtā apdzenot Egīlu Belševicu izrāva viens no labākajiem Igaunijas spēlētājiem Igors Saveļjevs. Šosezon LK pat piedalījās 13 seniori, lai arī viens otrs tikai 1 vai 2 reizes, toties ar perspektīvu. Sacensības būtu bijušas daudz spraigākas, ja visos posmos piedalītos pieredzējušie Jānis Ķirsis, Ilgvars Pavlovskis, Vilnis Zoldners un pat Aivars Vāvers, kurš vēl ne reizi nav spēlējis šosezon LRT.

Dāmām triumfēja ekstrēmiste Gundega Paķe, kā otro un trešo aiz sevis atstājot uzvārda māsas Ozoliņas no Jēkabpils GHK un Inčukalna GHK - Baibu un Dārtu. Vienas otras spēlētājas pašreizējā kondīcija ir pašvaka, savukārt citai uzlabojas un tāpēc būs grūti pateikt, kura dāma varētu izšaut uz EČ. Dāmas gan ir bijušas daudz kūtrākas, jo kopvērtējumā ir tikai 6, turklāt viena no tām igauniete.

Kā jau parasti, diezgan sīvi gāja mūsu vislielākajai nominācijai junioriem ( LK piedalījās 106!!! ). Tiesa uzvarētājs kopvērtējumā jau bija zināms pēc 4.posma - Artūrs Verčins ( vēl viens BJC Laimīte pārstāvis ). Punkti uz "i" bija jāsaliek sakarā ar 2. un 3.vietu. Par tām diezgan droši varēja būt Inčukalna GHK spēlētāji Kārlis Balodis un Didzis Ziemelis. Lai arī pēdējā posmā junioriem uzvarēja D.Ziemelis, viņam tomēr neizdevās apsteigt Kārli. Vieta sešiniekā vēl atradās Skrundas GHK spēlētājam Artjomam Zaharovam ( 4.v. kopvērtējumā ), Haraldam Galam ( vēl viens inčukalnieties - 5.vieta ) un pēdējā laikā strauji progresējošajam jēkabpilietim Andrejam Kuzņecovam ( 6.vieta ).

Pavisam posmā piedalījās 81 spēlētājs, kas pēdējā laikā ir raksturīgs skaitlis. Vislielāko delegāciju uz Jēkabpili bija atveduši Inčukalna GHK - 19 spēlētājus ( pēdējā laikā dalībnieku skaits no Inčukalna gan krītas ), jo brauca ar novada domes piešķirto autobusu. 14 spēlētāji bija no dažādiem Rīgas klubiem, gan jāsaka diezgan kūtri - nebija daudzi spēlētāji. No Skrundas GHK šoreiz tikai 12. Tas iespējams arī sakarā ar garo pārbraucienu uz kuru tika ņemti tikai labākie. Patīkamu pārsteigumu sagādāja valmierieši, kuri atbrauca kuplā skaitā - 11 cilvēku sastāvā ( Skaistkalniešiem, kuri arī GH saimei pievienojās šosezon, iespējams ir parādījusies konkurence ). Iepriekšējā posmā izlūkos bija atbraukuši 2 valmierieši. Kas zin, varbūt viņiem parādīsies nopietna interese un uz Latvijas GH kartes parādīsies jauns punkts, turklāt valmierieši ne tikai piedāvā juniorus, bet interesi izrāda arī senioru vecuma spēlētāji! Ja viņiem būs vēlēšanās, tad federācija noteikti malās nestāvēs. Lai izdodas!
Vēl posmā piedalījās 8 Jēkabpils GHK spēlētāji un 7 Viesītes pārstāvji. Savukārt Ventspils GHK spēlētāji izvērtējuši iespējamās garā ceļa sekas, Jēkabpilī ieradās jau piektdien! Pa vienam spēlētājam bija no Gaujas un Kokneses. Garu ceļu uz sacensībām mēroja arī 3 igauņi.
Veseliem 12 spēlētājiem šis turnīrs bija pirmais, bet vēl vairākiem tikai otrais!

Kvalifikācija.
A grupā uzvarēja Jevgēņijs Zaharovs neklātienes cīņās uzrādot otru labāko iesisto vārtu daudzumu un otru labāko +/- rādītāju. Gan Jevgēņijs, gan Edgars Caics savāca 7 punktu bagāžu 1.līgai. Jau kuro reizi 1.līgā pamanījās iekļūt Gundega Paķe. Diezgan negaidīti cīņā par vietu 1.līgā iesaistījās arī Kaspars Viļums un Ilze Zuce-Tenča atpaliekot par 2 punktiem no Gundegas, tikpat punktu arī Raimondam Vilcānam. Tikai 11.vietā palika Sandis Kadakovskis. Pat 2.līgā nespēja iekļūt Dārta Ozoliņa un Sergejs Gudzs. Vēl 1.līgā iekļuva pašlaik labākais jēkabpilietis Andrejs Kuzņecovs, kā arī inčukalnieši Mikus Saulītis un Haralds Gals.
B grupā uzvarēja Atis Sīlis un savāca otru lielāko punktu summu uz 1.līgu - 8 punktus ( tikai 2 neizšķirti grupas spēlēs ). Vēl starp labākajiem 6 bija Sergejs Mihejevs, Artjoms Zharovs, Ivars Viļķens vēl viens jēkabpilietis Jorens Leskovičs ( 1.līgā pirmo reizi spēlēja 3 jēkabpilieši ) un Arnis Vītols. Interesanti, ka pirmais aiz svītras palika Vītols jaunākais - Edgars, kuram par 3 punktiem mazāk. Vēl tālāk atpalika daudz pieredzējušākie Egīls Belševics un igaunis Vafa Hamdamovs ( vairāk gan pieredzējis gadu ziņā ).
C grupā pirmā vieta, visvairāk vārtu ( 149 ) un labākā vārtu attiecība ( +123 ) Raivim Pukinskim. 1.līgai kvalificējās arī Edgars Mucenieks, Didzis Ziemelis, Artūrs Verčins un šķiet pirmo reizi Rihards Gals. Sesto vietu liktenim patikās atvēlēt uz saplosīšanu 3 jēkabpiliešiem un mazliet labāks ar izcīnītajiem 25 punktiem bija Artūrs Litvinčuks atstādams aiz sevis Kristapu Zarinieku ( 24 p. ), Rūdolfu Valaini ( 24 p. ) un arī ekstrēmistu Eduardu Paķi ( 23p. )
D grupā pārliecinoši uzvarēja Jānis Kalnēvics ar vienu zaudētu punktu ( visvairāk punktu līdzi uz 1.līgu - 9, kā arī vismazāk ielaisto vārtu - 16 ). Vēl sešiniekā iekļuva Sandis Kalniņš, Raivis Sternāts, Kārlis Balodis, igaunis Igors Saveļjevs un pirmo reizi Ēriks Kuharjonoks. Tur spēlēt vajadzēja arī igaunim Jevgēnijam Žolobovskim, kurš pats savas vainas dēļ kārtas lapā nepierakstīja 2 uzvarētas spēles ar ko būtu pieticis 6.vietai, bet ar to gandrīz samaksāja ar palikšanu 3.līgā, jo rezultāti šajā grupā bija blīvi. No 6. līdz 12.vietai šķīra tikai 3 punkti.

Līgas.
4.līgā spēlēja visi tie, kuriem tā bija pirmā vai pat otrā reize, un neviens no pašreizējiem klubu pārstāvjiem. Pirmo reizi uzslavas par uzvaru tajā pienākas valmierietim senioram Andrejam Krilovam, otrais vēl viens valmierietis Henriks Rektiņš, kurš degunu jau bija apsildījis posmu iepriekš, bet trešais šajā sabiedrībā koknesietis Egīls Baltcers.
3.līgā jau notika mazie play-off un par uzvarētāju kļuva skrundenieks Mariss Emerbergs, kurš apspēlēja ventspilnieku Māri Zariņu - abi pēc apļa turnīra gan ieņēma tikai 3.un 4.vietas, bet spēlē par 3.vietu ( 47.posmā ) starp 2 skrundeniekiem Aivis Rudzītis apspēlēja vēl vienu Emerbergu - Robertu.
2.līgā bija visai spraigs finišs - apli izdevās novinnēt Egīlam Belševicam ar 28 punktiem. Ar 27 punktiem izdevās finišēt un iekļūt play-off uzreiz trim spēlētājiem. Sandim Kadakovskim, Eduardam Paķim un Jevgēnijam Žolobovskim. Aiz play-off borta palika 3 jēkabpilieši un Rolands Zariņš. Savu labāko punktu summu PR savāca Ilze Zuce-Tenča ieņemot 9 vietu 2.līgā. Izslēgšanas spēlēs mazu varoņdarbu izdevās paveikt Egīlam Belševicam no 0-2 sērijā apspēlēt J.Žolobovski. Finālā uzvarēja Sandis Kadakovskis.
1.līgā pirmo reizi ieņemot augstāko vietu jēkabpiliešiem ( 11.vieta ), pie vairāk kā 700 PR punktiem izdevās tikt Andrejam Kuzņecovam. Labākais turnīrs arī Jorenam Leskovičam ( 18.vieta ). Kaunā nekrita arī Gundega Paķe ( 19.vieta ) un Ēriks Kuharjonoks ( 20.vieta ). Tikai 22.vietā Arnis Vītols. Milžu cīņās ar 4 punktu atrāvienu dubultuzvara jau pieminētajiem laimēniešiem. Kā pēdējam play-off izdevās aizķerties Jevgēnijam Zaharovam. Pirmais aiz svītras Didzis Ziemelis.

Play-off.
Šoreiz izslēgšanas spēles aizritēja kā pēc scenārija - kādas vietas tika izcīnītas, tādas tika saglabātas arī pēc šīm sērijām. 1/4f pirmais trijnieks savus pretiniekus uzvarēja ar 4-1, tikai R.Pukinskis pret Miku Saulīti pamocījās nedaudz ilgāk 4-2 un jāsaka visai pamatoti, jo 5 spēlēs no 6 uzvarēts ar minimālu pārsvaru.
1/2f laimēnieši savus oponentus apspēlēja ar 4-2.
Fināls, kā jau tika rakstīts bija ātrs, lai arī ar minimāliem rezultātiem. Atis Sīlis bija nežēlīgs 4-0.
Negaidīti noslēdzās spēle par 3.vietu. Tajā bezierunu kapitulāciju pret Jāni Kalnēvicu piedzīvoja Raivis Pukinskis zaudējot sērijā ar 0-3, turklāt 2 spēlē ar rezultātu 3-10( !). Iespējams Raivja cīņas pakāpe noplaka pēc tā, ka vairs kopvērtējumā nebija iespējams apsteigt Jāni un izcīnīt 3.vietu!

RezultātiNovēlam veiksmi Tallinn Cup un viesiem sākt reģistrēties LATVIJAS ČEMPIONĀTAM!!!

Atgādinājums - LČ notiks 10.maijā ( šī diena visā valstī būs oficiālā darba diena un ja vēlaties piedalīties čempionātā, tad laicīgi sākat domāt, kā nokļūt uz to!!! ).

TURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo