• http://www.galdahokejs.lv
 • Stiga
 • IZM
 • 1a.lv
 • Mollers
 • mentos
 • TabulaRasa
 • Nano.lv
 • Meduskoks
 • Fruittella
 • Meller
 • Chupachups
 • www.perfettivanmelle.com/
 • RD IKSD
 • Bahlsen

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 8.posms


Sezona noslēdzas arī Inčukalnā!

Ar Inčukalna Galda hokeja līgas 8.posmu 2016./2017. gadu sezonu pabeidza Inčukalna GHK pārstāvji, lai gan ne visi!

Pirms pēdējā posma bija tikai 3 nezināmie – 3.vietas īpašnieks OPEN klasē un 2. un 3.vieta junioru konkurencē. Posmā piedaloties 15 spēlētājiem par uzvarētāju kļuva viešņa no VJN Ventspils Elēna Rācenāja, aiz sevis atstājot Sandi un Raineru Kalniņus.

IGHL noslēguma posmā sacensības, kā jau ierasts, tika aizvadītas 2.posmos – grupas turnīrs un play-off. Ja ar apļa turnīra izspēles principiem viss ir skaidrs, tad atšķirīgi no ierastā tika aizvadīti play-off mači. Šajā gadījumā visiem pāriem tika dotas 4 spēles, kuras varēja beigties arī neizšķirti – tika krāti punkti, bet ja punktu skaits sadalījās uz pusēm (4:4), tad papildus tika ņemta vērā vārtu attiecība, bet ja arī tas rādītājs bija līdzīgs, tad spēle līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Līdz pagarinājumam gan lieta netika novesta, jo sīvākais rezultāts tika fiksēts 5:3. Pēc apļa turnīra visi dalībnieki tika sadalīti pa četriniekiem. Pirmo četrinieku veidoja Elēna Rācenāja, Sandis un Rainers Kalniņi (visiem vienāda punktu summa – 23) un kā ceturtais Roberts Suharevs juniors, kurš atstājot aiz sevis savus galvenos konkurentus Hugo Brenguli, Aigars Romalu un Rinaldu Siņicinu (attiecīgi ieņēma vietas no 5.-7.) nokārtoja sev pirmo reizi iespēju sezonas noslēgumā OPEN klasē ieņemt 3.vietu, bet junioru konkurencē apsteidza A.Romalu un pakāpās uz 2.vietu, bet Aigars palika trešais.

Vadošajā četriniekā 1/2finālā Elēna Rācenāja ar 6:2 uzveica R.Suharevu junioru, bet Rainers ar 2:6 atzina sev neērtā S.Kalniņa pārākumu. Spēlē par 3.vietu atkal figurēja rezultāts – 6:2 un pārāks pār Robertu bija R.Kalniņš. Finālā E.RācenājaS.Kalniņuuzvarēja ar 5:3.

Kopvērtējumā OPEN klasē pirmo reizi Inčukalna GHL vēsturē par uzvarētāju kļuva Rainers Kalniņš, aiz sevis atstājot trīskārtējo līgas uzvarētāju Sandi Kalniņu. Pirmo reizi trijnieku noslēdza Roberts Suharevs juniors.Vēl sešiniekā ierindojās Aigars Romals (4.vieta), pērnā gada bronzas laureāts Hugo Brengulis (5.vieta) un Rinalds Siņicins (6.vieta).

Junioriem pēc pārliecinošā uzvarētāja R.Kalniņaotrajā vietā ierindojās Roberts Suharevs, bet trešais Aigars Romals.

Debitantu konkurencē pārliecinošus uzvaras laurus plūca Toms Baumanis. Tik pat pārliecinoši otrais finišēja Roberts Līvmanis, bet trešais debijas sezonā Patriks Strods.

Pēc pagājušās sezonas iesāktās tradīcijas dalībnieki kopā ar vecākiem sēdās pie zviedru galda un atzīmēja sezonas noslēgumu, pēc kura kluba vadība novēlēja kārtīgi atpūsties vasaras periodā, lai ar jaunu sparu varētu uzsākt jauno sezonu.

Gluži visiem kluba pārstāvjiem sezona vēl nav galā - 5 kluba pārstāvji iekļuva Latvijas izlasē startam Pasaules čempionātā Čehijā, Liberecā. Lai to paveiktu spēlētājiem Latvijas reitingā savā nominācijā bija jāiekļūst vadošajās vietās. Par izlases dalībniekiem kļuva Edgars Saulītis (OPEN kategorija), Rainers Kalniņš (juniori), Sandis Kalniņš (seniori), Ilze Zuce-Tenča (sievietes) un Rinalds Siņicins (juniori, jaunākajā grupā)!


Apļa turnīri

Play-off

Vietu sadalījums

Kopvērtējumi


OPEN klases godalgoto vietu ieguvēji visās sezonās:
2004./2005.g.sezona    1.v.     Sandis KALNIŅŠ    2.v.     Matīss SAULĪTIS    3.v.     Mikus SAULĪTIS
2005./2006.g.sezona    1.v.     Sandis KALNIŅŠ    2.v.     Jānis KALNEVICS    3.v.     Matīss SAULĪTIS
2006./2007.g.sezona    1.v.     Jānis KALNEVICS    2.v.     Mikus SAULĪTIS    3.v.     Sandis KALNIŅŠ
2007./2008.g.sezona    1.v.     Jānis KALNEVICS    2.v.     Mikus SAULĪTIS    3.v.     Sandis KALNIŅŠ
2008./2009.g.sezona    1.v.     Jānis KALNEVICS    2.v.     Edgars SAULĪTIS    3.v.     Sandis KALNIŅŠ
2009./2010.g.sezona    1.v.     Matīss SAULĪTIS    2.v.     Sandis KALNIŅŠ    3.v.     Mikus SAULĪTIS
2010./2011.g.sezona    1.v.     Matīss SAULĪTIS    2.v.     Sandis KALNIŅŠ    3.v.     Mikus SAULĪTIS
2011./2012.g.sezona    1.v.     Matīss SAULĪTIS    2.v.     Valts SMAGARS    3.v.     Jevgēnijs ZAHAROVS
2015./2016.g.sezona    1.v.     Sandis KALNIŅŠ    2.v.     Rainers KALNIŅŠ    3.v.     Hugo BRENGULIS
2016./2017.g.sezona    1.v.     Rainers KALNIŅŠ    2.v.     Sandis KALNIŅŠ    3.v.     Roberts SUHAREVS jr.

FOTO

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo