• http://www.galdahokejs.lv
 • Bahlsen
 • LSFP
 • IZM
 • Chupachups
 • Meller
 • TabulaRasa
 • Nano.lv
 • RD IKSD
 • mentos
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Mollers
 • Fruittella
 • LPK
 • Meduskoks
 • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Rakstos

Privātuma politika

 
Biedrība Latvijas Galda hokeja federācija registrācijas numurs: 40008053398, juridiskā adrese: Piedrujas iela 7, Rīga (turpmāk – LGHF) ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

 1. Personas datu ieguve un izmantošana
Par personas datiem uzskatāmas ziņas, kuras LGHF ar privātpersonas piekrišanu no tās iegūst, lai izpildītu noslēgtā līguma noteikumus vai lai turpmāk sazinātos ar šo privātpersonu.
Personas datu iegūšana var notikt šādi:
1) veicot reģistrāciju sacensībām (tostarp par Jūsu vārdu, personas kodu, pilsētu/ciemu, klubu, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi, vēlamo saziņas veidu) mūsu tīmekļa vietnē galdahokejs.lv vai citā vietā (piemēram, pirms sacensībām);
2) no personas konta tīmekļa vietnē tablehockey.me, kura tiek izmantota sacensību organizēšanai;
 
 1. Citu ziņu ieguve
Veicam arī anonīmu ziņu ievākšanu tīmekļa vietnē galdahokejs.lv, proti, ziņu, kas nav attiecināmas uz kādu konkrētu cilvēku un neļauj to tieši vai netieši identificēt, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kādas tīmekļa vietas sadaļas piesaista vislielāko interesi. Vispārīgās ziņas šajā Privātuma politikā tiek izmantotas kā anonīmas ziņas.
 
 1. Iegūto personas datu izmantošana
Personas dati tiek izmantoti tādā apjomā, lai nodrošinātu sacensību norisi un pildītu likumdošanas prasības (piemēram, finanšu atskaitēs par iemaksātajām dalības maksām).
Izmantojot iegūtos personas datus, mēs varam informēt spēlētājus par gaidāmajiem notikumiem, kampaņām un jaunumiem.
Spēlētāji, kuri mūsu jaunāko ziņu izsūtni vai informāciju par viņus, iespējams, interesējošām lietām saņemt nevēlas, jebkurā laikā var dzēst savu vārdu no mērķauditorijas grupas saraksta.
Sacensību norises organizēšanai, spēlētāja dati daļēji var tikt nodoti trešajām pusēm.
Trešajām pusēm nododamie dati var būt: vārds, uzvārds, dzimšanas datums, pilsēta/ciems.
 
 1. Personas datu nodošana uz ārvalstīm
LGHF darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tad, ja klienta personas dati tiek nodoti uz ārvalstīm, tiem tiek nodrošināta atbilstoša līmeņa drošība.
LGHF apņemas neizpaust klienta personas datus organizācijai vai kādai citai personai, kura atrodas valstī, kurā netiek nodrošināts atbilstošs personas datu aizsardzības līmenis, izņemot šādus gadījumus:
- spēlētājs tam ir piekritis;
- personas datu nodošana ir nepieciešama, lai nodrošinātu sacensību norisi.
 
 1. Iegūto personas datu izmainīšana
Spēlētājiem ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. 
LGHF apņemas nodrošināt iegūto klienta personas datu precizitāti un pareizumu.
 
 1. Klienta personas datu aizsardzība
LGHF veic visus iespējamos drošības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu klientu personas datus. Piekļuve datu apstrādes un izmainīšanas funkcijām ir tikai pilnvarotām personām.
 
 1. Piekļuve personas datiem
Spēlētājam, iesniedzot rakstveidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju:
 - kādas ziņas par personu ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);
- kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;
- informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti.
 
 1. Drošība
Visi personas dati, kas kļuvuši zināmi LGHF pasākumu laikā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.
 
 1. Privātuma politikas noteikumi un grozījumi
Mēs pieņemam, ka pirms pieteikties sacensībām, Jūs esat izlasījuši mūsu Privātuma politikas principus un noteikumus, kā arī esat akceptējuši tos. Mēs paturam sev tiesības veikt grozījumus Privātuma politikas galvenajos nosacījumos, informējot par to visus pastāvīgos dalībniekus.
 
Visu ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistīto jautājumu un problēmu risināšanai, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..