chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Īsā laika sprīdī turnīri Ugālē un VeA

Lai gan VGHK sezona būtībā ir beigusies, tomēr īsā laika sprīdī tika organizēti divi nozīmīgi turnīri, kuri dažādu iemeslu dēļ sezonas laikā tika pārcelti. Viens turnīrs notika Ugālē, otrs – Ventspils Augstskolā.

Ugāles Pavasaris

Ugāles pavasaris 2013

Ar lielu nepacietību tika gaidīts, ka pēc divu gadu pārtraukuma savu darbību atsāks „Ugāles jauniešu centrs”, kas pulcināja Ugāles un tuvāko pagastu jauniešus lietderīgai un aktīvai brīvā laika pavadīšanai. Nu tas ir noticis ar patīkamu pārsteigumu, ko sagādāja centra vadītājs, uzaicinot uz galda hokeja turnīru tikai daiļā dzimuma pārstāves. Un tā, parādot pārliecinošu spēli, par „Ugāles pavasaris – 2013” kļuva Eva Dimante. Nedaudz atpaliekot, otro vietu izcīnīja Samanta Daukste, atstājot aiz sevis trešajā vietā Olgu Jučinsku.

VeA (Ventspils augstskola)  turnīrs galda hokejā

Studenti kā jau studenti, kuri vienmēr ir steidzīgi, ar laika badu, skrejoši un nepacietīgi. Taču pateicoties Irinas Magurovas fantastiskajai prasmei organizēt, otro gadu pēc kārtas tika noteikts labākais galda hokeja spēlētājs VeA.

VeA 2013

Savstarpējo spraigo cīņu rezultātā vienādu punktu skaitu savāca trīs dalībnieki, kuri atsevišķi cīnījās par godalgotajām vietām.

Trešo vietu izcīnīja pārstāvis no Rucavas(Liepājas novads) Miks Zīverts. Otrajā vietā otro gadu pēc kārtas palika Kristaps Auzāns (Bauska). Par VeA čempionu galda hokejā kļuva Ivo Pīlagers (Priekule), kurš arī 2012.gadā kļuva par VeA čempionu.

Redzot, ar kādu azartu un aizrautību galda hokeju spēlē jaunieši, cīņā metās arī daiļā dzimuma pārstāves savā starpā sadalot trīs vietas- 1.vieta Irīna Nosuļa, 2.vieta Adele Lepiksone, 3.vieta Sintija Trenovska.

Ventspils galda hokeja klubs izsaka lielu pateicību Irinai Magurovai par labo organizēšanu un pateicības rakstu.