• http://www.galdahokejs.lv
 • Meduskoks
 • 1a.lv
 • Bahlsen
 • Fruittella
 • Mollers
 • RD IKSD
 • IZM
 • Nano.lv
 • mentos
 • Chupachups
 • TabulaRasa
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Meller
 • Stiga

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna Galda hokeja līga, 8.posms


Ar Inčukalna Galda hokeja līgas 8.posmu ir noslēgusies Latvijas reitinga un klubu turnīru sezona Inčukalnā.

Inčukalna Galda hokeja klubs regulāri ik sezonu aizvada tradicionālos kluba turnīrus – Inčukalna čempionātu, Ziemassvētku turnīru Inčukalna Challenge, kopš to ienākšanas sacensību apritē. Tāds pat statuss bija Inčukalna Galda hokeja līgai, kura tika aizvadīta visas sezonas garumā pa vairākiem posmiem kalpojot kā laba sagatavošanās pirms katra lielā turnīra. Inčukalna GHL startēja 2004./2005.g.sezonā un veiksmīgi noturējās 7 laika nogriežņus - līdz 2011./2012.gadu sezonai. Kluba grūtākajā brīdī, kad bija grūtības ar jaunu spēlētāju piesaistīšanu, 3 sezonas pēc kārtas Inčukalna GHL netika aizvadīta. Šosezon pēc jaunu kluba biedru iesaistīšanās Inčukalna GHL kļuva aktuāla, lai arī līgas posmos pieredzējušie spēlētāji tik pat kā nepiedalījās, kas būtu liels ieguvums jauno spēlētāju ātrākam progresam, tomēr regulāri treniņa turnīri nāca tikai par labu. Savulaik līgas pilnbriedā tas bija augstvērtīgākais klubu turnīrs Latvijā uz kura posmiem ik pa brīdim brauca citu klubu spēlētāji un tā sastāvs regulāri pulcēja vairāk par 30 dalībniekiem!

Inčukalna GHL pēdējā posmā pie savas otrās uzvaras tika Rainers Kalniņš aiz sevis atstājot Sandi Kalniņu un Hugo Brenguli. Izšķirošā izrādījās savstarpējā spēle, kuru ar 8:3 uzvarēja Rainers (tā kā pēdējais posms ietvēra arī citu veidu pasākumus, tad sacensības aprobežojās ar viena apļa turnīru 15 sanākušajiem dalībniekiem). Ceturtajā vietā sekoja Roberts Suharevs juniors apsteidzot Aigaru Romalu. Pirmo reizi 6.vietā ierindojās Nikolass Pilinskis.

OPEN klase. Augstvērtīgu spēlētāju iztrūkuma dēļ jau laicīgi bija zināmi 1.un 2.vietu ieguvēji OPEN klasē – par uzvarētāju kļuva Sandis Kalniņš ar maksimālo punktu summu - 250 punktiem, bet 2.vietā ierindojās Rainers Kalniņš ar 235 punktiem. Trešo vietu kopvērtējumā 29 dalībnieku konkurencē nodrošināja Hugo Brengulis, kuram pēdējā posmā vajadzēja nospēlēt atbilstoši savam līmenim, ko viņš arī izdarīja (ieskaitei vajadzēja 5 no 8 iespējamajiem posmiem, ko Hugo sasniedza piedaloties pēdējā no tiem). H.Brengulim – 206 punkti. No 4-.6.vietai sarindojās Aigars Romals (196 punkti), Guntis Karlovskis (194 punkti) un labākais no jaunpienācējiem Roberts Suharevs juniors ar 188 punktiem. Guntim vēl līdz pat pēdējam posma bija iespēja iekļūt 3-iekā, ko viņš izniekoja nepiedaloties pēdējos 3 posmos. 

Junioru konkurencē ar maksimālo punktu summu (7 uzvaras un viena 2.vieta) uzvarēja Rainers Kalniņš (200 punkti), kuram uz goda pjedestāla sekoja Hugo Brengulis (177 punkti) un Aigars Romals (169 punkti). No 4.-6.vitai sarindojās Roberts Suharevs juniors (154 punkti), Edvards Drozds (138 punkti) un Nikolass Pilinskis (123 punkti). 

Debitantiem jeb rokijiem (pieskaitāmi tie dalībnieki, kuriem šī bija pirmā pilnā sezona) arī ar maksimālo punktu summu (200 punkti) par čempionu kļuva Roberts Suharevs juniors. Otrais finišēja Edvards Drozds (166 punkti), bet 3.vietu izrāva Nikolass Pilinskis (149 punkti), kuram līdzīgi kā H.Brengulim pirms šī posma bija tikai 4 aizvadīti turnīri. Uz 4.vietu tika nobīdīts Ralfs Paeglis (142punkti), kurš ilgu laiku turējās 3.vietā. Olimpisko sešinieku noslēdza Rihards Hoņavko (126 punkti) un Roberts Suharevs seniors (118 punkti), kurš galda hokeju šad tad uzspēlē dēla iespaidā.

Noslēgums. Inčukalna GHK labākos Inčukalna GHL kopvērtējuma dalībniekus apbalvoja ar diplomiem un kausiem. Noslēgumā kluba jaunie biedri un viņu vecāki tika aicināti pie kārtīga sezonas noslēguma zviedru galda. Ar gardumiem neskopojās arī vecāki, kuri sagādāja šo to arī no savas puses, kā arī pateicās kluba un pulciņa vadītājam. Kamēr izsalkušie dalībnieki remdēja apetīti, tikmēr kluba vadība visiem jaunajiem kluba biedriem dāvāja dāvaniņas, kā arī sekmīgākie un kārtīgākie pulciņa/treniņu apmeklētāji tika pie papildus balvām. Noslēgumā pie zviedru galda sarunām tika izvērtēts – cik daudz un kas ir padarīts sezonas laikā. Kluba vadība pateicās arī vecākiem par atbalstu – bezbailīgi sūtot savus jauniešus pilnīgi nezināma sporta veida virtuvē, kā arī par jauniešu nogādāšanu uz sacensībām un atpakaļ. Jaunie kluba biedri tika aicināti atcerēties savas prasmes pirms sezonas sākuma un tagad – sezonas noslēgumā. Uz trenera jautājumu: "vai jaunajiem kluba biedriem nākošajā sezonā ir vajadzīgi atkal jauni biedri, kurus mačos apspēlēt", visi vienbalsīgi atzina kā jā! :) Tad nu lūk, jaunajā sezonā trenerim jaunas galvas sāpes – jaunu kadru meklēšanas un piesaistīšana un papildus treniņu laiku nozīmēšana.

Inčukalnieši izlasē! Kā jau tika minēts sezona ir beigusies, bet ne Latvijas izlases līmeņa spēlētājiem. No 16.-18.jūnijam Igaunijā, Tallinā notiks Eiropas čempionāts galda hokejā, kurā Latvijas izlasi pārstāvēs 8 Inčukalna GHK pārstāvji. OPEN klasē startēs 3 dalībnieki – brāļi Edgars un Matīss Saulīši un Jānis Kalnevics, junioru konkurencē 2 dalībnieki – Filips Buhtujevs un Rainers Kalniņš (pirmo reizi), sievietēm Ilze Zuce-Tenča un Elīna Gala un senioriem pirmo reizi Sandis Kalniņš. Iespēja jaunāko junioru grupā startēt bija Robertam Suharevam junioram, bet aizņemtības dēļ Robertam čempionāts ies secen.

Inčukalna GHK pateicas visiem par aizvadīto sezonu, novēl visiem izbaudīt vasaras priekus un ar jaunu sparu septembrī atsākt jauno 2016./2017.g. sezonu!Apļa turnīrs

Vietu sadalījums

Kopvērtējumi

FOTOTURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo