Paldies pašvaldībām


Ir noslēdzies Pasaules čempionāts galda hokejā, kas norisinājās no 14.-16. jūnijam Minskā, Olimpiskajā treniņu centrā “Raubiči”.

Tajā piedalījās 280 spēlētāji no 16 valstīm. Latvijas izlase izcīnīja vienu zelta medaļu - rīdziniece Krista Annija Lagzdiņa ieguva čempiones titulu U-13 nominācijā. Sudraba medaļu sieviešu individuālajā nominācijā ieguva Laima Kamzola, bet bronza Lagzdiņai.

Trīs bronzas medaļu komplektus izcīnīja mūsu izlases dažādās nominācijās - Sieviešu, Junioru un “Open”. Sieviešu izlases sastāvā spēlēja Laima Kamzola un Elēna Rācenāja (abas Ventspils), Krista Annija Lagzdiņa (Rīga) un Inese Falkenšteina. Junioru izlasē startēja Raivis Miglinieks (Rīga), Kristaps un Rolands Riekstiņi (Burtnieki), Elvis Arhinovičs (Ventspils) un Rainers Kalniņš (Inčukalns). Pieaugušo jeb OPEN sastāvā spēlēja Edgars Caics, Atis Sīlis, Raivis Miglinieks, Sandis Kristaps Lagzdiņš (visi no Rīgas), Valts Smagars, Artjoms Zaharovs, Edgars Mucenieks (visi no Skrundas), Elvijs Siliņš (Ventspils), Edgars Saulītis un Rainers Kalniņš (abi no Inčukalna).


Latvijas galda hokeja federācija izsaka lielu paldies pašvaldībām par finansiālo atbalstu
Ventspils pašvaldībai (6 dalībnieki -  Elvijs Siliņš, Elvis Arhinovičs, Laima Kamzola, Elēna Rācenāja, Guntis Ernšteins, Eliāns Ēdelis) par 1600,- Eur atbalstu.
Skrundas pašvaldībai (3 dalībnieki – Valts Smagars, Artjoms Zaharovs, Edgars Mucenieks) par 600,- Eur atbalstu.
Burtnieku pašvaldībai (2 dalībnieki - Kristaps Riekstiņš un Rolands Riekstiņš) par 300,- Eur atbalstu.
Rīgas pašvaldībai 600,- Eur (6 sportisti - Sandis Kristaps Lagzdiņš, Atis Sīlis, Raivis Miglinieks, Edgars Caics, Krista Annija Lagzdiņa un Sergejs Mihejevs katram 100,- Eur dzīvošanas izdevumu segšanai).


Ticam, ka mūsu sportisti arī turpmāk spēs sekmīgi pārstāvēt Latviju starptautiskās sacensībās un vēlreiz izsakām lielu paldies pašvaldībām par finansiālo atbalstu!

Cerībā uz turpmāku sadarbību,
Jūsu LGHF