• http://www.galdahokejs.lv
 • Meduskoks
 • IZM
 • Fruittella
 • Mollers
 • Meller
 • RD IKSD
 • Chupachups
 • mentos
 • Stiga
 • Nano.lv
 • 1a.lv
 • Bahlsen
 • TabulaRasa
 • www.perfettivanmelle.com/

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 5.posms

Nedēļu pēc Pasaules tūres un Pasaules klubu čempionāta Jēkabpilī inčukalniešiem bija jārod gan morālie, gan fiziskie spēki, lai aizvadītu Inčukalna GHL 5.posmu.

Aizdomas bija pamatotas – 5.posms izcēlās ar mazāko dalībnieku skaitu šajā sezonā. Tomēr par mazo dalībnieku skaitu varēja pateikties nevis pērnās nedēļas 2 dienu galda hokeja festivālam, bet gan dažādu slimību klejošanai mūsu platuma grādos, kā arī skolēnu brīvlaika tuvošanās.

Pēc ilgāka laika posma Jēkabpilī spēlējušais Inčukalna GHK vecmeistars Kārlis Balodis nolēma uz karstām pēdām pārbaudīt sevi arī dzimtā kluba līgas posmā un lai arī pavājā, pēc dalībnieku sastāva, posmā, izcīnīja uzvaru. Pēc posma Kārlis gan piekrita atzinumam, ka kluba jaunā maiņa nav nemaz tik švaka un bija arī saspringtas spēles.

Tā kā šajā posmā piedalījās tikai 11 dalībnieki, tika izlemts spēlēt 2 kārtās – 1.kārtā apļa turnīrs, bet 2.kārtā 8 labākie spēlē play-off līdz 3 uzvarētām spēlēm par visām vietām, bet atlikušie 3 dalībnieki ņemot līdzi apļa turnīra izcīnītos punktus izspēlēja papildus 3 apļa turnīrus.

Apļa turnīru pārliecinoši labāk aizvadīja Kārlis Balodis spēlējot tikai 1 reizi neizšķirti (19 punkti). Kārlim sekoja Sandis Kalniņš ar 15 punktiem un veiksmīgi spēlējošais Ralfs Paeglis (14 punkti), kurš vēl pirms pēdējās kārtas varēja nodrošināt sev 2 pozīciju. Sīva spēkošanās notika starp Robertu Suharevu junioru, Rinaldu Siņicinu un Robertu Līvmani, kuri izcīnīja pa 13 punktiem un vietu secību noteica savstarpējās spēles. Pagalam neveiksmīgi gāja vienīgajam ciemiņam Egīlam Belševicam (prognozes par jauno inčukalna censoņu Egīla spēles atkošanu aizsardzībā piepildījās), kurš savāca tikai pusi iespējamo punktu (10) un ierindojās 7.vietā, bet kas solīja interesantu dueli ar Sandi Kalniņu izslēgšanas stadijas 1.kārtā. Kā pēdējais play-off iekļuva Railends Kuhaļskis.

Papildus apļa turnīros par 9.vietu pārliecinoši visas spēles uzvarēja Roberts Suharevs seniors.

Play-off 1/4finālā drošu uzvaru pār RailenduKuhaļski ar 3-0 sērijā izcīnīja Kārlis Balodis. Ar tādu pašu rezultātu sērijā uzvaru izcīnīja Rinalds Siņicins, tikai šajā gadījumā no Roberta Suhareva juniora tika gaidīta sīvāka pretestība. Pārējos gadījumos nācās spēlēt maksimālo spēļu skaitu – 5. Abos gadījumos sēriju uzvarētājiem nācās atspēlēties no iedzinējiem atrodoties zaudētāju pozīcijās ar 1-2. Ar 3-2 sērijā Ralfu Paegli un Egīlu Belševicu sērijā attiecīgi uzvarēja Roberts Līvmanis un Sandis Kalniņš.

1/2finālā turpināja dominēt pieredze – gan Kārlis Balodis, gan Sandis Kalniņš abas sērijas uzvarēja ar 3-1. Kārlis saskārās ar sīvu Rinalda Siņicinu pretestību un vairākās spēlēs svara kausu nolieca par labu sev tikai spēles beigās, savukārt arī šajā sērijā Sandim nācās iesākt iedzinējos. Spēlē par 5.-8.vietu jāuzteic Ralfs Paeglis, kurš ar 3-2 apspēlēja Egīlu Belševicu.

Finālā, lai arī rezultāti nebija lieli sērijā pārliecinoši ar 3-0 uzvarēja Kārlis Balodis, bet spēlē par 3.vietu tik pat pārliecinoši uzvarēja Rinalds Siņicins. Arī pārējos pāros sērija noslēdzās pēc 3 spēlēm. Par 5.vietu Roberts Suharevs juniors uzveica Ralfu Paegli, bet par 7.vietu Egīls Belševics RailenduKuhaļski.

Kopvērtējumā pēc Rainera Kalniņa nepiedalīšanās ir notikušas izmaiņas, bet nespēlēšana šajā posmā Raineram īpaši neskādēs kopvērtējuma noslēgumā noturēties pirmajā pozīcijā, ja vien viņš pietiekami sekmīgi piedalīsies atlikušajos 2 posms. Lai arī pašlaik 1.vietā ir Sandis Kalniņš (210 punkti) droši varam teikt, ka Sandis ir nevis nostiprinājies līdera pozīcijās, bet gan attālinājies no 3.vietas, jo posmā atstāja konkurentus aiz sevis. Pēc samērā vāji aizvadītā posma savas iespējas OPEN klasē uz kopvērtējuma trijnieku pabojāja Egīls Belševics (197punkti), jo jau uz papēžiem min Roberts Suharevs juniors (194 punkti). Bez jau pieminētajiem 4 kandidātiem uz kopējās konkurences trijnieku līgas noslēgumā ir parādījies vēl viens. Šajā sezonā Rinalds līgas ietvaros ir piedalījies tikai 3 posmos, bet pateicoties tieši pēdējā posmā izcīnītajai 3.vietai Rinaldam kopvērtējumā ir diezgan labas izredzes pacīnīties par trijnieku, ja vien piedalīsies atlikušajos posmos.

Junioriem tāpat lielām problēmām noturēt uzvaru nevajadzētu būt Raineram Kalniņam. Pašlaik līderis ir gan Roberts Suharevs juniors, bet šajā kategorijā ir daudz vairāk pretendentu uz trijnieku – veseli 7!

Jaunāko junioru grupā līdera lomu ir pārņēmis Roberts Līvmanis, bet uz 2.vietu ir noslīdējis Toms Baumanis, bet gan pateicoties tikai nespēlēšanai pēdējā posmā. Uz 3.vietu ir pacēlies Railends Kuhaļskis.


Apļa turnīri

Play-off

Kopvērtējumi


TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo