• http://www.galdahokejs.lv
 • IZM
 • 1a.lv
 • Stiga
 • Meduskoks
 • Bahlsen
 • Meller
 • RD IKSD
 • Fruittella
 • TabulaRasa
 • Chupachups
 • Nano.lv
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Mollers
 • mentos

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 6.posms

Dienu pirms Tallinas kausa Inčukalnā tika aizvadīts pirmspēdējais Inčukalna Galda hokeja līgas posms.

Tajā noskaidrojās vairāki kopvērtējuma godalgas ieguvēji, turklāt arī pašā svarīgākajā – OPEN klasē un junioru konkurencē. Par abu nomināciju līgas uzvarētāju atkārtoti kļuva Rainers Kalniņš.

Tā nu sanāca, ka Inčukalna GHK pārstāvji sākotnēji neplānoja piedalīties Tallinas kausā, tomēr pēc Latvijas GHF piedāvājuma organizēt speciālo reisu uz Tallinu, nācās piekrist izdevīgam braucienam ar labu iespēju jauniešiem pacīnīties par balviņām un reitinga punktiem. Tā kā līgas aizvadīšanas nedēļā kluba pulciņa treniņš nenotika, tad tā tomēr bija laba iespēja samērot spēkus un sagatavoties Tallinai un arī posmu nebija kur pārcelt, jo sacensību grafiks tā jau ir pieblīvēts. Šā paša iemesla dēļ uz Inčukalnu samērot spēkus nedevās Egīls Belševics, kurš aizbildinājās ar taupīšanos Tallinai, lai arī sacensības agrā Tallinas brauciena dēļ tika sāktas nedaudz agrāk kā ierasts un tām bija samazināts spēļu skaits, lai nākamajā dienā nerastos pārslodze pirkstiem un nogurums.

Uz posmu tika uzaicināti potenciālie jaunie kluba biedri, kuri aprīlī un maijā aizvadīs treniņu procesu. Veiksmīgi uzsākto jaunie kluba biedri, ja vien vēlēsies varēs turpināt jau jaunajā mācību gadā un nebūs pavisam baltas lapas. It sevišķi tas ir svarīgi tāpēc, ka sezona kā zināms sākas strauji un pat amatieru līgā jau ir vajadzīgas nelielas prasmes, lai nepazustu tajā.

Sacensībās dalībnieki tika sadalīti 2 grupās – A un B. Attiecīgi A grupā apļa turnīru uzsāka 12 spēlētāji, bet B grupā 9 jaunie potenciālie kluba biedri, kuru līdzdalība sacensībās līdz šim ir aprobežojusies ar vienu vai diviem turnīriem – Inčukalna pamatskolas čempionātā vai Inčukalna GHL posmā. Otrajā kārtā A grupas dalībnieki ņemot līdzi visus rezultātus sadalījās sekojošos pieciniekos – par 1.-5.vietu, un 6.-10.vietu. A grupas vājākajiem diviem spēlētājiem pievienojās B grupas 3 labākie un sacentās pat 11.-15.vietu, bet atlikušie sadalījās 2 trijniekos.

Pirmajā pieciniekā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Rainers Kalniņš, kuram 27 izcīnīti punkti (tikai 3 zaudēti punkti ar 3 neizšķirtiem), bet otrajā vietā ierindojās Sandis Kalniņš ar 22 punktiem. Kā trešais posmā ar 21 punktu finišēja Rinalds Siņicins. Labākais no jauniņajiem bija Kristers Keišs, kuram izdevās apsteigt arī vienu esošo kluba biedru un posmā ierindoties 12.vietā.

Pēc jau 4 izcīnītās uzvaras šīs sezonas līgas ietvaros, pretiniekiem neaizsniedzams kļuva Rainers Kalniņš un tādējādi jau priekšlaicīgi nodrošināja titulu OPEN klasē ar 240 izcīnītajiem punktiem. Tik pat droši par 2.vietu var justies Sandis Kalniņš (217 punkti), kura vietu kopvērtējumā var izjaukt tikai liela sakritība. Uz 3.vietu kopvērtējumā būs cīņa arī pēdējā posmā un par to sacentīsies 3 spēlētāji. Pašlaik trešo pozīciju ieņem Roberts Suharevs juniors, kuram 202 punkti, bet ceturtais atpaliekot par 5 punktiem ir Egīls Belševics. Izcīnot 2.vietu šajā posmā savas pozīcijas krietni uzlaboja Rinalds Siņicins. Jāpiebilst, ka gan abiem konkurentiem ir aizvadīti vairāki posmi, no kuriem ir iespēja sliktākos 1 vai 2 atmest, bet Rinaldam tikai līdzdalība pēdējā posmā dos iespēju pacīnīties par 3.vietu.

Arī junioru konkurencē Rainers Kalniņš priekšlaicīgi nodrošināja uzvaru. Ja pēdējā posmā spēlēs Rinalds Siņicins, tad viņš ar Robertu Suharevu junioru pacīnīsies par 2.vietu, bet pārējiem kandidātiem gan Rinalds, gan Roberts nebūs sasniedzami un nāksies samierināties ar koka medaļu.

Jaunāko junioru konkurencē pirms pēdējā posma ir zināms viss kopvērtējuma trijnieks, turklāt ir skaidrs, ka 3.vietā ierindosies Patriks Strods, bet pēdējā posmā starp Robertu Līvmani un Tomu Baumani noskaidrosies uzvarētājs.

Pēdējais posms, kā ierasts, norisināsies maija beigās (19.datumā), sestdienā, kad tiks apbalvoti visi kopvērtējuma labākie un kluba biedri sēdīsies pie kopēja pusdienu galda.


Apļa turnīri

Kopvērtējumi


TURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo