• http://www.galdahokejs.lv
 • IZM
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Fruittella
 • Bahlsen
 • Meduskoks
 • Mollers
 • Stiga
 • 1a.lv
 • RD IKSD
 • Chupachups
 • TabulaRasa
 • Nano.lv
 • mentos
 • Meller

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna CHALLENGE 2017

 

Neierasti agri, 10.decembrī, Inčukalnā tika aizvadīts ikgadējais Inčukalna GHK rīkotais Ziemassvētku turnīrs Inčukalna CHALLENGE 2017

Turnīrs norisinājās jau 12. gadu. Trešo gadu pēc kārtas un 7. reizi kopumā (!!!) par turnīra uzvarētāju kļuva Jānis Kalnevics, bet pirmo reizi Inčukalna GHK rīkotajos vienas dienas turnīros (vēl arī Inčukalna čempionāts) uz goda pjedestāla kāpa Rainers Kalniņš (2.vieta). Trešo vietu izcīnīja Sandis Kalniņš. 12. Ziemassvētku turnīrs pulcēja 30 Inčukalna novada un Inčukalna GHK dalībniekus.

Sakarā ar lielo pasākumu skaitu decembra mēnesī kārtējais Ziemassvētku turnīrs tika aizvadīts neierasti agri – 10.decembrī, turklāt vēl pat nav norimušas atskaņas pēc Rīgas kausa, kurš uzstādīja gan Pasaules tūres apmeklētības (257 dalībnieki) gan dalībvalstu rekordu (15 valstis). Turnīrs pulcēja diezgan kuplu dalībnieku skaitu – 30. Startēja gan jaunie kluba spēlētāji, gan arī jau pieredzes maizē iekodušie! Trešo reizi pēc kārtas par tā uzvarētāju kļuva Jānis Kalnevics, kurš finālā uzveica Raineru Kalniņu. Diemžēl spēlē par bronzu cīņa izpalika, jo Didzim Ziemelim bija jādodas projām, kā rezultātā 3.vietu bez cīņas izcīnīja Sandis Kalniņš.

Sacensības tika aizvadītas 2  kārtās – 1. kārtā tika izspēlēts apļa turnīrs, kā rezultātā katrs spēlētājs izspēlēja pa 29 spēlēm. Otrajā kārtā spēlētāji vadoties pēc rezultātiem apļa turnīrā tika sadalīti pa četriniekiem un tika izspēlēti nestandarta play-off mači.

Vispārliecinošāk apļa turnīru, kā jau tas bija gaidāms, aizvadīja strauji progresējošais Rainers Kalniņš, kurš pa reizei zaudēja un spēlēja neizšķirti (izcīnīti 55 punkti), turklāt tas jau notika apļa turnīra beigās, kad jau bija nodrošināta 1.vieta. Otrajā vietā ierindojās Didzis Ziemelis ar 52 punktiem. Tikai 3.vietā palika apļa turnīru speciālists Jānis Kalnevics (50 punkti), kurš vēl pēc pusdistances atradās tikai 7.vietā, bet apļa turnīra otro pusi nospēlēja daudz labāk. Ļoti sīva cīņa par vietu vadošajā četriniekā līdz pašām beigām notika starp Sandi Kalniņu, Haraldu Galu un Ēriku Kuharjonoku. Gala rezultātā vienu no otra šķīra viens punkts un laimīgo vietu labāko četriniekā nodrošināja Sandis Kalniņš (48 punkti), bet ar garu degunu palika Haralds Gals (47 punkti) un Ēriks Kuharjonojs (46 punkti). Atzīstamu sniegumu demonstrēja Rinalds Siņicins (7.vieta), kurš bija labākais no jaunajiem kluba junioriem (43 izcīnīti punkti), kā arī apsteidza Ilzi Zuci-Tenču, Kasparu Kuharjonoku un citus.

Lai nevilktu laiku garumā ar standarta play-off, tie tika izspēlēti krājot punktus nevis uzvaras, turklāt spēļu skaits pārī bija limitēts – 4 spēles. 1/2finālā tikās tēvs un dēls Kalniņi, kā arī D.Ziemelis un J.Kalnevics. Pārliecinošu uzvaru ar 6-0 izcīnīja Jānis uzveicot Didzi (Jānim uzvaras visās trijās spēlēs, kā rezultātā pēdējā spēle vairs nebija nepieciešama). Sīvāk cīņa noritēja starp Klaniņiem. Pirmajās 2 spēlēs uzvarēja Rainers, tad vienus pēli uzvarēja Sandis. Ceturtajā, izšķirošajā spēlē ilgu laiku bija neizšķirts, bet tad Rainers guva 2 vārtus un laicīgi nodrošināja savu pirmo finālu.

Finālā motivētais Rainers, iespējams, pārdega un cīņas tik pat kā nebija. Rezultātā Jānim uzvara ar 6-0. Spēle par bronzu izpalika, jau iepriekš minētās problēmas dēļ. Spēlē par 5.vietu diezgan spraigā cīņā ar 5-3 uzvaru pār Ē.Kuharjonoku izcīnīja Haralds Gals. Cīņā par 7.vietu papildus tika noskaidroti 2.un 3.vietas ieguvēji junioru konkurencē. Nedaudz reabilitējoties par pēdējā laika neveiksmēm, par sudraba laureātu kļuva Hugo Brengulis, kurš ar 6-2 uzveica Rinaldu Siņicinu. Spēlē par 9.vietu vairāk tika gaidīts no I.Zuces-Tenčas – bezierunu 0-6 zaudējums Kasparam Kuharjonokam. Jaunāko junioru konkurencē par uzvarētāju kļuva Roberts Līvmanis(12.vieta kopējā konkurencē), otrais finišēja Toms Baumanis (13.vieta kopējā konkurencē) un trešais Patriks Strods (19.vieta kopējā konkurencē). Reizē ar turnīru, junioriem notika daļēja atlase uz gaidāmo Latvijas junioru komandu čempionātu.

Noslēdzoties turnīram spēlētāji, kā jau ierasts mielojās ar kliņģeri, piparkūkām, mandarīniem un tēju.

Inčukalna GHK visiem galda hokeja entuziastiem novēl priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

Apļa turnīrs

Play-off

Vietas

FOTO

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo