• http://www.galdahokejs.lv
 • Meller
 • Nano.lv
 • RD IKSD
 • Chupachups
 • TabulaRasa
 • Fruittella
 • Meduskoks
 • mentos
 • IZM
 • Mollers
 • Stiga
 • LPK
 • LSFP
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Bahlsen

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 7.posms


Rainers Kalniņš uzvar kopvērtējumā!

Inčukalna Galda Hokeja Līga tāpat kā visa galda hokeja sezona tuvojas noslēgumam. Priekšpēdējā posmā kļuva zināms uzvarētājs OPEN klasē – par tā uzvarētāju kopvērtējumā pirmo reizi kļuva Rainers Kalniņš. Neskatoties uz to, ka Sandis Kalniņš atpaliek no Rainera tikai par 5 punktiem un uzvarot pēdējā posmā punktu skaita ziņā panāktu Raineru, augstāk par 2.vietu Sandim pakāpties vairs neizdosies papildus rādītāju dēļ! Lai arī Inčukalna GHL ietvaros Roberts Suharevs juniors piektdien aizvadīja savu sliktāko posmu, tik un tā viņam ir labas izredzes uz 3.vietu kopvērtējumā. 

Toties junioru konkurencē ir notikusi rokāde – uz 2.vietu pēc veiksmīgi aizvadītā posmā ir pacēlies Aigars Romals un par 1 punktu apsteidz Robertu Suharevu junioru. Kā jau zināms, priekšlaicīgi uzvaru ir izcīnījis Rainers Kalniņš.

Debitantu konkurencē līdz šim priekšlaicīgi 1. un  2.vietu bija izcīnījuši attiecīgi Toms Baumanis un Roberts Līvmanis. Aizvadot tik nepieciešamo 5 posmu uz 3.vietu pakāpās Patriks Strods. Kā izrādās arī Tomu pretinieki vairs nevar panākt, kā rezultātā jau pēc 7.posma debitantiem ir zināms viss goda pjedestāls.

Posmā tika atkārtots šīs sezonas līgas dalībnieku rekordskaits – 19. Pēc neilga laika tika izspēlēti arī play-off mači. 1.kārtā ierasti tika aizvadīts apļa turnīrs, pēc kura dalībnieki dalījās pa 4-iekiem aizvadot 1/2finālus un spēles par vietām līdz 3 uzvarām katrā izslēgšanas spēļu pārī.

Apļa turnīru pārliecinoši aizvadīja tēvs un dēls Kalniņi ieņemot pirmās 2 vietas! Abiem zaudēti tikai 2 punkti – senioram 2 neizšķirti pret Aigaru Romalu un Rinaldu Siņicinu, bet Raineram zaudējums pret Sandi – abiem pa 34 punktiem. Tik pat pārliecinoši 3. un 4.vietu izcīnīja Aigars Romals un Rinalds Siņicins – abiem pa 28 punktiem un automātiski nodrošinot vietu labāko 4-iekā. Otrajā 4-iekā palika Roberts Suharevs juniors un Hugo Brengulis, kuriem spēle nevedās, attiecīgi ieņemot 7. un 8.vietas. Abiem minētajiem neveiksminiekiem kompāniju sastādīja Intars Garančs un Toms Baumanis! Vēl jāpiebilst, ka posmā ar savu līdzdalību pagodināja Marisa Gobiņa, kura tagad dzīvo Anglijā un pēc apļa turnīra ieņēma 10.vietu pierādot, ka vēl prot spēlēt.

Play-off vadošajā 4-iekā tēvs un dēls savus pretiniekus uzveica sērijā ar 3-0. Spēlē par 3.vietu sīvā cīņā ar 3-2 uzvaru pār Rinaldu Siņicinu guva Aigars Romals. Lai kopvērtējumā S.Kalniņš saglabātu izredzes pacīnīties par 1.vietu, viņam bija obligāti jāuzvar. Sērijā ar 3-1 pārāks izrādījās Rainers (pēdējā spēlē ar 1-0) un nodrošināja uzvaru kopvērtējumā. Pārsteigt turpināja gan pieminētie neveiksminieki, gan Toms Baumanis, kurš 1/2finālā par 5.-8.vietu uzveica Robertu Suharevu junioru un spēlē par 5.vietu pakutināja nervus Intaram Garančam.

Junioriem posmā uzvarēja Rainers Kalniņš, aiz sevis atstājot Aigaru Romalu un Rinaldu Siņicinu.

Debitantu konkurencē pārliecinoša uzvara Tomam Baumanim. Tik pat pārliecinoši otrais Roberts Līvmanis. Trešais finišēja Krišs Skujenieks.

Kopvērtējumā visās nominācijās ir palikušas maz intrigas. OPEN klasē uz 3.vietu kopvērtējumā bez Roberta Suhareva juniora pretendē arī Aigars Romals, Hugo Brengulis un Rinalds Siņicins. Tomēr izredzes ir ļoti niecīgas, jo tad pēdējā posmā ir jāpaveic brīnums  - jāuzvar! Līdzīga situācija ir arī junioros. Attiecīgi 2.un 3.vietā esošos Aigaru Romalu un Robertu Suharevu junioru var apsteigt gan Hugo Brengulis, gan Rinalds Siņicins, bet arī ar veiksmes piedevu.

Apļa turnīrs

Play-off

Vietu sadalījums

KopvērtējumiTURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo