• http://www.galdahokejs.lv
  • Meller
  • Bahlsen
  • TabulaRasa
  • IZM
  • RD IKSD
  • mentos
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meduskoks
  • Fruittella
  • Stiga
  • Mollers
  • Chupachups
  • 1a.lv
  • Nano.lv

VJN atklātā kausa izcīņas 4.posms

Ar Ventspils Jaunrades nama kausa izcīņas 4.posmu tika noskaidroti šī sacensību seriāla laureāti.

logo

Sakarā ar visai saspringto sacensību grafiku šajā sezonā VJN kausa izcīņas seriāls notika četros posmos.
Pēdējā posmā nūjas krustoja astoņpadsmit dalībnieku no abiem Ventspils galda hokeja klubiem, kā arī Gints Lasmanis no Skrundas.

GRUPU TURNĪRS kā parasti notika ar dalībniekiem savstarpēji izspēlējot viena apļa turnīru, pēc kura tika noteikti labākais astotnieks, kurš turpināja cīņu par posma balvām un vērtīgajiem punktiem.
Pēdējā posma ceturtdaļfinālam kvalificējās VJN Ventspils komandas spēlētāji Rūdolfs Kamzols; Jānis Zālīte; Aleksandrs Žernovojs; Viesturs Lapiņš; Eliāns Ēdelis; Elvijs Siliņš; Edžus Kaņeps un Gints Lasmanis no Skrundas.
CETURTDAĻFINĀLĀ līdz trijām uzvarām sērijā Rūdolfs Kamzols apspēlēja Jāni Zālīti ar 3:2 (5:3; 3:(4p); 3:4; (4p):3; 8:1).
Gints Lasmanis uzveica Eliānu Ēdeli 3:2 (1:3; 3:2; 3:5; (3p):2; 5:0). Viesturs Lapiņš bija veiksmīgāks par savu treneri Aleksandru Žernovoju 3:2 (4:2; 3:4; 2:3; 5:3; 5:2) un Edžus Kaņeps svinēja uzvaru pār Elviju Siliņu ar 3:1 (3:5; 5:1; (4p):3; 3:2)
PUSFINĀLS noritēja līdz četrām uzvarām sērijā, kurā Viesturs Lapiņš uzveica Rūdolfu Kamzolu 4:3 (3:2; 2:4; 5:0; 7:4; 3:4; 3:(4p); 4:1) un Gints Lasmanis bija pārāks pār Edžu Kaņepu 4:0 (3:2; 4:1; 6:1; 4:2).
BRONZAS FINĀLĀ līdz četrām uzvarām sērijā Rūdolfs Kamzols pārspēja Edžu Kaņepu ar 4:2 (3:2; (4p):3; 6:1; 3:6; 1:7; 3:0) un izcīnīja 3.vietu pēdējā posmā.
ZELTA FINĀLĀ līdz piecām uzvarām sērijā Gints Lasmanis vinnēja Viesturu Lapiņu ar 5:4 (3:1; 2:4; 5:1; 3:1; 1:2; 6:4; 3:6; 1:2; 3:0) un kļuva par 4.posma uzvarētāju.

JUNIORU konkurencē šajā posmā uzvarēja Gints Lasmanis atstājot aiz sevis Viesturu Lapiņu un Rūdolfu Kamzolu.
DĀMĀM par pēdējā posma uzvarētāju kļuva Laima Kamzola. Otro un trešo vietu savā starpā sadalīja attiecīgi Elēna Rācenāja un Paula Bože.
VTERĀNIEM par posma uzvarētāju kļuva Dainis Zariņš. Otrajā vietā palika Georgijs Semjonovs.

2011./2012. VJN atklātā kausa godalgotais trijnieks.
OPEN:
1.Gints Lasmanis Skrunda;
2.Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils;
3.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils
JUNIORI:
1.Gints Lasmanis Skrunda;
2.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils;
3. Eliāns Ēdelis VJN Ventspils
DĀMAS:
1.Laima Kamzola VJN Ventspils;
2.Elēna Rācenāja Ventspils;
3.Paula Bože Ventspils.
VETERĀNI:
1.Dainis Zariņš Ventspils GHK;
2.Georgijs Semjonovs VJN Ventspils;
3.Ingmārs Šulcs Ventspils GHK

21.04.2012. VJN atklātā kausa izcīņas 4.posma kopvērtējums (OPEN)
1.Gints Lasmanis Skrunda
2.Viesturs Lapiņš VJN Ventspils
3.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils
4.Edžus Kaņeps VJN Ventspils
5.Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils
6.Elvijs Siliņš VJN Ventspils
7.Eliāns Ēdelis VJN Ventspils
8.Jānis Zālīte VJN Ventspils
9.Laima Kamzola VJN Ventspils
10.Alens Kalniņš VJN Ventspils
11.Alvis Siliņš VJN Ventspils
12.Guntis Ernšteins VJN Ventspils
13.Dainis Zariņš Ventspils GHK
14.Georgijs Semjonovs VJN Ventspils
15.Elēna Rācenāja Ventspils
16.Paula Bože Ventspils
17.Toms Stupele VJN Ventspils
18.Elvis Arhinovičs Ventspils

21.04.2012. VJN atklātā kausa izcīņas 4.posma kopvērtējums (JUNIORI)
1.Gints Lasmanis Skrunda
2.Viesturs Lapiņš VJN Ventspils
3.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils
4.Edžus kaņeps VJN Ventspils
5.Elvijs Siliņš VJN Ventspils
6.Eliāns Ēdelis VJN Ventspils
7.Jānis Zālīte VJN Ventspils
8.Laima Kamzola VJN Ventspils
9.Alens Kalniņš VJN Ventspils
10.Alvis Siliņš VJN Ventspils
11.Elēna Rācenāja Ventspils
12.Paula Bože Ventspils
13.Toms Stupele VJN Ventspils
14.Elvis Arhinovičs Ventspils

21.04.2012. VJNatklātā kausa izcīņas 4.posma kopvērtējums (DĀMAS)
1.Laima Kamzola VJN Ventspils
2.Elēna Rācenāja Ventspils
3.Paula Bože Ventspils

21.04.2012. VJN atklātā kausa izcīņas 4.posma kopvērtējums (VETERĀNI)
1.Dainis zariņš Ventspils GHK
2.Georgijs Semjonovs VJN Ventspils


2011./2012. SEZONAS VJN ATKLĀTĀ KAUSA IZCĪŅAS KOPVĒRTĒJUMS.
OPEN
1.Gints Lasmanis Skrunda 131
2.Aleksandrs Žernovojs VJN Ventspils 112
3.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils 90
4.Edžus Kaņeps VJN Ventspils 89
5.Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 87
6.Elvijs Siliņš VJN Ventspils 86
7.Laima Kamzola VJN Ventspils 58
8.Alvis Siliņš VJN Ventspils 50
9.Viesturs Lapiņš VJN Ventspils 45
10.Jānis Zālīte VJN Ventspils 45
11.Alens kalniņš VJN Ventspils 35
12.Guntis Ernšteins VJN Ventspils 31
13.Dainis Zariņš Ventspils GHK 29
14.Georgijs Semjonovs VJN Ventspils 28
15.Elēna Rācenāja Ventspils 21
16.Ingmārs Šulcs Ventspils GHK 18
17.Paula Bože Ventspils 14
18.Sergejs Semeško Ventspils GHK 13
19.Matīss Kamzols VJN Ventspils 12
20.Rimants Mironovičs VJN Ventspils 10
21.Toms Stupele VJN Ventspils 10
22.Maksims Smirnovs VJN Ventspils 9
23.Deniss Solovjovs Ventspils 8
24.Kristaps Purpļēvičs Rīga 4
25.Dāvids Solovjovs Ventspils 4
26.Elvis Arhinovičs Ventspils 3
27.Maksims Semeško Ventspils 3
28.Dāvids Rimonts Ventspils 1

JUNIORI
1.Gints Lasmanis Skrunda 115
2.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils 79
3.Eliāns Ēdelis VJN Ventspils 78
4.Elvijs Siliņš VJN Ventspils 76
5.Edžus Kaņeps VJN Ventspils 72
6.Laima Kamzola VJN Ventspils 46
7.Alvis Siliņš VJN Ventspils 40
8.Viesturs Lapiņš VJN Ventspils 37
9.Jānis Zālīte VJN Ventspils 36
10.Alens Kalniņš VJN Ventspils 28
11.Elēna Rācenāja Ventspils 18
12.Paula Bože Ventspils 11
13.Sergejs Semeško Ventspils GHK 10
14.Matīss Kamzols VJN Ventspils 10
15.Maksims Smirnovs VJN Ventspils 8
16.Deniss Solovjovs Ventspils 8
17.Toms Stupele VJN Ventspils 8
18.Dāvids Solovjovs Ventspils 4
19.Kristaps Purpļēvičs Rīga 3
20.Elvis Arhinovičs Ventspils 2
21.Maksims Semeško Ventspils 2
22.Dāvids Rimonts Ventspils 1

DĀMAS
1.Laima Kamzola VJN Ventspils 80
2.Elēna Rācenāja Ventspils 60
3.Paula Bože Ventspils 48

VETERĀNI
1.Dainis Zariņš Ventspils GHK 60
2.Georgijs Semjonovs VJN Ventspils 56
3.Ingmārs Šulcs Ventspils GHK 35

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo