• http://www.galdahokejs.lv
 • mentos
 • TabulaRasa
 • Bahlsen
 • Meller
 • Mollers
 • Chupachups
 • IZM
 • Stiga
 • Nano.lv
 • Meduskoks
 • www.perfettivanmelle.com/
 • 1a.lv
 • Fruittella
 • RD IKSD

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Ventspils GHK 15 gadi


Aizvadītas sacensības Užavā un Ventspilī atzīmēti kluba 15 gadi.


 

Sekmīga sadarbība

Vairāku gadu garumā Ventspils galda hokeja klubam notiek cieša sadarbība ne tikai ar Ventspils novada Užavas pagastu, bet arī ar alus darītavu Užavas alus, kura produkciju varēs nobaudīt vīru turnīrā „Tiem, kam pāri 30...”. Šīs sacensības Užavas tautas namā varētu uzskatīt par iesildīšanos pirms 15 gadu jubilejas turnīra. Spilgtā atmiņā vēl ir palicis pirmais nakts turnīrs galda hokejā šajā kultūras namā. Lai pavadītu lietderīgi laiku un izbaudītu šo neparasto spēli uz sacensībām bija ieradušies 10 dalībnieki. Protams, savējo priekšā no labākās puses sevi vēlējās parādīt Sarma Vēberga. Teicams sniegums viņai ļāva kļūt par šī turnīra uzvarētāju, lai gan dažās cīņās viņa bija soļa attālumā no zaudējuma.

Turnīra tabula

 1. Sarma Vēberga
 2. Jānis Varkalis
 3. Aldis Jorniņš
 4. Jānis Sparāns
 5. Uldis Ķemeris
 6. Sandijs Kalnačs
 7. Gita Vilgute
 8. Kristofers Daubars
 9. Ērika Keita
 10.  Atis Rolavs

FOTOJubileju atzīmē ar turnīru

Jau 15 gadus Ventspils pusē bīda stienīšus, groza vīriņus un spēlē galda hokeju, un šis notikums tika atzīmēts ar turnīru „Tiem, kam pāri 30...”, kurā piedalījās arī šīs tradīcijas aizsācēji. Ventspils galda hokeja kluba vadītājs Dainis Zariņš atzīst, ka no nu jau tālā 2001.gada entuziastu pulciņa palikusi vien neliela saujiņa veco spēlētāju, toties klāt nācis daudz jaunu :”Tolaik uztraucāmies par jauniešu trūkumu un galda hokeja spēles tradīciju turpinātājiem, bet tagad par spēlētāju aktivitāti un vecuma amplitūdu nevar sūdzēties. Spēlē gan jauns, gan vecs, turklāt šosezon izveidots arī turnīrs amatieriem, kurā roku var ievingrināt ikviens spēlēt gribētājs.”

Šo gadu laikā VGHK aktivitāšu apjoms pieaudzis ne tikai Ventspilī, bet arī novadā – arī tur galda hokejs pazīstams gandrīz ikvienam. Pirmo dāvanu 15 gadu jubilejā galda hokeja entuziastiem pasniedza sporta preču veikals Fans, kas turpmāk rūpēsies par galda hokeja rezerves daļu piegādi Ventspilī. Toties vīru turnīrs, kura izspēle februārī  jau kļuvusi par tradīciju, tik pat tradicionāli notika ar Užavas alus atbalstu. Līdz ar tradicionālo galda hokeja turnīru notika arī šautriņu mešana, gandarījuma turnīrs un turnīrs uz retro galdiem. Pamatturnīrā piedalījās 15 nopietni vīri, kas pa reizei tiekoties katrs ar katru, noskaidroja astoņus izslēgšanas spēļu dalībniekus. Astoņniekā tika arī Ventspils pirmais čempions Ingmārs Šulcs, taču līdz cīņai par medaļām viņam nesanāca aizspēlēties. Nedaudz negaidīti tas izdevās Pēterim Neimanim, vienam no Ventspils galda hokeja kluba dibinātājiem, - viņš gan cīņā par 3.vietu piekāpās Jurim Krekovskim. Spraigā fināla sērijā ar 3:2 uzvarot vienu no Latvijas labākajiem senioriem Aleksandru Žernovoju – pie kausa un uzvarētāja krekla tika Guntis Ernšteins.

Užavas alus gandarījuma turnīrā uzvarēja Nauris Zariņš, bet tālāk sekoja Kaspars Irbe un Aivars Kažoks. Artis Bāliņš bija labākais šautriņu mešanā, bet pārējās divas vietas uz goda pjedestāla pienācās Kažokiem – Andrim un Aivaram. Artis Bāliņš ieņēma trešo vietu spēlēs uz retro galdiem, bet pirmajās divās vietās ierindojās lielā turnīra bronzas finālisti, jo uzvarēja Krekovskis, bet otrais finišēja Neimanis.

FOTO

Pamatturnīrs PLAY OFF

1/4

 1. Guntis Ernšteins – 8. Ingmārs Šulcs 5:1, 6:1 (2-0)
 2. Aleksandrs Žernovojs – 7. Zigmunds Ēdelis 7:0, 7:0 (2-0)
 3. Armands Gūtmanis – 6. Juris Krekovskis 1:5, 2:3 (0-2)
 4. Georgijs Semjonovs – 5. Pēteris Neimanis 1:2p, 2:0, 2:4 (1-2)
 5.  

1/2

Guntis Ernšteins – Pēteris Neimanis 3:0, 8:2 (2-0)

Aleksandrs Žernovojs – Juris Krekovskis 3:1, 2:0 (2-0)

 

Par 3.vietu

Juris Krekovskis – Pēteris Neimanis 4:3, 3:1, 3:0 (3-0)

 

Par 1.vietu

Guntis Ernšteins – Aleksandrs Žernovojs 4:2, 1:2p, 3:0, 1:2, 2:1 (3-2)

 

Vīru turnīra „Tiem, kam pāri 30...” noslēguma tabula

 1. Guntis Ernšteins
 2. Aleksandrs Žernovojs
 3. Juris Krekovskis
 4. Pēteris Neimanis
 5. Armands Gūtmanis
 6. Ingmārs Šulcs
 7. Georgijs Semjonovs
 8. Zigmunds Ēdelis
 9. Nauris Zariņš

10. Kaspars Irbe

11. Aivars Kažoks

12. Ēriks Rungevics

13. Artis Bāliņš

14. Andris Kažoks

15. Dainis Zariņš

Noslēdzot turnīru ikviens dalībnieks tika pie nelielām balvām.

Pasākuma nobeigumā VGHK vadītājs Dainis Zariņš saņēma apsveikumus un pateicību par ieguldīto laiku un darbu VGHK izveidē un darbības veicināšanā. Klubs saka lielu paldies visiem saviem atbalstītājiem un dalībniekiem.


TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo