• http://www.galdahokejs.lv
 • Chupachups
 • Mollers
 • RD IKSD
 • Fruittella
 • Meller
 • Stiga
 • mentos
 • Meduskoks
 • IZM
 • 1a.lv
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Nano.lv
 • Bahlsen
 • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Ventspils atklātais čempionāts galda hokejā


Noslēdzies Ventspils atklātais čempionāts galda hokejā starp junioriem, dāmām un veterāniem.

logo

Neierasti maz spēlētāju bija pagodinājuši šīs sacensības. Tas iespējams ir izskaidrojams ar vasarīgo laiku, kuru ļoti daudzi ar nepacietību ir gaidījuši jau ilgāku laiku. Protams, īstie galda hokeja spēlētāji bija ierindā un sacentās par šā gada Ventspils meistarīgākā galda hokeja spēlētāja titulu trijās nominācijās.

Dāmas šogad izspēlēja tikai čempiones un vicečempiones titulu. Fināla cīņā līdz trijām uzvarām sērijā Elēna Rācenāja guva pārliecinošu uzvaru pār Sarmu Vēbergu ar rezultātu 3:0 un kļuva par 2016.gada Ventspils čempioni. Sarmai šogad čempionāta sudrabs.

Trīs musketieri izspēlēja medaļu komplektu vecmeistaru konkurencē. Savu kārtējo Ventspils čempiona titulu savai trofeju kolekcijai ''pieplusoja'' Aleksandrs Žernovojs, kurš finālā līdz trijām uzvarām sērijā ar 3:1 uzveica savu komandas biedru Gunti Ernšteinu. Bronzas godalga tika Kasparam Irbem.

Ja iepriekšējo divu nomināciju pārstāvji mājās neaizgāja ar tukšām rokām, tad junioru konkurencē vajadzēja pacīnīties, lai tiktu labāko trijniekā. Deviņi jaunie censoņi no Jūrkalnes un Ventspils krustoja nūjas par šā gada čempiona titulu. Cīņas par medaļām sākās ar grupas turnīru, kurā labākais bija Eliāns Ēdelis. Labākie astoņi turpināja ''attiecību noskaidrošanu'' izslēgšanas turnīrā. Jāuzteic jaunā Jūrkalnes spēlētāja Raimonda Zīlīša drosmi un uzdrīkstēšanos stāties pretī rūdītajiem meistariem. Ceturtdaļfinālā Eliāns Ēdelis trijās spēlēs uzveica Elīsu Depši. Alvis Siliņš līdzīgi, kā Elians apspēlēja Mārci Radeli. Alens Kalniņš ar 3:0 vinnēja Madaru Irbi, bet Elvim Arhinovičam trijās spēlēs nācās kārtīgi pasvīst pret Sarmu Vēbergu. Lai gan cīņa beidzās ar rezultātu 3:0 (1:0; (2p):1; (2p):1), uzvara Elvim nenāca viegli. Pusfinālā Eliāns Ēdelis ar rezultātu 3:1 (5:3; 1:2; 4:1; 4:0) uzvarot Alenu Kalniņu nodrošināja sev čempionāta zelta finālu. Uz zelta medaļu sev ceļu izcīnija arī Alvis Siliņš, uzvarot Elvi Arhinoviču ar 3:1 (4:3; 5:0; 3:(4p); 4:3). Bronzas finālā sīvi spēkojās abi Jaunrades nama komandas biedri Alens Kalniņs un Elvis Arhinovičs. Veiksmīgāks ar rezultātu 3:1 (3:4; 5:2; (4p):3; (3p):2) šoreiz bija Alens, kurš spēlētāja karjeru junioros noslēdza ar bronzas godalgu. Ļoti aizraujošas cīņas notika par čempiona titulu, kurā sacentās abi Jaunrades nama komandas jaunie meistari Alvis Siliņš un Eliāns Ēdelis. Aizvadot maksimālo spēļu skaitu ar uzvaru papildlaikā, Ventspils čempiona titulu izcīnija Alvis Siliņš, pārspēdams Eliānu ar rezultātu 3:2 (3:2; 2:3; 2:3; 3:1; (2p):1).

Jau nākamā mēneša vidū visi spēcīgākie Eiropas galda hokeja meistari dosies uz Igaunijas galvaspilsētuTallinu, lai cīnītos par medaļām Eiropas čempionātā. Latvijas izlasi šogad pārstāvēs pieci mūsu pilsētas galda hokeja meistari. Dāmu nominācijā startēs Laima Kamzola un Elēna Rācenāja. Junioru nomināciju pārstāvēs Eliāns Ēdelis. Open nominācijā savu debiju valsts izlasē aizvadīs Elvijs Siliņš, bet Veterānu konkurencē mūsu valsts un pilsētas krāsas aizstāvēs Aleksandrs Žernovojs. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

2016.VENTSPILS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS.
Dāmas
1.Elēna Rācenāja VJN
2.Sarma Vēberga VGHK

Veterāni
1.Aleksandrs Žernovojs VJN
2.Guntis Ernšteins VJN
3.Kaspars Irbe VGHK

Juniori

1.Alvis Siliņš VJN
2.Eliāns Ēdelis VJN
3.Alens Kalniņš VJN
4.Elvis Arhinovičs VJN
5.Madars Irbe VGHK
6.Sarma Vēberga VGHK
7.Mārcis Radelis Ventspils
8.Elīss Depše VJN
9.Raimonds Zīlītis Jūrkalne

 

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo