• http://www.galdahokejs.lv
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Mollers
  • 1a.lv
  • RD IKSD
  • Meller
  • Fruittella
  • Nano.lv
  • TabulaRasa
  • mentos
  • Bahlsen
  • Stiga
  • Meduskoks
  • IZM

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Ziņas

Latvijas čempionāts 2019


02.03. Inčukalns

Labākie:
1. Edgars Caics
2. Valts Smagars
3. Atis Sīlis
4. Sandis Kristaps Lagzdiņš

Rezultāti, foto

Amatieru līga, 5.posms

02.03.
Amatieru līga
5.posms, Inčukalns

Labākie:
1. Rūdolfs Pilāns
2. Ritvars Felkers
3. Railends Kuhaļskis
4. Ģirts Grigorjevs


Rezultāti , kopvērtējumi, foto

VJN atklātā kausa izcīņas 3.posms


23.februārī Ventspils jaunrades namā tika aizvadīts VJN atklātā kausa priekšpēdējais posms.

Lasīt tālāk ...

Valmieras čempionāts 2019


Sestdien, 23.februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolas telpās, sesto gadu pēc kārtas notika Valmieras čempionāts galda hokejā, kurā sacentās 15 dalībnieki no Valmieras un tās tuvākajiem novadiem.

Lasīt tālāk ...

Sporta nakts 2018


Jau astoto gadu Rīgā notiek Sporta nakts pasākumi, kuros tiek rādīti dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumi.

Lasīt tālāk ...

Inčukalna čempionāts


Sesto reizi pēdējo 7 gadu laikā!

Lasīt tālāk ...

Inčukalna skolas čempionāts


Jau 15 - tik daudz reižu ir noticis Inčukalna pamatskolas čempionāts galda hokejā!

Lasīt tālāk ...

Inčukalna Galda hokeja līga, 5.posms


Swedish Masters priekšvakarā tika šķērsots Inčukalna GHL ekvators – tika aizvadīts 5.posms no 8.

Lasīt tālāk ...

Amatieru līga, 4.posms

02.02.
Amatieru līga
4.posms, Rīga

Labākie:
1. Rūdolfs Pilāns
2. Krišs Skujenieks
3. Ģirts Grigorjevs
4. Gustavs Keisters


Rezultāti , kopvērtējumi , foto

Latvijas Kausa 3. posms

02.02.
Latvijas Reitinga turnīrs
Latvijas Kauss, 3.posms
Rīga

Labākie:
1. Rainers Kalniņš
2. Eliāns Ēdelis
3. Raivis Miglinieks
4. Artjoms Zaharovs

Rezultāti, kopvērtējumi, foto 

Inčukalna Galda hokeja līga, 4.posms


Ar kārtējo uzvaru Inčukalna Galda hokeja līgas posmā gadu iesāka Rainers Kalniņš.

Lasīt tālāk ...

Latvijas čempionāts komandām


05.01.
Latvijas Čempionāts komandām
Rīga

Labākie:
1. BJC Laimīte
2. Skrundas GHK
3. VJN Ventspils 1


Latvijas Čempionāts junioru komandām

Labākie:

1. BJC Laimīte - JUN
2. Inčukalna GHK JUN 1
3. Burtnieku MJIC - JUN

Komandu rezultāti , foto

Amatieru līga, 3.posms

05.01.
Amatieru līga
3.posms, Rīga

Labākie:
1. Krišs Skujenieks
2. Kristers Lubāns
3. Jānis Lurins
4. Rūdolfs Pilāns

Rezultāti , kopvērtējumi , foto


Burtnieku MJIC U13 turnīrs


Ceturtdien, 3.janvārī, Burtnieku novada multifunkcionālā jauniešu iniciatīvu centra telpās norisinājās turnīrs galda hokejā U-13 klasē (2006.g.dzimušie un jaunāki).

Lasīt tālāk ...

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo