• http://www.galdahokejs.lv
 • TabulaRasa
 • RD IKSD
 • Fruittella
 • Bahlsen
 • Meller
 • Mollers
 • IZM
 • Meduskoks
 • LSFP
 • Chupachups
 • www.perfettivanmelle.com/
 • Stiga
 • mentos
 • Nano.lv
 • LPK

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD


LSFP logo

Inčukalna Galda hokeja līga, 8.posms

Aizvadīts Inčukalna Galda hokeja līgas 8. posms 

Īsi pirms Latvijas čempionāta nominācijām Inčukalnā tika aizvadīts vietējais galda hokeja līgas, priekšpēdējais, 8.posms. Par posma uzvarētāju kļuva Mikus Saulītis, otrais finišēja Sandis Kalniņš, bet otro reizi pēc kārtas 3.vietu izcīnīja Rūdolfs Logins.

Tikko atgriezušies no Tallinas kausa, inčukalnieši jau otro nedēļas nogali atkal metās sascensību karuselī – šoreiz samērojot spēkus vietējā līgā izspēlējot to divās kārtās. Pirms šī posma pamazām redzot debitantu progresu tika nolemts, ka visi stāsies uz vienas starta līnijas un 1.kārtā 16 dalībnieki samēroja spēkus katrs ar katru apļa turnīrā. Otrajā kārtā visi dalībnieki spēlēja play-off (1/2finālus un par vietām) līdz 3 uzvarētām spēlēm daloties pa četriniekiem.

Par apļa turnīra uzvarētāju kļuva Mikus Saulītis uzvarot visās spēlēs (30 punkti), 2.vietā ierindojās Sandis Kalniņš (26 punkti). Uz 3.un 4.vietu līdz pat pēdējai kārtai bija ļoti sīva cīņa. Nedaudz negaidīti 3.vietu ar 23 punktiem izcīnīja Krišjānis Kurzemnieks. Pēdējo vakanto vietu četriniekā aizņēma Rūdolfs Logins, kuram vienāds punktu skaits ar Railendu Kuhaļski (22 punkti), bet tieši uzvara savstarpējā spēlē bija izšķirošā galīgajā vietu izkārtojumā.

1/2finālā abi favorīti Mikus Saulītis un Sandis Kalniņš veica minimālo darbu un sērijās uzvarēja savus daudz jaunākos oponentus  - attiecīgi Rūdolfu Loginu (3-0) un Krišjāni Kurzemnieku (3-1).

Spēlē par 3.vietu uzvarēja un otro reizi pēc kārtas bronzu izcīnīja Rūdolfs Logins. Finālā tuvu uzvarai sērijā bijā Sandis Kalniņš izvirzoties vadībā, tomēr Mikum izdevās neliels meistarstiķis ar 3 uzvarām pēc kārtas izraujot otro uzvaru šīs sezonas posmos. Otrajā četriniekā uzvarēja Railends Kuhaļskis (5.vieta), trešajā kvartetā triumfēja Ivars Ķirsis, bet ceturtājā Paula Akmentiņa.

Kopvērtējumā, lai arī Mikus Saulītis izcīnīja uzvaru un papildināja savu punktu bagāžu (255 punkti), pietuvojās Sandim Kalniņam minimāli, jo līderis arī papildināja savu punktu bagāžu (267 punkti). Lai uzvarētu kopvērtējumā Mikum pēdējā posmā būs vajadzīga uzvara, vai arī 2.vieta un apstākļu sakritība. Uz 3.vietu ar 238 punktiem pakāpās Rūdolfs Logins, tikpat punkti, bet sliktāki papildus rādītāji Raineram Neijam. Abu likteni var izšķirt pēdējais posms. Uz 3.vietu OPEN klasē pretendē arī Intars Garančs.

Junioru konkurencē pateicoties finiša spurtam – divām 3.vietām pēdējos posmos uzvaru kopvērtējumā ar 225 punktiem nodrošinajā Rūdolfs Logins atstājot aiz sevis Raineru Neiju (212 punkit). 3.vietā ir iekārtojusies Margarita Ābele (186 punkti), bet uz papēžiem viņai min Krišjānis Kurzemnieks (179 punkti).

Junioru U-13 grupā ir skaidrs viss trijnieks un uzvarētājs (Rainers Neija ar 120 punktiem), bet otro vietu starp Kārli Puriņu un Raineru Martužanu nodrošinās tas, kurš būs augstāk pēdējā posmā (abiem 97 punkti).

Dāmu konkurencē uzvaru kopvērtējumā izcīnīja Margarita Ābele ar 120 punktiem, bet otro vietu jau nodrošinājusi Ilze Ķirse ar 110 punktiem. Trešajā pozīcijā pašlaik atrodas Dārta Vesele ar 90 punktiem. Vienīgā, kura vēl var izraut 3.vietu kopvērtējumā, ir Alise Grīnhofa, kurai 69 punkti un viens posms rezervē.

Debitnatu konkurencē uzvaru jau ir izcīnījis Rainers Martužāns (115 punkti). Lai arī Ivars Ķirsis (107 punkti) teorētiski vēl var savākt tik pat punktus, panākt Raineru viņš vair nevar, pateicoties sliktākiem papildus rādītājiem kopvērtējuma tabulā. Vismaz 3.vietu kopvērtējumā ir nodrošinājusi Ivara māsa Ilze Ķirse (102 punkti). Labi nospēlējot pēdējā posmā ir vēl iespēja arī apsteigt Ivaru.

Rezultāti:

Apļa turnīrs

Play-off

KopvērtējumiVietas:

1.    SAULĪTIS Mikus
2.    KALNIŅŠ Sandis
3.    LOGINS Rūdolfs
4.    KURZEMNIEKS Krišjānis
5.    KUHAĻSKIS Railends
6.    NEIJA Rainers
7.    ĀBELE Margarita
8.    PURIŅŠ Kārlis
9.    ĶIRSIS Ivars
10.    ĶIRSE Ilze
11.    GRĪNHOFA Alise
12.    ZIĻICKA Anete Keita
13.    AKMENTIŅA Paula
14.    SAULĪTIS Renārs
15.    VESELE Dārta
16.    TŪNS Jēkabs

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo