• http://www.galdahokejs.lv
 • Fruittella
 • mentos
 • www.perfettivanmelle.com/
 • TabulaRasa
 • Nano.lv
 • RD IKSD
 • IZM
 • Meller
 • Mollers
 • Bahlsen
 • Meduskoks
 • 1a.lv
 • Chupachups
 • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Ventspils atklātais čempionāts


Ventspils Jaunrades namā astoņpadsmito reizi tika noskaidrots Ventspils čempions galda hokejā.

logo

Junioru nominācijā čempiona tituls tika izcīnīts astoto reizi, bet Dāmām un Veterāniem - septīto. Ar šīm sacensībām noslēdzās arī Ventspils galda hokeja sezona.

Latvijas izlases dalībniekiem Ventspils atklātais čempionāts bija viens no pēdējiem sagatavošanās turnīriem pirms Eiropas čempionāta, kurš no 15.-17.jūnijam risināsies Zviedrijas pilsētā Eskilstunā. Šogad Latvijas izlases sastāvā iekļauti septiņi Ventspils Jaunrades nama komandas spēlētāji: Elvijs Siliņš (Open); Alvis Siliņš (Open; Juniori); Edžus Kaņeps (Open); Elvis Arhinovičs (Juniori); Elēna Rācenāja (Sievietes); Laima Kamzola (Sievietes); Aleksandrs Žernovojs (Veterāni).

Septiņpadsmit dalībnieki no Talsiem un Ventspils sacentās četrās nominācijās. Pēc aizvadītās sacensību pirmās kārtas, kuru uzvarēja Rūdolfs Kamzols, sacensību otrā kārta sadalījās vairākos izslēgšanas turnīros. Labākie astoņi sacentās par čempiona titulu lielajā ceturtdaļfinālā, bet pārējie izspēlēja pleijofus attiecīgi par 9.-12.vietu un 13.-17.vietu.
Čempionu ceturtdaļfinālā līdz trijām uzvarām sērijā rezultāti ir sekojoši: Rūdolfs Kamzols - Elvis Arhinovičs 3:0 (5:4; 6:3; 5:4); Salvis Skarainis - Alvis Siliņš 2:3 (2:4; 3:1; (2p):1; 2:4; 3:(4p)); Aleksandrs Žernovojs - Edžus Kaņeps 3:1 (0:2; (3p):2; 6:1; 2:1); Elvijs Siliņš - Elēna Rācenāja 3:0 (5:2; (5p):4; 3:0).
Pusfinālā Elvijs Siliņš uzveica Rūdolfu, kurš pēc divu gadu pārtraukuma bija atgriezies sacensību apritē un šajā sezonā šis viņam bija otrais turnīrs. Elvijs Siliņš - Rūdolfs Kamzols 3:0 (5:2; 5:3; 5:1). Alvis Siliņš ar rezultātu 3:1 (0:4; 5:0; 5:2; 4:3) vinnēja Aleksandru Žernovoju.
Bronzas finālā Rūdolfs tomēr spēja uzveikt Aleksandru un izcīnija čempionāta bronzas medaļu. Rūdolfs Kamzols - Aleksandrs Žernovojs 3:0 (4:1; (3p):2; 3:0).
Zelta finālā jeb brāļu Siliņu duelī virsroku ņēma pieredze un Elvijs ar rezultātu 3:1 (1:(2p); 6:0; 5:1; 5:2) svinēja uzvaru gan sērijā, gan čempionātā.

Alvis Siliņš savai sudraba godalgai pievienoja arī Ventspils juniora čempionāta zelta medaļu. Sudrabs un bronza tika Elvim Arhinovičam un Mārcim Radelim. Sievietēm Elēna Rācenāja izcīnija savu trešo pilsētas čempiones titulu. Jāpiemin, ka tikpat reizes šajā nominācijā par Ventspils čempioni ir kļuvusi Elēnas komandas biedrene Laima Kamzola. Sudraba medaļa šoreiz Sarmai Vēbergai. Veterānu nominācijā piekto reizi pēc kārtas par Ventspils čempionu kļuva Aleksandrs Žernovojs, atstājot aiz sevis talsinieku Salvi Skaraini no Rīgas GHK un komandas biedru Gunti Ernšteinu.

Ar to arī kārtējā sezona ir veiksmīgi aizvadīta un atliek tikai novēlēt mūsu valsts izlasei panākumiem bagātu Eiropas čempionātu!
 
Ventspils atklātais čempionāts (Open)
1.Elvijs Siliņš  VJN
2.Alvis Siliņš  VJN
3.Rūdolfs Kamzols  VJN
4.Aleksandrs Žernovojs  VJN
5.Edžus Kaņeps  VJN
6.Elvis Arhinovičs  VJN
7.Salvis Skarainis  Rīgas GHK
8.Elēna Rācenāja  VJN
9.Alens Kalniņš  VJN
10.Guntis Ernšteins  VJN
11.Mārcis Radelis  VJN
12.Dāvis Apfelbaums  VJN
13.Renārs Zabarovskis  VJN
14.Reinis Pēdiņš  Ventspils
15.Alekss Ernšteins  VJN
16.Sarma Vēberga  VJN
17.Ingmārs Šulcs  VGHK

Ventspils atklātais čempionāts (Juniori)
1.Alvis Siliņš  VJN
2.Elvis Arhinovičs  VJN
3.Mārcis Radelis  VJN
4.Dāvis Apfelbaums  VJN
5.Renārs Zabarovskis  VJN
5.Alekss Ernšteins  VJN

Ventspils atklātais čempionāts (Sievietes)
1.Elēna Rācenāja  VJN
2.Sarma Vēberga  VJN

Ventspils atklātais čempionāts (Veterāni)
1.Aleksandrs Žernovojs  VJN
2.Salvis Skarainis  Rīgas GHK
3.Guntis Ernšteins  VJN
4.Ingmārs Šulcs  VGHK
2018.gada Ventspils čempioni:
Elvijs Siliņš (Open)Alvis Siliņš (Juniori)


Elēna Rācenāja (Sievietes)


Aleksandrs Žernovojs (Veterāni)TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo