• http://www.galdahokejs.lv
 • Meduskoks
 • Mollers
 • Meller
 • mentos
 • 1a.lv
 • www.perfettivanmelle.com/
 • RD IKSD
 • TabulaRasa
 • Stiga
 • IZM
 • Nano.lv
 • Chupachups
 • Fruittella
 • Bahlsen

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna čempionāts 2016


Februāra pēdējā sestdienā Inčukalnā tika aizvadīts 16.Inčukalna čempionāts galda hokejā.

Viens no Latvijas vecākajiem galda hokeja turnīriem pēdējā laikā ir "pārvācies" no aprīļa uz februāri un vienmēr notiek ‘’komplektā’’ ar Inčukalna pamatskolas čempionātu. Proti, Inčukalna pamatskolas čempionāts (darba dienā) notiek vienā nedēļā ar Inčukalna čempionātu. Pēdējais čempionāts nepulcēja lielu dalībnieku skaitu. Tajā piedalījās vairāki vecie kadri, kuri varēja izbrīvēt laiku un lielākā daļa jauno kluba biedru. Pretstatā pagājušajam čempionātam, kad turnīrs tika vairāk izreklamēts un piedalījās 39 spēlētāji, šogad tas aprobežojās ar 21 dalībnieku. Pie šāda dalībnieku skaita izspēles principi paredzēja 2.kārtas – 1.kārtā apļa turnīrs, 2.kārtā 8 labākie spēlēja play-off, bet pārējie tika sadalīti vēl 2 līgās, kur tika izspēlēti papildus apļa turnīri. Jau ceturto gadu pēc kārtas par Inčukalna čempionu kļuva Matīss Saulītis, kurš finālā visai pārliecinoši ar 4-0 sērijā uzveica Jāni Kalnevicu, kurš 3 gadus nebija ierindojies godalgotajās vietas – 2014. un 2015. gadā vienkārši nepiedalījās, bet 2013. gadā palika 4.vietā. Spēlē par 3.vietu pie savas trešās godalgas pēc kārtas tika Filips Buhtujevs uzveicot Miku Saulīti (arī 4-0 sērijā).                                                                     

Kvalifikāciju pirmajā pozīcijā noslēdza apļa turnīru “speciālists’’ Jānis Kalnevics, kuram 20 spēlēs zaudēti tikai 3 punkti (3 neizšķirti). Jānim ar tik pat punktiem sekoja Filips Buhtujevs, bet 3.pozīcijā pēdējo 3 gadu čempions Matīss Saulītis. Izslēgšanas spēlēm rindas kārtībā kvalificējās arī Mikus Saulītis, Rainers Kalniņš, Haralds Gals, Ilze Zuce-Tenča un tikai kā astotais Sandis Kalniņš (apļa turnīra noslēgumā būtu bijis 6.vietā, ja vien organizatorisko darbu pārņemts nebūtu pēdējā kārtā kļūdaini ierakstījis rezultātu pret Sindiju Zimbu 0-8, nevis 8-0, bet pat ar visu to līdz 9.vietai (Roberts Meijers) atstarpe bija 5 punkti).

Izslēgšanas spēlēs vismaz trijos pāros uzvarētājas un 1/2finālsiti tika noteikti samērā ātri – jau pēc 5 spēles. Savas sērijas ar 4-1 uzvarēja Jānis Kalnevics (pret Sandi Kalniņu), Filips Buhtujevs (pret Ilzi Zuci-Tenču) un Matīss Saulītis (pret Haraldu Galu), bet 6 spēles bija nepieciešamas, lai noskaidrotu uzvarētāju pārī starp Miku Saulīti un Raineru Kalniņu. Vispirms ar 2-0 sērijā vadībā izvirzījās Mikus, bet tad Rainers arī atbildēja ar dubli izlīdzinot rezultātu sērijā līdz 2-2. Tomēr pieredze ņēma virsroku un nākamās spēles uzvarēja Mikus un sērijā 4-2. Jāteic, ka arī turpinājumā visas play-off sērijas nebija īpaši spraigas un uzvarētāji tika noteikti samērā ātri. 1/2finālā ar 4-1 savas sērijas uzvarēja gan Matīss Saulītis (pret Filipu Buhtujevu), gan Jānis Kalnevics (pret Miku Saulīti). Vēl pārliecinošāk tika noskaidroti gan medaļnieki, gan čempions – abas sērijas tika uzvarētas ar 4-0!  Spēlē par 1.vietu nekādu argumentu pret Matīsu Saulīti nebija Jānim Kalnevicam zaudējot visai pārliecinoši. Lai arī Mikus zaudēja arī ar 0-4, tomēr pirmajās 2 spēlēs zaudēja ar 2-3 pagarinājumā, bet nākamajās spēlēs ar 1-2. Ja vien Mikus būtu kādu no šiem pagarinājumiem uzvarējis, sērija, iespējams, varēja ievirzīties citādākā gultnē. Kā piektais OPEN klasē finišēja Rainers Kalniņš, bet sestais Haralds Gals.
Junioru konkurencē jau ilgāku laika posmu par nemainīgu čempionu turpina būt Filips Buhtujevs (jāsaka, ka pēdējo reizi, jo nākošo sezonu iesāks pieaugušo kārtā), atstājot aiz sevis Raineru Kalniņu un Hugo Brenguli. Tikai 1 punkta robeža šķīra Aigaru Romalu no bronzas.
Junioriem jaunākajā grupā par uzvarētāju kļuva Roberts Suharevs juniors, 2. un 3.vietās ierindojās attiecīgi Rinalds Siņicins un Intars Garančs.
Debitantiem (piedalās pirmo reizi) uzvarēja Rinalds Siņicins aiz sevis atstājot Robertu Suharevu senioru.
Dāmām pirmā Ilze Zuce-Tenča, otrā Sindija Zimba.

Kā jau ierasts pēc čempionāta, dalībnieki mielojās ar kliņģeri (ciparu 1 un 6 izskatā par godu 16.čempionātam), pīrādziņiem un tēju un gremdējās atmiņās par aizvadītajiem mačiem.

Ar čempionāta noslēgumu Inčukalna kluba rīkotie turnīri iegājuši sezonas noslēguma fāzē (ir aizvadīts gan Ziemassvētku turnīrs, gan Inčukalna čempionāts un 5 no 8 Inčukalna Galda hokeja līgas posmiem), tomēr vēl svarīgi mači priekšā – bez Latvijas kausa pēdējā posma inčukalnieši rīkos 3 svarīgus Latvijas līmeņa turnīrus – 9. un 10. aprīlī Latvijas čempionātu visās iespējamās nominācijās un komandām, kā arī 14.maijā otru prestižāko turnīru Latvijā – Latvijas čempionātu OPEN klasē!
Apļa turnīrs

2.līga, 3.līga

play-off

Vietas nominācijās


Visas vietas:

1.  Matiss Saulitis
2.  Janis Kalnevics
3.  Filips Buhtujevs
4.  Mikus Saulitis
5.  Rainers Kalnins
6.  Haralds Gals
7.  Ilze Zuce-Tenca
8.  Sandis Kalnins
9.  Roberts Meijers
10. Hugo Brenguls
11. Aigars Romals
12. Roberts Suharevs jr.
13. Rinalds Siņicins
14. Konstantins Domeniks Zabello
15. Intars Garancs
16. Eduards Drozds
17. Nikolass Pilinskis
18. Sindija Zimba
19. Roberts Suharevs sr.
20. Ingus Romals
21. Ralfs PaeglisTURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo