• http://www.galdahokejs.lv
 • Bahlsen
 • Stiga
 • Meduskoks
 • Mollers
 • RD IKSD
 • Chupachups
 • Meller
 • IZM
 • www.perfettivanmelle.com/
 • TabulaRasa
 • Nano.lv
 • 1a.lv
 • mentos
 • Fruittella

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 3.posms

 

 Inčukalnā tika aizvadīts vietējās galda hokeja līgas 3.posms.

Tas uzsāka turnīru karuseli, jo pēc Inčukalna GHL daudziem Inčukalna GHK jauniešiem priekšā stāv vēl līdzdalība skolēnu turnīrā sarauj, Rīgas kausā un pēc tam sekojošā Ziemassvētku turnīrā Inčukalna Challenge. Pirmo reizi pa ilgiem laikiem posmā piedalījās veseli 4 ārzemnieki – ciemos no Rīgas bija atbraukuši rīdzinieki Egīls Belševics, Raivis Miglinieks, Leonards Mazūrs un tikko spēlēt uzsākušais Matīss Jakseboga. Par posma uzvarētāju kļuva Raivis Miglinieks, bet līdzšinējo, pirmo 2 posmu uzvarētājs Rainers Kalniņš ierindojās vien 4.vietā. Uz goda pjedestāla posmā vēl ietilpa Roberts Suharevs juniors – 2.vieta un Sandis Kalniņš – 3.vieta.

Posmā, kā ierasts, tika aizvadītas 2 kārtas. Sacensību izspēles principus koriģēja laika trūkums – 1.kārtā dalībnieki ierasti aizvadīja apļa turnīru (posmā piedalījās 19 spēlētāji), bet 2.kārtā dalījās pa 4-iekiem, kur tika izspēlēti 1/2fināli un fināli par vietām (play-off spēlēja aizvadot maksimums 3 spēles un krājot punktus). Jau no paša sākuma uz uzvaras takas apļa turnīrā uzkāpa Rainers Kalniņš, kurš tā arī nezaudēja nevienu punktu (izcīnīti 36 punkti). Par 2.-4.vietu, jeb vadošo 4-ieku notika daudz sīvāka cīņa. Pirmais apļa turnīra beigās varēja uzelpot Sandis Kalniņš (28 punkti), bet nākamie 5 dalībnieki satilpa 2 punktos! Kā trešais ar 26 punktiem labāko 4-iekam kvalificējās Roberts Suharevs juniors, kurš pēdējā laikā nebija paspīdējis ar labu spēli. Negaidīti vāji apļa turnīru aizvadīja Raivis Miglinieks, kurš knapi izvairījās no palikšanas ārpus labāko blices – ar tika pat punktiem cik R.Suharevam, tikai zaudētu savstarpējo spēli ieņemot 4.vietu. Ļoti tuvu iekļūšanai 4-iekā bija arī Leonards Mazūrs, Intars Garančs un Egīls Belševics – visiem 25 punkti. Otrajā četriniekā kā pēdējais, pievienojoties jau minētajai trijotnei, kvalificējās Ralfs Paeglis. Pavisam bēdīgi klājās Rinaldam Siņicinam (tikai 10.vieta), kurš sekmīgi nospēlēja 2.posmā, kā arī aizvadīja labus pēdējos posmus Latvijas kausa ietvaros.

Izslēgšanas spēlēs vadošajā 4-iekā viss tika nokārtots jau pēc 2 spēlēm – vispirms Rainers Kalniņš zaudēja 2 spēles sev neērtajam Raivim Migliniekam, sakrājot 4 punktus, un 3 spēle vairs nebija nepieciešama, bet pēc tam nelielu pārsteigumu sagādāja Roberts Suharevs juniors arī ar minimāliem rezultātiem uzvarot Sandi Kalniņu. Otrajā 4-iekā cīņas bija vēl sīvākas – Leonards Mazūrs ar 4-2 uzveica Ralfu Paegli, bet cīņā starp Intaru Garanču un Egīlu Belševicu pirmo reizi aizvadot play-off pēc šādas kārtības bija nepieciešams pagarinājums, proti, 1 spēle noslēdzās neizšķirti dalot punktus uz pusēm, 2 ar divu vārtu pārsvaru uzvarēja Intars, bet 3 spēlē ar to pašu atbildēja Egīls, tādējādi ne tikai sakrājot vienādu punktu summu (3-3), bet arī vienādu vārtu attiecību, kā rezultātā nācās spēlēt pagarinājumu, kurā veiksmīgāks izrādījās Intars. Finālā par 1.vietu vieglu uzvaru ar 6-0 guva Raivis Miglinieks, bet spēlē par 3.vietu atkārtojās Intara un Egīla scenārijs – vispirms ar 3-2 uzvarēja Sandis, tad ar 1-0 Rainers, bet 3 spēle beidzās 0-0! Pagarinājumā veiksmīgāks izrādījās Sandis. Pie 5.vietas tika Intars, kurš ar 6-0 uzveica Leonardu Mazūru. Jau otro posmu pēc kārtas līgas posmā nesekmējās Robertam Suharevam senioram – pēdējā vieta. Interesanti, tas ka Roberts pēc uzvaras Amatieru līgas 2.posmā pavāji aizvadīja Inčukalna GHL 2.posmu, kaut kas līdzīgs atkārtojās arī šoreiz – pēc 3.vietas Amatieru līgas 3.posmā atkal kritums vietējā turnīrā.

Kopvērtējumā OPEN klasē augšgalā ir notikusi viena rokāde – pat neskatoties uz 4.vietu posmā, joprojām stabilā vadībā atrodas Rainers Kalniņš ar 140 punktiem, bet uz 2.vietu pacēlies Sandis Kalniņš ar 127 punktiem. Trešais ar 121 punktu seko Egīls Belševics, kuram šajā posmā vien 7.vieta. Vēl sešiniekā atrodas Roberts Suharevs juniors (111 pk.), Toms Baumanis (108 pk.) un Intars Garančs (105 punkti).

Junoru konkurencē tāpat pārliecinošā vadībā atrodas Rainers Kalniņš ar 112 punktiem, 2./3. vietu dala uzreiz 2 spēlētāji – Toms Baumanis un Roberts Suharevs juniors – abiem pa 89 punktiem, bet 4.vietā Intars Garančs ar 84 punktiem.

Jaunāko junioru grupā līderis ar 85 punktiem ir Toms Baumanis, otrais Roberts Līvmanis (72 pk.) un trešais Patriks Strods (72 punkti).
Kā jau minēju Inčukalna GHK jaunākajiem biedriem ieskaitot šo turnīru būs pamatīgi jāpasvīst, lai labā līmenī aizvadītu 4 turnīrus, turklāt aiz kalniem nav arī Latvijas čempionāts junioru komandām un Latvijas Amatieru līgas 4.posms (jau 6.janvārī)!

Apļa turnīrs

Play-off

Kopvērtējumi

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo