• http://www.galdahokejs.lv
 • RD IKSD
 • Fruittella
 • 1a.lv
 • Mollers
 • Bahlsen
 • Stiga
 • Meller
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Nano.lv
 • IZM
 • Meduskoks
 • mentos
 • TabulaRasa
 • Chupachups

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 5.posms


Swedish Masters priekšvakarā tika šķērsots Inčukalna GHL ekvators – tika aizvadīts 5.posms no 8.

Jāpiebilst, ka tik posmu arī tiks ņemti vērā kopvērtējumā, bet tiem dalībniekiem, kuriem būs aizvadīts vairāk par 5 posmiem, būs iespēja atsijāt sliktākos.

Šoreiz par uzvarētāju nekļuva šīs Inčukalna GHL sezonas absolūtais līderis Rainers Kalniņš, jo spēku taupības nolūkos gatavojās sestdien gaidāmajam SwedishMasters. Līdz ar to pārējiem dalībniekiem pavērās iespēja šogad pirmo reizi uzvarēt, tomēr tas neizdevās kādam no mājiniekiem, bet gan rīdziniekam Reinim Rihardam Liepiņam.

Šajā posmā laika taupības apstākļos netika aizvadīts play-off, kas iespējams, arī palīdzēja uzvarēt R.R.Liepiņam, bet gan tika aizvadīti 2 apļa turnīri. Vispirms 15 dalībnieki 1.kārtā izspēlēja kopējo apļa turnīru, bet tad pēc ieņemtajām vietām dalījās pa 5-iekiem un ņemot līdzi savstarpējās spēles rezultātus aizvadīja vēl 4 spēles ar savas līgas spēlētājiem. Uzvaru posmā R.R.Liepiņš nodrošināja gandrīz nevainojami aizvadot lielo apļa turnīru, kurā zaudēja tikai 1 punktu (27 punkti) par neizšķirtu ar 11.vietas ieguvēju Krišjāni Skujenieku. 2.vieta jau atpalika par 4 punktiem (23 punkti) – to dalīja Sandis Kalniņš un Intars Garančs. Ceturtais ar 21 punktu finišēja Rinalds Siņicins, bet tikai tīri teorētiski 1.vietu vēl posmā vēl varēja ieņemt Silvestrs Bružēvics – 19 punkti.

Vājāk nekā parasti nospēlēja Egils Belševics – tikai 8.vieta (15 punkti) un Toms Baumanis – 10.vieta (12 punkti).
Pēc papildus apļa turnīra, lai arī R.R.Liepiņš zaudēja vairāk punktu (3) nekā lielajā aplī, tomēr viņam izdevās savu pārsvaru palielināt par vēl 1 punktu – izcīnot 32 punktus, jo pārējie konkurenti punktus sadalīja līdzīgi. Pie augstās 2.vietas tika Intars Garančs (27 punkti). Punktu izteiksmē S.Kalniņu izdevās panākt R.Siņicinam (abiem pa 26), bet 3.vietu posmā izcīnīja Sandis pateicoties labvēlīgākiem rezultātiem savstarpējās spēlēs. Piektais palika pērnā posma sudraba laureāts Silvestrs Bružēvics.
6.vietu 2.līgā izdevās saglabāt Robertam Līvmanim.

Pat neskatoties uz to, ka kopvērtējumā OPEN klasē uz pagaidu 1.vietu ir pārcēlies Sandis Kalniņš(213 punkti) par stabilu līderi un šīs sezonas uzvarētāju par 99% paliek Rainers Kalniņš (200 punkti) – Raineram tik atliek nospēlēt 1 no 3 atlikušajiem posmiem. Trešais pašlaik ir Toms Baumanis ar 182 punktiem. Neskatoties uz to, līdzīgi kā 1.vietas gadījumā, pēc zaudētajiem punktiem pašlaik 3 būtu Rinalds Siņicins (165 punkti) – viņam arī trūkst tikai viens posms. Diezgan svarīgi Rinaldam šajā posmā bija aizsteigties priekšā S.Kalniņam, lai būtu vairāk iespēju uz 2.vietu noslēgumā, tomēr Rinalds šo iespēju neizmantoja.  Ir arī vairāki dalībnieki, kuriem ir iespējas ja ne uz trijnieku, tad uz 6-ieku gan noslēguma tabulā.

Junioriem 1.vietu neskatoties uz viena posma trūkumu saglabā R.Kalniņš (160 punkti), 2.vietā ar 145 punktiem atrodas Toms Baumanis, bet 3.vietā Rinalds Siņicins ar 132 punktiem.

U-13 grupā līdera pozīcijās droši jūtas Toms Baumanis ar 140 punktiem, otrais ar 119 seko RailendsKuhaļskis, bet uz 3.vietu pacēlās Kristens Markus ar 84 punktiem. Šajā grupā otro uzvaru pēc kārtas izdevās izcīnīt Robetam Līvmanim. Jāpiebilst, ka tas viņam reizē bija arī tikai otrais apmeklētais posms, bet interesantākais varētu būt tas, ka aizvadot vēl atlikušos 3 posmus un uzvarot vismaz 2 no tiem varētu izraut uzvaru no Toma Baumaņa rokām.

Debitantu grupā posmā nepiedaloties līdzšinējam līderim Raineram Neijam un nokrītot kopvērtējumā uz 3.vietu ar 94 punktiem, par līderi ir kļuvis Kristens Markus (120 punkti), bet otrais pašlaik ir Margarita Ābele ar 98 punktiem.

Tikmēr sestdien savu pirmo debiju Pasaules tūres posmā SwedishMasters piedzīvoja Rainers Kalniņš. 121 dalībnieku konkurencē Raineram gan izdevās izpildīt izvirzīto minimālo mērķi – iekļūt play-off, bet ne vairāk, jo ne pārāk veiksmīgi aizvadot grupu turnīru un 1.līgas vienu no fināla grupām nācās samierināties ar 8.vietu. Līdz ar to no otras fināla grupas potenciāli pretī varēja sagaidīt stiprāku pretinieku. Rezultātā Rainers pretiniekos dabūja Jāni Galuzo. Bez ierunu kapitulācija sērijā ar 0-4 un 16.vieta noslēgumā.

PT posmā piedalījās vēl 5 Latvijas pārstāvji un kopumā 4 no tiem iekļuva play-off. Visveiksmīgāk nospēlēja Sandis Kristaps Lagzdiņš – pārvarot vienu play-off kārtu un ieņemot 5.vietu.

Tikmēr inčukalnieši sāk gatavoties 19.Inčukalna čempionātam galda hokejā, kas norisināsies 23.februārī – vienu nedēļu pirms Latvijas OPEN čempionāta! Jāpiebilst, ka abi minētie turnīri nākošgad piedzīvos jubileju – 20. gadskārtu!

Apļi

Vietas

Kopvērtējumi

FOTO


TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo