• http://www.galdahokejs.lv
 • Stiga
 • LPK
 • TabulaRasa
 • Mollers
 • Meduskoks
 • RD IKSD
 • IZM
 • Fruittella
 • Meller
 • Bahlsen
 • Nano.lv
 • mentos
 • LSFP
 • Chupachups
 • www.perfettivanmelle.com/

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Latvijas Kauss, 1.posms

Sāk griezties LRT karuselis!
Siltajā un patīkamajā septembra pēdējā sestdienā tika aizvadīts sezonas pirmais LRT turnīrs - Latvijas kausa izcīņas 1.posms, kurš, kā jau ierasts pēdējo sezonu laikā notika Inčukalnā. Tas, kopš ir ieviesti LRT ( Latvijas Reitinga Turnīri ), bija pats vēlākais sezonas sākums, jo korekcijas kalendārā nācās ieviest saskaņojoties ar citiem turnīriem. Lai arī skaita ziņā netika pārsniegts pirms aptuveni pusgada turpat Inčukalnā notikušajā Latvijas čempionātā ( 107 dalībnieki ) dalībnieku rekordskaits, tomēr tas pašlaik ir otrs visvairāk apmeklētais turnīrs LRT vēsturē, kā arī visapmeklētākais Latvijas kausa seriālos.
Dalībnieku varēja būt arī daudz vairāk. Kā jau katru gadu un it sevišķi sezonas sākumā lielais vairums turnīru apmeklēšanas ritmā ieiet palēnām un vienmēr kāds ir kaut kur aizņemts citās, ne mazāk svarīgās darīšanās. Tādēļ atklāšanas turnīros, vismaz līdz šim dalībnieku ir bijis mazāk nekā sezonas turpinājumā.
Tā lūk gadu atpakaļ LK 1.posmā piedalījās 69 spēlētāji, bet 2 gadus atpakaļ 65, bet te uzreiz 88. Bail pat iedomāties, kas varētu notikts sezonas turpinājumā! :-)

LK 2.posmā, kas 1. reizi tiks aizvadīts Ugālē, noteikti spēlēs vietējie galda hokejisti, ar lielāku sastāvu noteikti atbrauks kaimiņi no Ventspils GHK. Pat vairāk dalībnieku nekā mājas turnīrā iespējams atvedīs Inčukalna GHK un arī Jēkabpils GHK.
Ne velti pirmssezonas vienā no valdes sēdēm S.Kalniņam ar Latvijas GHF federācijas prezidentu R.Blumentālu izdevās vienoties par 45 jaunu galda hokeja laukumu iegādi sezonas startam, uz kuriem tad arī tika aizvadīts LK 1.posms.

Jau 1.posmā katram gadījumam bija nepieciešami rezerves galdi, lai bojājumu gadījumā varētu aizvietot salūzušos. Lieki piebilst, ka rezerves galdi nāk no kluba krājumiem. Paldies dievam, tos nenācās likt lietā. Ugālē dalībnieku skaits varētu arī sasniegt visus 100 un bez klubā izmantotajiem galdiem neiztikt.

Pašlaik Latvijas GHF dažu labu funkcionāru domās jaucās uztraukums par sekmīgu posma norisi Ugālē, jo tur nav LRT organizēšanas pieredzes. Bažas vēl raisa Ugāles kluba pārstāvja neierašanās uz Latvijas GHF sēdi, kurā piedalījās visu klubu pārstāvji, kurā tika sniegta arī informācija LRT sekmīgākai aizvadīšanai. Situāciju drošāku dara tas, ka noorganizēt posmu palīdzēt dosies Ventspils GHK.
Ar neapbruņotu aci var redzēt, ka galda hokejs pamazām un joprojām attīstības ziņā iet uz augšu - gan sadzīviskajā ziņā ( jau pieminētie 45 jaunie galdi sezonas sākumam; notika arī neredzēts brīnums, par kuru mums būtu laikam jāpasaka paldies R.Blūmentālam - vismaz 1.posma organizators neredzēja nevienu salauztu vārtsarga figūriņas nūjiņu, nedz laukuma figūriņas salauztu kājiņu!!! Situācija droši vien mainījās pēc Latvijas čempionāta, kura laikā vien salūza vairāk nekā 30 vārtsargu nūjas!!! Paša federācijas prezidenta klātbūtne nospēlēja izšķirošu lomu - ražotājfirmas virzienā tika nosūtīta informācija par sliktas kvalitātes laukuma figūriņām, kā rezultātā zviedri laikam ir pratušies. Jāpiebilst, ka Latvijas čempionātā notika bezprecedenta gadījums, kad 5.līgas spēlētājiem vienīgo reizi LRT vēsturē nācās spēlēt ar salūzušiem vārtsargiem. Iesaistoties jauniem cilvēkiem Federācijā ir sakārtojas papīru lietas, labākajiem spēlētājiem federācija apmaksā ceļa izdevumus uz PT sacensībām, sezonas nogalē Latvijas GHF ir uzņēmusies aizvadīt Eiropas čempionātu ), uzlabojas situācija arī pašā izpildījumā - ( Latvijas galda hokejisti pamazām iekaro PR virsotnes, mums ir medaļas gan Pasaules čempionātā, gan Eiropas čempionātā, komandu sacensībās Pasaules čempionātā Latvijas vīru izlase beidzot apsteidza Norvēģiju ).
Lai arī individualitātes ir palikušas mazāk ( tas gan vairāk attiecas uz Rīgu, kur spēlētājiem nav vienota kluba ), dalībnieku kvantitāte un kvalitāte ceļas uz klubu pleciem, jo pamazām Latvijā attīstās klubi un top arī pavisam jauni, kuri nekautrējas savus kucēnus slīcināt jau pašā sākumā, pirms tiem vēl acis nav atvērušās. Tā piemēram 1.posmā piedalījās HK Lausks ar 12 spēlētājiem. Kaut arī visi skaistkalnieši spēlēja pēdējā, 4.līgā, tomēr dažam labam izdevās apsteigt arī citu klubu spēlētājus.

Bez maz vai jauns darba cēliens ( cikls ) ir sācies Skrundā, kur ir palikuši aptuveni 5-6 augsta līmeņa spēlētāji, bet pārējie zaļie gurķi ir spēlējuši labi ja 1 pilnu sezonu un kluba vadītājs seniors Vītols pēc aptuveni 3-4 gadiem mēģinās atkal ievākt ražu kā jau to reiz ir izdarījis. Lai arī nesen Skrundas GHK gandrīz katrā LRT deleģēja lielāko dalībnieku skaitu, viņiem tas pasen nebija izdevies, jo priekšā pēdējos gados aizsteidzās Inčukalna GHK.
Šoreiz skrundēniešiem tas atkal izdevās - posmā piedalījās 24 spēlētāji. Pat neskatoties uz to, ka Inčuklana GHK šosezon iestājās pat vairāk galda hokejistu nekā pērn uz posmu pārstāvēt klubu ieradās 22, jo lielais vairums bija aizņemti citās darīšanās. Jāsaka, ka Inčukalna GHK pēdējā laikā ne tikai ir izcēlies ar dalībnieku kvantitāti, bet arī ar kvalitāti, jo 1.līgā diezgan regulāri spēlē 7-8 kluba pārstāvji un vēl kādi 6-8 ir 2.līgas galvgalī un reizēm ir grūti prognozēt, kuri tad iekļūs 1.līgā!
Lai arī no Ventspils GHK nevarēja atbraukt lielais vairums ( droši vien grūtības ar transportu, kas izmaksā diezgan dārgi un ne vienmēr var to atļauties ), toties klubu pārstāvēja vismaz 4 pieaugušie.
No Rīgas regulāri uz LRT dodas aptuveni 15 spēlētāji, no kuriem lielais vairums ir pieaugušie, šoreiz bija pat vairāk.
Pārsteidza Jēkabpils GHK, kurš pēdējā laikā uz LRT ir devies daudz kuplākā skaitā, toties 3 atbraukušie kaunā nekrita un nospēlēja labi.
Pat neskatoties uz to, ka posmā nepiedalījās tādi spēlētāji, kā K.Strazds, Mat.Saulītis, I.Pavlovskis, R.Faļkenšteins, R.Meijers, A.un E.Vāveri, R.Gals, K.Zarinieks, J.Veide, R.Valainis, R.Vilcāns, G.Golonovs un šosezon paretam uzspēlēt nolēmušais E.Treigūts, negaidīti labi veicās igauņiem , pat pārsteidzoši labi - Trofimovs juniors ierindojās 18.vietā ( starp junioriem sanāca pat 3.vieta ) un bija pat priekšā Latvijas junioru izlases kandidātiem K.Balodim un H.Galam, I.Saveļjevs ( 1. reizi spēlēja 1.līgā ) - 21.v., bet 3. igauņu pārstāvis J.Žolobovskis izcīnīja 5.vietu 2.līgā ( 29.v. noslēgumā ).
Kamēr galda hokeja funkcionāri vairāk vai mazāk domā par attīstību, tikmēr spēlētāji jau sarīkojuši pirmās sensācijas.
Play-off 1/4f E.Saulītim tenisa terminoloģijā izsakoties bija 3 mačbumbas pret Lielo Edgaru ( Caicu ), bet tomēr zaudēja, tajā pašā stadijā jaņos tika atstāts izslēgšanas spēļu speciālists A.Sīlis, kurš krita no inčukalnieša J.Kalnevica rokām. Viena no Latvijas spēcīgākā spēlētāja A.Sīļa rezultāti rāda, ar tehnisko izpildījumu daudz maz varētu būt viss kārtībā, bet vaina drīzāk ir meklējama galvā, par ko liecina sezonas nestabilais sākums jau Oslo OPEN turnīra laikā.
Vēl viens, pieminēšanas vērts fakts - Latvijas spēlētājiem pēc OSLO turnīra uzlabojot savus individuālos rādītājus, pirmo reizi vienkopus spēlējot labākajiem galda hokejistiem pie 800 un vairāk punktiem LK 1.posmā varēja tikt jau 2 spēlētāji - par 1.v. pienācās 837 punkti pēc PR, bet 2.v. 815 p. pēc PR.

Grupu turnīrs.
Aritmētika bija vienkārša, tā kā 1.posmam bija pieteikušies 88 dalībnieki, tad visi tika sadalīti 4 grupās pa 22 katrā - 6 labākie turpina spēlēt 1.līgā, nākamie 6 2.līga, nākamie 5 3.līgā un atlikušie 5 4.līgā.

A grupā pārliecinoši uzvarēja E.Caics ar 39 p. ( neklātienes cīņā dalot otro vietu ), kurš uz 1.līgu savāca ( atgādinājumam, pārējo līgu dalībnieki savstarpējos rezultātus līdzi neņem ) 7 punktus. Par pārējām vietām bija sīvāka cīņa. Otrais finišēja J.Zaharovs ar 36 p. (6 p.līdzi ), bet trešais negaidīti I.Saveļjevs ar 35 p. (5 p.). Tikpat punktu abos rādītājos arī A.Vītolam. Laimīgās pēdējās vietas uz 1.līgu sev izkārtoja D.Ziemelis (5 p.) un S.Mihejevs ( tikai 2 p. ), kuriem pa 33 punktiem. Ļoti tuvu iekļūšanai 1.līgā bija inčukalnieši A.Skujnikes ar 32 p. un H.Gals ar 31 p.. No Haralda inčukalnieši pat gaidīja tikai un vienīgi kvalificēšanos 1.līgai, bet A.Skujniekam pagaidām vēl trūkst stabilitātes - uzvarēja J.Zaharovu, I.Saveļjevu un A.Vītolu, bet zaudēja spēlētājam, kas 1 reizi vispār piedalījās LRT.

B grupā uzvarēja A.Sīlis ar 40 p. ( neklātienes cīņā dalīta pirmā vieta ) nospēlējot tikai 2 spēlēs neizšķirti un iemetot visvairāk vārtu - 161, kā arī savācot lauvas tiesu punktu uz 1.līgu - veselus 9. Otrajā un trešajā vietās A.Verčins (5.p.) un R.Sternāts (4p.) ar 36 punktiem. Līdzīgi punkti uz 1.līgu sadalījās arī pārējiem - K.Balodim 35p. ( līdzi 5p.), S.Skarainim 33p. (3p.), bet pēdējo vakanto vietu sev nodrošināja jēkabpilietis A.Kuzņecovs ar 32p. (līdzi 5p.). Vienu punktu aiz borta palika skrundēnietis A.Zaharovs, bet vieta otrajā līgā diezgan negaidīti atradās Inčukalna GHK jaunpienācējam K.Puikevicam, kuram tas vispār bija 3. turnīrs. Kā pēdējais vietu 2.līgā sev nodrošināja vecmeistars E.Bogdans.

C grupā neklātienes cīņā tikpat punktu un dalīta 1.vieta ar A.Sīli E.Saulītim - 40p. ( 8 p.līdzi ). Tālāk sekoja I.Viļķens ar 38.p. ( 7p.), V.Smagars ar 35 p. ( 4p.), Mik.Saulītis ar 34p. ( 3p.) un S.Kadakovskis ar 32p. (4p.). Kā pēdējais 1.līgā iekļuva Vlad.Trofimovs ar 31 p. ( 4p.). Pirmais aiz borta palika K.Dubavs, kurš atpalika par 2 punktiem no Trofimova, jo visu izšķīra zaudējums savstarpējā spēlē ar 1-2. Tālu nebija arī R.Kupčs un D.Ozoliņa, kura pat 2 reizes spēja uzvarēt un 3 reizes spēlēja neizšķirti ar augstāk minētajiem spēlētājiem.

D grupā tāpat kā A.Sīlis nezaudēja R.Pukinskis ( tikai par punktu mazāk neklātienes cīņā - 39p. ) savācot 8 p. līdzi un nevienu zaudējumu nepiedzīvoja arī S.Kalniņš ar 37 p. ( 6p.). E.Muceniekam 36p.( 5p.), J.Kalnevicam 34p. (6p.) un J.Ķirsim 32p.( 4p.). Šajā grupā bija vissīvākā cīņa par vakanto 6.vietu - to uz savstarpējās spēles rēķina uzvarot ar 3-1 savu vecāko brāli Gunti, ieguva Jānis Karlovskis - abiem pa 29 punktiem (tikai bagāža uz 1.līgu tāda švaka - 1p. ). Ar 28 p. finišēja V.Šmits, ar 27p. E.Paķis un 26p. M.Emerbergs. LRT jaunpienācējam Reinim Janelam no HK Lausks ņemot vērā visas grupas bija vissliktākā aizsardzība ( 157 ielaisti vārti ), toties viņam izdevās vismaz savākt 3 punktus, bet viņa kluba biedrs Mārcis Auziņš bija vienīgais, kuram pa visām grupām neizdevās izcīnīt kaut 1 punktu. Jaunajiem GH Lausks dalībniekiem var tikai novēlēt pacietību un lielu gribas spēku, ar ko ir nācies saskarties lielajam vairumam no spēlētājiem, arī stiprajiem, sākot visu no nulles un pamazām apgūstot galda hokeja gudrības!

Līgas.
4.līgā dalībnieki sadalīja vietas no 69.-88.
Tajā, protams, spēlēja visi jaunpienācēji no HK Lausks, tomēr diviem no viņiem izdevās apsteigt arī citu klubu pārstāvjus - augstāko vietu izcīnīja Rolanda Hāns, kurš pamanījās 4.līgā ierindoties 4.vietā, kas kopumā viņam deva 72.vietu, bet par uzvarētāju tajā kļuva vienīgais Inčukalna GHK pārstāvis V.Petrovs. Otrais finišēja O.Alhimovičs no Skrundas GHK atpaliekot par 1.punktu, trešais vēl viens skrundēnietis K.Kliemanis.

3.līgā tika sadalītas vietas no 49.-68.
Pirmās četras vietās ierindojās spēlētāji ar 1 punktu atstarpi - pirmais finišēja J.Bukšs, otrais K.Kuharjonoks, trešais E.Rutks, bet ceturtā E.Gala, vel par punktu no vadošā kvarteta atpalika labākais Ventspils GHK pārtsāvis A.Žernovojs, kurš, kā izrādās jau pasen ir spēlējis 1 no LK posmiem. Par play-off uzvarētāju šajā kvartetā kļuva skrundēnietis E.Rutkis nodrošinot maksimumu - 49.vietu. Daudz vairāk tika gaidīts no nesenās sieviešu izlases dalībnieces I.Zuces-Tenčas

2.līgā tika dalītas vietas no 25.-48.
Tajā pie teikšanas bija Inčukalna GHK pārtsāvji. Mazajā play-off iekļuva R.Kupčs, Ē.Kuharjonoks, E.Belševics un H.Gals, kur par uzvarētāju lauriem cīnījās abi pēdējie un uzvarēja pieredze. Starp 10 2.līgas labākajiem spēlētājiem iekļuva vēl 4 Inčukalna GHK spēlētāji (kopā 7). Vislielāko uzslavu ir pelnījis kārtējais Inčukalna jaunieguvums V.Gustins, kuram 7.vieta (kopā 31.v. ). No Ekstrēmistiem visaugstāko vietu negaidīti ieņēma E.Bogdans, kurš apsteidza abus Paķus ( visi sarindojās viens aiz otra, kā sarunājuši ). Pēdējo vietu ieņēma K.Viļums, kurš par iekļūšanu 2.līgā ir pelnījis uzslavu, bet pašlaik viņa piederība vairāk ir 3.līgai.

Visbeidzot 1.līgā cīņa ritēja par 1.v. un tika sadalīta līdz pat 24.v..
Tajā iekļuva 7 rīdzinieki un Inčukalna GHK pārstāvji, 5 Skrundas GHK spēlētāji, 2 igauņi un pa 1 pārstāvim no Tukuma, Talsiem un Jēkabpils GHK.
Diezgan labi tajā nospēlēja tie 8 spēlētāji, kuri nedēļu iepriekš startēja Oslo OPEN - sliktākais rezultāts bija D.Ziemelim 15.v., kas viņam ir gluži pieņemams rādītājs.
1.līgas apli pārliecinoši novinnēja E.Caics ar 39 iegūtajiem punktiem. 2.un 3.vietas ieguva A.Sīlis un R.Pukinskis ar attiecīgi 37 un 36 punktiem. Pēdējo vakanto vietu 1/4f nodrošināja skrundēnietis J.Zaharovs - 33 punkti. Tikai 8.v. finišēja Oslo OPEN varonis E.Saulītis, jo tas tikai tika panākts pēc 3.vietas Oslo. Nav noslēpums, ka Edgaram Latvijā ne visai veicās, par ko liecināja arī šī reize, kaut arī šoreiz varēja sagādāt pārsteigumu. Šoreiz Edgars savu labāko rādītāju LRT uzlaboja par 1 pozīciju, gala rezultātā ierindojoties 7.vietā. Kā pēdējais 1/8f kvalificējās ( 12.vietu ) Mikus Saulītis ( šī vieta tika izcīnīta pēdējā kārtā uzvarot Inčukalna kluba vadītāju S.Kalniņu, kuram noslēgumā bija vienāds punktu skaits ar Miku, bet zaudējums savstarpējā spēlē liedza ieņemt vietu izslēgšanas spēļu kārtā un atstāja viņu 13.vietā ) un izvilka laimīgo lozi, jo play-off stadijas pirmajā kārtā pretī saņēma sev ērto R.Sternātu, kurš tāda tipa mačos ir uzvarēts ne vienu reizi vien.
Negaidīti zemu, 16.vietā ierindojās viens no līderiem S.Mihejevs, kuram piekliboja uzbrukums ( tikai 19. rādītājs starp visiem 1.līgas dalībniekiem ). Tikai 22.vietā bija viens no vecmeistariem J.Ķirsis, lai arī ilgu laiku nav spēlējis, atbilstoši reitingam savas vietas izcīnīja A.Kuzņecovs un J.Karlovskis - attiecīgi 23.un 24.v..
Uz labu rezultātu bija cerējis vēl viens seniors talsenieks S.Skarainis un nācās vilties - tikai 13 izcīnīti punkti un 20.vieta galarezultātā.

Play-off.
1/8f E.Saulītis vieglāk nekā tika gaidīts sērijā uzveica I.Viļķenu ar 3-0. Ar tādu pašu rezultātu E. Mucenieks uzveica V.Smagaru, kur pirmajās 2 spēlēs Edgars uzvarēja pagarinājumos, bet 3 Valts jau bija demoralizēts un zaudēja bez variantiem ar 0-9.
J.Kalnevics savā stilā ar 3-1 uzveica A.Verčinu, bet vissīvāka cīņa aizritēja starp Mik.Saulīti un R.Sternātu, kurā veiksmīgāks ar 3-2 izrādījās inčukalnietis. 1/4f tuvu panākumam sērijā pret E.Caicu bija E.Saulītis, turklāt to varēja noslēgt pa vistaisnāko ceļu nokautējot ar 4-0, bet acīmredzot tā nebija E.Saulīša diena un uzvaru sērijā A.Sīļa stilā izrāva E.Caics ar 4-3.
J.Kalnevics beidzot izdarīja to, ko pašlaik nebija izdevies nevienam Inčukalna GHK spēlētājiem LRT - uzvarēja pēdējā laikā, kā pa viļņiem spēlējošo A.Sīli ar 4-2. Divi Skrundas GHK pārstāvju cīņā ar 4-2 pārāks pār savu oponentu E.Mucenieku izrādījās R.Pukinskis.
Visbeidzot maziņu pārsteigumu sagādāja Mikus Saulītis, kuram izdevās uzvarēt trešo izslēgšanas spēļu kārtā iekļuvušo skrundēnieti J.Zaharovu ar 4-2 - tas jau liecināja par to, ka pēc 4 gadu pārtraukuma kāds no inčuklaniešiem atkal kāps uz goda pjedestāla LRT ( pēdējo un vienīgo reizi tas bija izdevies kluba vadītājam S.Kalniņam 2003.gadā uzvarot LK finālposmā Rīgā, kas toreiz viņam pavēra labas izredzes uz iekļūšanu izlasē startam PČ ). Ja vēl 1/2f būtu iekļuvis E.Saulītis!!!
1/2f iesākto nedaudz paturpināja Mik.Saulītis, kurš lika panervozēt E.Caicam izvirzoties sērijā vadībā ar 2-0, tomēr Edgars atkal parādīja līdera cienīgu spēli un uzvarēja sēriju ar 4-2, bet otrajā pārī R.Pukinskis daudz vieglāk tika galā ar manāmi nogurušo J.Kalnēvicu, 4-1.
Spēlē par 3.v. otro elpu atguva J.Kalnevics, kuram motivācija lieliem darbiem nekad nav trūkusi, un tieši viņš kļuva par otro inčukalnieti, kurš LRT ir ieņēmis godalgoto vietu uzvarot sērijā Miku ar 3-1.
Finālā E.Caics atkal pakutināja sev nervus, jo spēlē pret R.Pukinski atradās iedzinējos ar 1-2 un 4. spēlē bija jāspēlē pagarinājums. Šoreiz atkal nekā un Raivis joprojām saglabā mūžīgi otrā spēlētāja statusu.

Juniori. ( 53 dalībnieki )
1.vietu, kā vienīgais no junioriem, iekļustot play-off izcīnīja A.Verčins, otrais finišēja D.Ziemelis ( abi izcīnīja arī pirmās 2 vietas Oslo OPEN junioru turnīrā ), bet 3.v. negaidīti V.Trofimovs. Tikai 6.v. finišēja vēl viena no Inčukalna jaunajām cerībām H.Gals. Tostarp posmā nepiedalījās pēc reitinga otrs spēcīgākais juniors Mat.Saulītis.

1.v. A.Verčins BJC Laimīte;
2.v. D.Ziemelis Inčukalna GHK;
3.v. V.Trofimovs Igaunija;
4.v. K.Balodis Inčukalna GHK;
5.v. A.Kuzņecovs Jēkabpils GHK;
6.v. J.Karlovskis Inčukalna GHK.

Sievietes. ( 5 dalībnieces )
No sievietēm pirmos laurus neklātienes cīņā plūca uz Inčukalna GHK pārnākusī ( viņas senči nāk no Inčukalna ) D.Ozoliņa kopējā konkurencē ieņemot 37.vietu. Lai arī neklātienē, cīņa izvērtās ļoti sīva - D.Ozoliņai uzvarai pietika ar 23 punktiem, 40.vietā sekoja jēkabpiliete B.Ozoliņa ar 22 punktiem un 42.vietā ekstrēmiste G.Paķe ar 21.punktu ( taisnības labad, jāsaka, ka Gundegai, pašas vainas dēļ, kārtas kopējā lapā netika ierakstīts 1 rezultāts).
Taisnība laikam pašlaik ir šī raksta autoram, kurš uzskata, ka cīņa par pēdējo vakanto vietu uz izlasi ritēs starp vēl 2 inčukalnietēm - E.Galu un I.Zuci-Tenču un Elīna pašlaik ir izrādījusies pārāka, bet viss jau ir meiteņu rokās un viņas pašas var mainīt savu likteni. 1.posmā nepiedalījās pieredzējusī ādažniece A.Ozola.

1.v. D.Ozoliņa Inčukalna GHK;
2.v. B.Ozoliņa Jēkabpils GHK;
3.v. G.Paķe Ekstrēmisti;
4.v. E.Gala Inčukalna GHK;
5.v. I.Zuce-Tenča Inčukalna GHK.

Seniori. ( 5 dalībnieki )
Senioriem joprojām ar stabilitāti izceļas Skrundas GHK vadītājs A.Vītols, kura viņam pēdējā laikā ir nodrošinājusi vairākas uzvaras senioru konkurencē ( pērnsezon iegūts Latvijs kauss un izcīnīts Latvijas čempiona tituls ). Diemžēl posmā nepiedalījās A.Vāvers un V.Zoldners.

1.v. A.Vītols Skrundas GHK;
2.v. S.Skarainis Talsi;
3.v. J.Ķirsis Rīgas GHK;
4.v. E.Belševics Melnie Zirdziņi;
5.v. D.Zariņš Ventspils GHK.


Rezultāti

 

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo