• http://www.galdahokejs.lv
 • Fruittella
 • Meduskoks
 • Bahlsen
 • Nano.lv
 • Stiga
 • www.perfettivanmelle.com/
 • IZM
 • TabulaRasa
 • Chupachups
 • 1a.lv
 • Meller
 • RD IKSD
 • Mollers
 • mentos

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 4.posms


Līdzsvars tiek atjaunots!

Inčukalna GHL aizvadot 4.posmu ir sasniegusi 2016./17.gadu sezonas ekvatoru, jo nākošais posms tiks aizvadīts tikai nākošā gada 20.janvārī. Pa vidu starp 4. un 5.posmu tiks aizvadīts nu jau tradicionālais Inčukalna Ziemassvētku turnīrs Inčukalna CHALLENGE, kā arī Latvijas līmenī jaunie Inčukalna pārstāvji varēs sevi apliecināt skolēnu turnīrā Sarauj un Rīgas kausā!

Šajā posmā tika uzstādīts atjaunotās Inčukalna GHL dalībnieku rekordskaits – 19. Tā kā vairāku iemeslu dēļ nu jau tradicionāli piektdienās notiekošo posmu nevarēja aizvadīt (piemēram 11. un 18.novembrī iekrita svētku dienas), tad posms tika pārcelts uz otrdienu (22.novembri). Arī tā iemesla dēļ, ka nākošajā dienā skolēniem ir paredzētas mācības, turnīra formāts paredzēja tikai apļa turnīru. Tā kā posmā sanāca pēdējā laika dalībnieku rekords, tad ar 18 spēlēm arī bija gana.

Posmā par uzvarētāju kļuva Sandis Kalniņš, aiz sevis atstājot Raineru Kalniņu, bet otro reizi trešo vietu ieņēma Aigars Romals. Sandis uzvarot posmā kopvērtējumā pietuvojās Raineram. Vismaz līdzsvars ir uzvaru skaita ziņā – abiem pa divām, kas sola cīņu par uzvaru kopvērtējumā līdz pat pēdējam posmam. Ļoti interesanta cīņa solās būt par 3.vietu OPEN klasē, uz kuru pretendēs veseli 4 dalībnieki.  Attiecīgi junioru un debitantu konkurencē 100% rezultāts ir Raineram Kalniņam un Tomam Baumanim.

Apļa turnīrā par vienīgo līderi bija izvirzījies Rainers Kalniņš, kurš šo godu noturēja līdz pat priekšpēdējai kārtai nezaudējot nevienu punktu. Starp līderiem bija arī Sandis Kalniņš (2 zaudēti punkti) un Aigars Romals (3 zaudēti punkti). Pārējie atpalika jau vairāk! Par posma uzvarētāju Rainers kļūtu jau priekšlaicīgi, ja vien iepriekš pēdējā kārtā S.Kalniņš pirms fināla gonga nebūtu izrāvis uzvaru pret Rinaldu Siņicinu ar rezultātu 4-3! Abi posma galvenie favorīti tikās priekšpēdējā kārtā un ar nelielu veiksmes palīdzību pie uzvaras ar 3-2 tika Sandis, kas ļāva viņam izlīdzināt punktu skaitu (abiem pa 34 punktiem) ar Raineru un arī uzvarēt posmā pateicoties savstarpējai spēlei. Tikmēr 3.vietu, tikai ar vienu zaudējumu, bet ar 3 neizšķirtiem rezultātiem, izcīnīja Aigars Romals (31 punkts), kas kopvērtējumā ļauj viņam saasināt cīņu par 3.vietu. Tikmēr pērnā posma finālists Roberts Suharevs juniors šoreiz ierindojās 4.vietā. Piektais finišēja Hugo Brengulis, kurš pēdējā kārtā pamanījās izspēlēt pārsteidzošu neizšķirtu 3-3 pret debitantu Markusu Ābeli, kurš šajā posmā ieņēma noslēdzošo, 19.vietu. Tas Hugo atņēma iespēju izcīnīt 4.vietu. Savu labāko turnīru Inčukalna GHL ietvaros aizvadīja Nikolass Pilinskis – 6.vieta! Pērnā posma bronzas laureātam Rinaldam Siņicinam šoreiz tikai 8.vieta. No jaunajiem kluba pārstāvjiem, kuri uzsākuši trenēties tikai šogad augstāko vietu ieņēma Latvijas Amatieru Līgas 2.posma 2.vietas ieguvējs Tomas Baumanis – 11.vieta.

Kopvērtējumā OPEN klasē joprojām līderis ir Rainers Kalniņš ar 190 punktiem, kam ar 183 punktiem seko Sandis Kalniņš. Abi visdrīzāk arī sadalīs pirmās divas vietas, toties cīņa par 3.vietu solās būt ļoti aizraujoša – uz to pretendē 4 spēlētāji. Salīdzinājumam ņemot vērā 3 labākos no 4 posmiem (jo 3 spēlētāji iekrājuši tikai 3 posmus) situācija ir sekojoša: Roberts Suharevs juniors – 125 punkti, Aigars Romals un Hugo Brengulis pa 120 punktiem, kā arī Rinalds Siņicins – 115 punkti.

Junioriem maksimālo punktu summu iekrājis Rainers Kalniņš – 160 punkti. Uzvarai kopvērtējumā pietiks ar vēl vienu uzvaru. Līdzīga situācija ir arī junioriem, kur vesela virkne ir izspēlējuši tikai 3 posmus no 4 iespējamajiem, bet pašlaik 2.vietā atrodas Roberts Suharevs juniors, bet 3.vietā Intars Garančs.

Debitantiem līdzīgi kā R.Kalniņam uzvaru jau nākošajā posmā sev var nodrošināt Toms Baumanis. Attiecīgi 2. un  3.vietā pašlaik atrodas Roberts Līvmanis un Railends Kuhaļskis. Jau šonedēļ Inčukalna GHK jaunie spēlētāji dosies uz Latvijas skolēnu turnīru Sarauj pelnīt ielūgumus uz Rīgas kausu!Apļa turnīrs

Vietu sadalījums

Kopvērtējumi
TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo