• http://www.galdahokejs.lv
 • Stiga
 • IZM
 • mentos
 • Meller
 • Nano.lv
 • Fruittella
 • Chupachups
 • Bahlsen
 • Meduskoks
 • RD IKSD
 • TabulaRasa
 • Mollers
 • www.perfettivanmelle.com/
 • 1a.lv

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna čempionāts 2017


Aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās 17. Inčukalna čempionāts galda hokejā.

Pagājušajā nedēļā par sporta veidu numur viens Inčukalnā uz kādu mirkli kļuva galda hokejs, jo tika aizvadīts gan pamatskolas čempionāts, kā arī Inčukalna čempionāts, kurš šogad norisinājās jau 17. reizi.

Līdzīgi kā iepriekšējā, arī šajā dalībnieku skaits bija nedaudz virs divdesmit – 24 spēlētāji. Lielā mērā dalībnieku rindas paretināja slimošanas sezonas lielais uzliesmojums, kas skāra vairākus Inčukalna čempionātu pamatsastāva dalībniekus. Tā, piemēram, pirmo reizi dalību turnīrā neņēma kluba prezidents un galvenais galda hokeja dzīves bīdītājs Sandis Kalniņš. Tāpat nepiedalījās arī Edgars Saulītis, Kārlis Balodis, Rainers Kalniņš un citi – spēlētāji, kuri arī varēja cīnīties par godalgotajām vietām, nemaz nerunājot par vecajiem bukiem, kas vismaz reizi gadā pagodina ar savu klātbūtni. Vairāk kā puse no dalībniekiem bija Inčukalna kluba pirmgadnieki un otrgadnieki, kas vēl tikai uzņem apgriezienus.

Turnīrs tika aizvadīts divās kārtās – 1. kārtā viens apļa turnīrs, 2.kārtā 8 labākie spēlēja play- off, bet pārējie tika sadalīti vēl 2 līgās, kur tika izspēlēti papildus apļa turnīri. Pēc divām bronzas un vienas sudraba medaļas izcīnīšanas, par Inčukalna čempionu pirmo reizi kļuva Filips Buhtujevs, kurš finālā ļoti spraigā cīņā spēja uzvarēt Jāni Kalnevicu ar rezultātu 4-3 sērijā. Bronza Mikum Saulītim, kurš mazajā finālā uzveica iepriekšējo četru gadu čempionu Matīsu Saulīti. Piektā vieta Haraldam Galam, bet sestā – Ilze Zuce-Tenča.

Junioru konkurencē, izmantojot Rainera Kalniņa prombūtni, izdevību izmantoja Hugo Brengulis, kurš kļuva par šī gada čempionu. OPEN klasē viņš spēja iekļūt arī izslēgšanas spēlēs, kur nedaudz nervus pakutināja pieredzējušam Mikum Saulītim. Sudraba medaļa vēl vienam play-off dalībniekam Aigaram Romalam, bet bronza Robertam Suharevam junioram, kurš pie reizes izcīnīja bezierunu uzvaru 2. līgā.

Dāmu konkurencē šogad piedalījās divas meitenes. Kā vienīgā iekļūstot play-off, jau pēc kvalifikācijas uzvaru izcīnīja Ilze Zuce-Tenča, kamēr otrā vieta Elīnai Galai (kopvērtējumā 12. vieta).

Turnīram īsti nesākoties par labāko veterānu kļuva Roberts Suharevs seniors, kurš turnīrā arī bija vienīgais šajā nominācijā.

Jaunāko junioru konkurencē par uzvarētāju kļuva Rinalds Siņicins (10. vieta kopējā konkurencē). Cīņa par otro vietu bija ļoti saspringta. Pēc kvalifikācijas esot trešajam, lieliski nospēlējot 2. līgā (rezultāti no kvalifikācijas tika ņemti līdzi) sudraba medaļu izrāva Ralfs Paeglis (13. vieta un 28 punkti kopumā), kamēr trešo vietu izcīnīja Roberts Līvmanis (14. vieta un 24 punkti kopumā).

Par labāko Inčukalna čempionāta debitantu tika atzīts Roberts Līvmanis (14. vieta). Pirmo turnīru viņš aizvadīja akurāt pirms gada Inčukalna līgas posmā. Otrais Krišs Skujenieks (17. vieta), kam pirmais turnīrs bija aizvadītā gada novembrī. Savukārt trešā vieta Railendam Kuhaļskim (19. vieta) – pirmais turnīrs bija septembrī.Apļa turnīrs

2.līga, 3.līga

play-offVisas vietas:
1. Filips Buhtujevs
2. Jānis Kalnevics
3. Mikus Saulītis
4. Matīss Saulītis
5. Haralds Gals
6. Ilze Zuce-Tenča
7. Hugo Brengulis
8. Aigars Romals
9. Roberts Suharevs Jr.
10. Rinalds Siņicins
11. Jānis Markulis
12. Elīna Gala
13. Ralfs Paeglis    
14. Roberts Līvmanis
15. Roberts Suharevs Sr.
16. Edvards Drozds
17. Krišs Skujenieks
18. Rihards Hoņavko
19. Railends Kuhaļskis
20. Markuss Ābele
21. Ingus Romals
22. Eduards Strauts
23. Kristaps Sinkevičs
24. Kārlis Veide


FOTO
TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo