chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Inčukalna pamatskolas čempionāts

Pēc aizvadītā Latvijas čempionāta nominācijām un komandām Inčukalnā galda hokeja svētki vēl tika paildzināti aizvadot 10., jubilejas, Inčukalna pamatskolas čempionātu galda hokejā.

Tas pulcēja otru lielāko dalībnieku skaitu čempionāta vēsturē – piedalījās 40 skolēni. Pērn par tradīciju ieviestais izspēles formāts tika pielietots arī šogad. Skolas čempionāts ir iekļauts skolu pasākumu programmā un katrai klasei deleģēt zināmu skolēnu skaitu ir pienākums. Līdz ar to tādā veidā tiek sekmēti kvalitatīvi un aizraujoši mači. Katru klasi pārstāvēja 3 zēni un 2 meitenes. Sacensības notika gan individuāli, gan arī visu piecu klases skolēnu rezultāti tika summēti un noskaidrotas labākās klases. Čempionātā piedalījās 3.-9.klašu skolēni, turklāt 9.klasei tika ļauts deleģēt 2 sastāvus. Individuāli skolēni cīnījās kopējā konkurencē, kā arī tika izdalīti rezultāti skolēnu jaunākajā grupā, meitenēm un jaunāko klašu grupā.

Sacensības notika 2 kārtās – grupu turnīrs un līgas. Otro gadu pēc kārtas par skolas čempionu kļuva Rainers Kalniņš, turklāt izcīnot 1.vietu arī jaunāko klašu grupā. Jāpiebilst, ka Rainers pēc negaidīti veiksmīgā starta Latvijas čempionāta junioriem, kur izcīnīja 6.vietu, atrodoties uz šī panākuma viļņa aizvadīja perfektu skolas čempionātu uzvarot visās 7 grupas, gan 15 1.līgas mačos un panākumu ziņā nostājās vienā līmenī ar Matīsu Saulīti un Robertu Kupču, kuriem arī 2 uzvaras. Jāpiebilst, ka Raineram būs vēl 4 iespējas uzvarēt skolas čempionātā!

Izcīnot 2.vietu pirmo reizi skolas čempionāta vēsturē pie godalgotas vietas tika Kristaps Neimanis, bet tāpat kā pērn, 3.vietā ierindojās Jānis Markulis. Ar koka medaļu samierināties nācās Regnāram Krēsliņam, kuram tas bija labākais sasniegums. Pērnā gada vicečempions Daniels Stankēvičs palika 5., bet sešinieku noslēdza Aigars Romals.

Meitenēm negaidīti par uzvarētāju kļuva Anete Zepa, jo kā vienīgā meitene spēja iekļūt 1.līgā, bet galvenā favorīte Anete Baltgaile samierinājās ar uzvaru 2.līgā un 2.vietu meiteņu konkurencē, 3.vietā pirmo reizi ierindojās Katrīna Bille.

Jaunāko junioru grupā vietu secība bija sekojoša: 1.v. Rainers Kalniņš, 2.v. Regnārs Krēsliņš, 3.v. Aigars Romals.