• http://www.galdahokejs.lv
 • LPK
 • Chupachups
 • RD IKSD
 • LSFP
 • mentos
 • Meduskoks
 • Fruittella
 • Bahlsen
 • Stiga
 • Nano.lv
 • Meller
 • Mollers
 • TabulaRasa
 • www.perfettivanmelle.com/
 • IZM

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2.neklātienes turnīrs. 6.kārta. Rezultāti.


6. kārtas labākie: Lūkass Jurka, Ints Jurka, Ģirts Grigorjevs
6. kārtas izlozes uzvarētāji: Lūkass Jurka, Romāns Faļkenšteins, Raivis MiglinieksKopvērtējumsKārtas labākā rezultāta uzrādītāja video un izloze:
Neklātienes galda hokeja turnīrs notiek 6 kārtās, no 4. janvāra līdz 14. februārim.
Katras kārtas ilgums ir 7 dienas, katru pirmdienu publicējam uzdevumu un līdz svētdienas 23:59 gaidām Jūsu iesūtītos video.
Noskaties video uzdevumu un, ņemot vērā uzdevumā minētās prasības (figūriņu – uzbrucēju, aizsargu, vārtsarga pozīcijas), nofilmē video kā izpildi šo uzdevumu. Tu drīksti izpildīt maksimums 30 mēģinājumus un Tev jāiekļaujas video minētajā laikā. Video filmē tā, lai redzams spēles laukums no augšas, kombināciju izpilde un gūtie vārti. Video beigās parādi kamerā savu seju un nosauc savu vārdu un uzvārdu.
ATCERIES, KA VIDEO NEDRĪKST TIKT MONTĒTS.

Apbalvošana: Katrā kārtā par katriem vārtiem vai veikto uzdevumu tu pelnīsi punktus. 1 punkta vērtība ir 1 EUR. Maksimālais punktu skaits vienā kārtā ir 30, bet visu kārtu kopsummā 180. Par iegūtajiem punktiem būs iespēja iegādāties preces sportam un aktīvai atpūtai no mūsu atbalstītājiem – galda hokeja galdus, spēlētāju komplektus, sporta apģērbu, bumbas, somas un citas vērtīgas lietas. 

Balvu vērtības un saraksts


Kā tiks noteikti uzvarētāji?
Katrā kārtā starp visiem dalībniekiem tiks veikta izloze. Par katru kārtā nopelnīto punktu skaitu dalībniekam tiks piešķirta viena virtuālā loterijas biļete. Atkarībā no dalībnieku skaita, tiks izlozēti 3-5 laimīgie, kuri balvā iegūs dāvanu karti, kārtā nopelnīto punktu vērtībā. Piemēram, ja kārtā esi guvis 25 punktus, tev tiks piešķirtas 25 virtuālās loterijas biļetes. Tātad, jo vairāk kārtā nopelnīto punktu, jo lielākas izredzes tikt izlozētam. Bet, ja būsi izlozes veiksminieks, iegūsi dāvanu karti 25 EUR vērtībā.
Ja kārtā piedalās 50 vai mazāk dalībnieki -> tiek izspēlētas 3 dāvanu kartes;
50 un vairāk – 5 dāvanu kartes.

Visi kārtās nopelnītie punkti summējas. 6. kārtas noslēgumā tiks izlozēti vēl 3-5 dalībnieki, kuri būs piedalījušies vismaz 5 posmos, viņi varēs iegūt savā īpašumā dāvanu kartes visās kārtās nopelnīto punktu vērtībā (līdz pat 180 EUR). Uzvarētāju noteikšanas princips iepriekšējais - jo vairāk nopelnīto punktu, jo lielākas izredzes tikt izlozētam. Balvas summēsies un punktus pret balvām varēs iemainīt pēc 6. kārtas noslēguma. Ja kopvērtējumā 70 vai mazāk dalībnieki -> tiek izspēlētas 3 dāvanu kartes;
70 un vairāk – 5 dāvanu kartes.

Kārtas labāko rezultātu uzrādītāju bonuss. Katras kārtas labākā rezultāta uzrādītājs būs tas, kurš iegūs visvairāk punktu. Ja vairākiem dalībniekiem punktu skaits vienāds, priekšroka tam, kas savu video iesūtījis ātrāk.  Kārtas labākais video tiks publicēts LGHF facebook lapā vai/un mājaslapā. Turnīra noslēgumā katras kārtas labāko rezultātu uzrādītāju starpā tiks izlozēts viens veiksmīgākais, kurš savā īpašumā iegūs dāvanu karti visu kārtās nopelnīto punktu vērtībā. Šis cilvēks atkārtoti nepiedalīsies kopvērtējuma izlozē, pat ja būs startējis 5 posmos.

PRIVĀTUMA POLITIKA: iesūtot video, dalībnieks piekrīt, ka viņa iesūtītā informācija, ieskaitot video materiālā redzamo, var tikt publicēta publiski, lai nodrošinātu pasākuma norisi, kā arī var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Kur sūtīt video?
Augšupielādē video failu MP4, AVI vai MOV formātā, izmantojot kādu no failu koplietošanas rīkiem, piemēram, failiem.lv (reģistrēšanās nav nepieciešama) un atsūti saiti ar šo video uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot tur savu vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un rezultatīvo metienu skaitu. Dalībnieks drīkst iesūtīt ne vairāk kā 2 video, no kuriem ieskaitē ies labākais.

TURNĪRU KALENDĀRS

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
KALENDĀRS TABULĀ
RK logo