• http://www.galdahokejs.lv
 • Stiga
 • Chupachups
 • mentos
 • Bahlsen
 • Mollers
 • TabulaRasa
 • www.perfettivanmelle.com/
 • RD IKSD
 • Meller
 • Fruittella
 • IZM
 • 1a.lv
 • Meduskoks
 • Nano.lv

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna CHALLENGE 2018

Inčukalnā līdz ar Ziemassvētku turnīra Inčukalna CHALLENGE 2018 kaislībām tika noslēgta sezonas pirmā puse – līdzīgi kā ar mācībām skolā.

Atpūta skolēniem solās gan būt samērā īsa – jau 5.janvārī galda hokeja karuselis turpinās griezties ierastajā ritmā, nemaz jau nerunājot par pieaugušajiem, kuriem, iespējams, brīvlaiks aprobežosies ar Ziemassvētku un 2018.gada pēdējo un 2019.gada pirmo no dienām.

Velna duča (13.pēc kārtas) Ziemassvētku turnīrā līdzīgi kā pēdējos 3 gados dalībnieku skaits grozījās ap 30 – šoreiz 28. Lai cik tas nebūtu dīvaini, tikai pirmo reizi par tā uzvarētāju kļuva Matīss Saulītis, kurš ir pašreizējais Inčukalna čempions, kā arī šo titulu ir izcīnījis 5 reizes pēdējos 6 gados! Ļoti tuvu tam, lai uzvarētu savā pirmajā šāda kluba līmeņa turnīrā (Ziemassvētku turnīrā vai Inčukalna čempionātā. Inčukalna GHL posmos uzvaras Raineram jau ir daudz, bet to līmenis pašlaik ir zemāks nekā 2 iepriekšminētajos), bija Rainers Kalniņš, kurš 1/2finālā sīvā cīņa uzvarēja bronzas laureātu Edgaru Saulīti. Finālā pieredze ņēma virsroku – Matīss uzvarēja ar 3-1!

Turnīrā piedalījās vairāki vecās gvardes pārstāvji – visi 3 brāļi Saulīši, brāļi Kuharjonoki, Sandis Kalniņš un arī Harlads Gals. Dažādu iemeslu dēļ piedalīties nesanāca Kārlim Balodim un Jānim Kalnevicam, kurš nevarēja aizstāvēt savu titulu (Jānis bija pēdējo 3 turnīru uzvarētājs). Toties piedalījās gandrīz visa kluba jaunā paaudze.

Turnīrā tika aizvadītas 2 kārtas.Pirmajā kārtā tika izspēlēts apļa turnīrs, bet otrajā play-off, kur dalībnieki dalījās pa četriniekiem. Kā ar vienu elpas vilcienu gandrīz maksimumu turnīrā spēja savākt Matīss Saulītis – tikai 1 zaudējums un 52 punkti, tik pat pārliecinoši 2.un 3.pozīcijās ierindojās Rainers Kalniņš un Edgars Saulītis attiecīgi ar 47 un 46 punktiem. Uz pēdējo iespēju aizķerties cīņā par galvenajām balvām palika veseli 4 spēlētāji un laimīgo lozi izvilka nesenā Rīgas kausa izcilnieks Rinalds Siņicins – 42 punkti. Viņam sekoja Haralds Gals un Roberts Suharevs juniors ar 41 punktu un Sandis Kalniņš ar 40 punktiem. Nedaudz negaidīti tikai 9.vieta ar 38 punktiem Mikum Saulītim.

Sacensības notika 4 nominācijās – OPEN klasē, junioriem, U-13 grupā un debitantiem. Papildus visam cīņas norisinājās arī par sastāvu junioru komandu čempionātā, jo īpaši uz pirmo komandu ir daudz pretendentu.

Lielajā četriniekā 1/2finālā vispirms pārliecinoši ar savu pretinieku galā tika Matīss Saulītis - 3-0 pret Rinaldu Siņicinu, bet Rainers Kalniņš ar 3-2 sīvā cīņā pieveica Edgaru Saulīti. Finālā Matīss diezgan droši ar 3-1 apspēlēja ambiciozo un strauji progresējošo Raineru Kalniņu, kuram būs vēl lielāka motivācija, lai sasniegtu 1.vietu - tagad jau Inčukalna čempionātā. Cīņa par 3.vietu bija sīvāka – tajā lai arī E.Saulītis bija pārāks ar 3-1, pēdējās 3 spēles bija spraigas un tikai ceturtās spēles pagarinājumā Edgars nosvēra uzvarētāja kausus savā labā.

Otrajā četriniekā spēlēs par 5.-8.vietu par nelielu pārsteigumu parūpējās Toms Baumanis, kurš no 8.vietas pēc apļa turnīra pacēlās uz 5 pozīciju. Vispirms Toms sērijā ar 3-2 uzveica Haraldu Galu, bet tad finālā par 5.vietu arī ar 3-2 Sandi Kalniņu (Tomam tā jau bija otrā 3-2 uzvara pret Sandi pēdējā mēneša laikā – pirmā bija Inčukalna GHL 3.posmā 1/2finālā). Spēlē par 7.vietu jaunība atkal uzvarēja pieredzi – Roberts Suharevs juniors ar 3-2 uzvarēja Haraldu Galu. Vēl trakāk klājās Mikum Saulītim – 1/2finālā par 9.vietu ar 2-3 Mikus piekāpās Patrikam Strodam un nācās samierināties ar 11.vietu turnīrā! Ka sacīt saka – “Jaunie nāk’’!
Sīvas cīņas notika arī citos play-off mačos. Augstu emocijas lādiņu deva arī pavisam jaunāko dalībnieku emocijas pēc izcīnītajām uzvarām. Visbiežāk uz goda pjedestāla šodien gozējās Toms Baumanis, kurš papildus jau 5.vietai kopējā konkurencē izcīnīja 3.vietu junioru konkurencē un 1.vietu U-13 grupā. Junioriem uzvarēja Rainers Kalniņš, bet otrais finišēja Rinalds Siņicins. U-13 grupā T.Baumanim uz zemākajiem pakāpieniem pievienojās Roberts Līvmanis un Railends Kuhaļskis. Debitantiem par uzvarētāju kļuva Kristens Markus. Viņam sekoja Kirsters Keišs un Rodrigo Iga.

Savos play-off miniturnīros vēl uzvarēja  -Ēriks Kuharjonoks (9.vieta), Intars Garančs (13.vieta), Roberts Suharevs seniors (17.vieta), Markuss Ābele (21.vieta) un Margarita Ābele (25.vieta).

Tradicionāli Ziemassvētku turnīram pēc tā dalībnieki iestiprinājās ar kliņģeri (šoreiz gan ar saldo, gan ar sāļo) un dzēra tēju. Balvas saņēma visi turnīra dalībnieki – kā nekā dāvināšanas laiks!

FOTO

Rezultāti

Vietas


TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo