Paralimpiskā sporta diena 2014

Sestdien, 17. maijā, Rīgā norisinājās ceturtā Paralimpiskā sporta diena, pulcējot 400 sportotājus no visas Latvijas.

Visvairāk dalībnieku bija sabraukuši no tālām vietām - Daugavpils, Rēzeknes, Liepājas. Sporta diena notiek, lai iedvesmotu cilvēkus ar invaliditāti aktīvākam dzīvesveidam un atklātu jaunus talantus profesionālajam sportam.

Šogad sporta diena jo īpaši varēja lepoties ar kuplu pulku aktīvu sportotāju dažādos sporta veidos. Galda hokejs nebija izņēmums, pulcējot 67 pieaugušos
Sīvā cīņā Rihards Stira, kurš savam sīvākajam konkurentam - Mikam Burke Burkevičam grupā zaudēja ar 3:4, tomēr spēja revanšēties finālā un uzvarēt 3:0 triumfējot visā turnīrā. Trešo vietu nedaudz vieglāk izcīnīja Jānis Kukulis.

Bez pieaugušajiem galda hokejā sacentās juniori, pulcējot 21 dalībnieku.
Tajā uzvaru izcīnīja Madara Gudļevska nezaudējot nevienu spēli turnīra gaitā. Otrajā vietā ierindojās Krists Daniels Frīdenbergs un attiecīgi trešajā Kristaps Bogdanovs.