• http://www.galdahokejs.lv
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Meller
 • Fruittella
 • Meduskoks
 • RD IKSD
 • Mollers
 • Chupachups
 • mentos
 • Bahlsen
 • TabulaRasa
 • Stiga
 • IZM
 • LSFP
 • LPK
 • Nano.lv

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Ventspils atklātais čempionāts Junioru, Dāmu un Veterānu nominācijās

2011./2012.gada sezonas sacensību rīkošanu Ventspils Jaunrades nama galda hokeja komanda noslēdza ar Ventspils atklāto čempionātu Junioru, Dāmu un Veterānu nominācijās.

logo

Bez šīm sacīkstēm Jaunrades nama komandas spēlētājiem vēl ir palicis starts Olimpiskā centra ''Ventspils'' kausa izcīņas finālturnīrā, kā arī sezonas pašas svarīgākās sacensības Eiropas čempionāts. Uz sacensībām bija ieradušies spēlētāji no Ventspils, Skrundas un Rīgas, tajā skaitā visi pieci Latvijas izlases juniori. No izlases dalībniekiem dāmu un veterānu nominācijās šajā čempionātā startēja Baiba-Dace Ozoliņa un Arnis Vītols. Kā jau bija paredzams, tad lielākais dalībnieku skaits bija junioros, kur par čempiona titulu sacentās sešpadsmit jaunie censoņi un censones. Dāmu nomināciju pārstāvēja trīs juniores. Tikpat lielā skaitā bija ieradušies Veterānu nominācijas pārstāvji.

GRUPU TURNĪRĀ tika izspēlēts savstarpēji viens aplis. Tikai šajās sacensībās, lai visiem izlases dalībniekiem būtu lietderīgāks treniņš, tad veterāni ārpus konkurences spēlēja vienā grupā ar junioriem. Tālāk veterānu trio savstarpēji izspēlēja divus apļus, kur divi labākie finālā turpināja cīņu par čempiona nosaukumu. Par cik visas Dāmu nomināciju pārstāves bija juniores, tad arī viņas spēlēja kopā ar puišiem. Tika nolemts, ja kāda no dāmām tiek junioru pleijofā, tad meiteņu trio tiek sadalīts, vadoties pēc grupu turnīra rezultātiem. Ja neviena dāma netiek labāko astotniekā, tad čempiones titulu noskaidrošanai tiks izmantota tāda pati shēma, kā veterāniem.

Par grupu turnīra uzvarētāju kļuva Ventspils Jaunrades nama komandas pārstāvis Eliāns Ēdelis, aiz sevis atstājot komandas biedru Viesturu Lapiņu ar viena punkta deficītu. Lieliski grupu turnīru aizvadīja Jaunrades nama komandas spēlētāja Baiba-Dace Ozoliņa, kura grupā izcīnīja trešo vietu. Steidzoties notikumiem pa priekšu uzreiz gribas piebilst, ka atlikušās divas dāmas palika ārpus labāko astotnieka un līdz ar to Baiba pirmo reizi kļuva par Ventspils čempioni starp dāmām.

Ceturtais grupā finišēja Skrundas pārstāvis Gints Lasmanis aiz sevis atstājot komandas biedru Edgaru Vītolu. Nākošajās trijās vietās attiecīgi ierindojās Edžus Kaņeps no Jaunrades nama komandas, rīdzinieks Andris Liepiņš ,kurš pārstāv pasaules spēcīgāko komandu BJC ''Laimīte" un Edžus komandas biedrs Rūdolfs Kamzols.

Tātad DĀMU nominācijā par Ventspils čempioni kļuva Baiba-Dace Ozoliņa. Vicečempiones titulu izcīnīja Elēna Rācenāja, bet bronza tika Paulai Božei.

VETERĀNU cīņās dalībniekiem savstarpēji izspēlējot divus apļus tika noskaidrots, ka par čempiona titulu cīnīsies Arnis Vītols pret Daini Zariņu. Georgijam Semjonovam šoreiz jāsamierinās ar bronzas godalgu.

Finālcīņā līdz trijām uzvarām sērijā Arnis Vītols ar 3:0 (6:1; 6:2; 4:1) uzveica Daini Zariņu un otro gadu pēc kārtas kļuva par Ventspils čempionu VETERĀNU nominācijā.

Turpinājumā sekoja JUNIORU CETURTDAĻFINĀLS, kurā cīņas risinājās līdz trijām uzvarām sērijā. Pirmajā pārī Rūdolfs Kamzols tomēr uzveica Eliānu Ēdeli ar 3:1 (5:3; 2:3; (3p):2; 5:3) un iekļuva pusfināla kārtā. Otrajā pārī Viesturs Lapiņš ņēma virsroku pār pērnā gada Ventspils junioru čempionu Andri Liepiņu ar 3:1 (3:1; 4:5; (4p):3; 4:3). Līdz ar to kļuva skaidrs, ka šogad būs jauns čempions. Par pārsteigumu parūpējās Edgars Vītols, kurš ar 3:1 (3:5; 4:3; 6:1; 4:2) pārspēja savu spēcīgāko komandas biedru Gintu Lasmani, kurš nule kā kļuva par Ventspils čempionu pieaugušo konkurencē. Edžus Kaņeps ar 3:0 (2:1; 6:1; 2:1) apspēlēja Baibu-Daci Ozoliņu, vienīgo meiteni, kura spēja iekļūt pleijofā.

PUSFINĀLS tāpat kā ceturtdaļfināls noritēja līdz trijām uzvarām sērijā. Dramatiska cīņa notika starp Edgaru Vītolu un Rūdolfu Kamzolu, kur piektā mača pēdējās sekundēs Edgars spēja izraut uzvaru un ar rezultātu 3:2 (2:1; 5:4; 2:3; 2:4; 4:3) kvalificēja sevi Zelta Finālam. Otrajā pārī notika atkārtotais 2012.gada Latvijas junioru čempionāta fināls un šoreiz Laime uzsmaidīja Latvijas vicečempionam Viesturam Lapiņam, kurš ar 3:1 (5:2; 6:3; 3:(4p); 7:3) uzvarēja čempionu Edžu Kaņepu.

BRONZAS FINĀLĀ līdz trijām uzvarām sērijā Rūdolfs Kamzols ar 3:2 (5:4; 2:1; 6:(7p); 2:3; 6:2) svinēja uzvaru pār Edžu Kaņepu un izcīnīja bronzas godalgu.

ZELTA FINĀLĀ līdz četrām uzvarām sērijā nūjas krustoja Ventspils Jaunrades nama komandas pārstāvis Viesturs Lapiņš un Skrundas galda hokeja kluba spēlētājs Edgars Vītols. Pēc sešām, spraigām cīņām pirmo reizi Ventspils junioru čempiona godā tika kronēts mājinieks Viesturs Lapiņš, kurš ar 4:2 (3:2; 4:0; 4:2; 1:3; 1:5; (4p):3) uzveica Edgaru Vītolu.


Ventspils Jaunrades nama galda hokeja komanda vēlas pateikties visiem dalībniekiem, kuri bija ieradušies uz sezonas noslēguma sacensībām un novēl visiem Latvijas izlases dalībniekiem veiksmi un daudz medaļu Eiropas čempionātā!


26.05.2012.
Ventspils atklātais čempionāts JUNIORU nominācijā.
1.Viesturs Lapiņš VJN Ventspils
2.Edgars Vītols Skrundas GHK
3.Rūdolfs Kamzols VJN Ventspils
4.Edžus Kaņeps VJN Ventspils
5.Gints Lasmanis Skrundas GHK
6.Andris Liepiņš BJC Laimīte
7.Eliāns Ēdelis VJN Ventspils
8.Baiba-Dace Ozoliņa VJN Ventspils
9.Elvijs Siliņš VJN Ventspils
10.Jānis Zālīte VJN Ventspils
11.Kārlis Ābols Skrundas GHK
12.Alens Kalniņš VJN Ventspils
13.Elēna Rācenāja Ventspils
14.Paula Bože Ventspils
15.Elvis Arhinovičs Ventspils
16.Rūdolfs Veinbergs Ventspils

Ventspils atklātais čempionāts DĀMU nominācijā.
1.Baiba-Dace Ozoliņa VJN Ventspils
2.Elēna Rācenāja Ventspils
3.Paula Bože Ventspils

Ventspils atklātais čempionāts VETERĀNU nominācijā.
1.Arnis Vītols Skrundas GHK
2.Dainis Zariņš Ventspils GHK
3.Georgijs Semjonovs VJN Ventspils

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo