• http://www.galdahokejs.lv
  • Stiga
  • mentos
  • RD IKSD
  • Fruittella
  • TabulaRasa
  • 1a.lv
  • Meller
  • Mollers
  • Bahlsen
  • Nano.lv
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • IZM
  • Chupachups

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Ziņas

Inčukalna skolas čempionāts


Valentīna dienā Inčukalna pamatskolā rīts sākās ne tikai ar mācībām un gaidāmo skolas vecāko klašu Valentīndienas diskotēku, bet arī 16.reizi tika aizvadīts skolas čempionāts galda hokejā.


Lasīt tālāk ...

Sākas iepriekš pieteikšanās 7.marta turnīriem


Iepriekš pieteikšanās 7.marta turnīriem:

Amatieru līgas 5.posms

Latvijas čempionāts

Latvijas Kausa 3. posms

15.02.
Latvijas Reitinga turnīrs
Latvijas Kauss, 3.posms
Rīga

Labākie:
1. Rainers Kalniņš
2. Raivis Miglinieks
3. Rolands Riekstiņš
4. Gints Lasmanis

Rezultāti , kopvērtējumi , foto

Amatieru līga, 4.posms

15.02.
Amatieru līga
4.posms, Rīga

Labākie:
1. Niks Lācis
2. Edgars Putniņš
3. Ralfs Auziņš
4. Lūkass Jurka

Rezultāti , kopvērtējumi, foto

Inčukalna Galda hokeja līga, 5.posms


Vēl pirms svarīgu turnīru ķēdes februārī - Inčukalna pamatskolas čempionāta, Latvijas kausa 3.posma un Inčukalna jubilejas 20. čempionāta tika aizvadīts vietējās līgas 5.posms.

Lasīt tālāk ...

Valmieras čempionāts 2020


Sestdien, 1.februārī, Valmieras Pārgaujas sākumskolas telpās jau septīto gadu pēc kārtas notika Valmieras čempionāts galda hokejā, kas pulcēja kopā 25 dalībniekus no Valmieras apkārtnes.

Lasīt tālāk ...

United States Stiga Shootout 2020


25.01.
Pasaules Tūre
United States Stiga Shootout 2020
Anaheima, ASV

Labākie:
1. Edgars Caics
2. Atis Sīlis
3. Valts Smagars
4. Arseniy Stolyarov (RUS)

 


Latvijas čempionāts komandām


18.01.
Latvijas Čempionāts komandām
Rīga

Labākie:
1. Skrundas GHK
2. VJN Ventspils 1
3. BJC "Laimīte" 1


Latvijas Čempionāts junioru komandām

Labākie:

1. Burtnieku MJIC - JUN
2. BJC Laimīte - JUN
3. Inčukalna GHK JUN 1

Komandu rezultāti, foto

Amatieru līga, 3.posms

18.01.
Amatieru līga
3.posms, Rīga

Labākie:
1. Uldis Grigorjevs
2. Niks Lācis
3. Alberts Bērtiņš
4. Deniss Adamovičs


Rezultāti, foto , kopvērtējumi

Inčukalna Galda hokeja līga, 4.posms

Ar Inčukalna Galda hokeja līgas 4.posmu jauno gadu iesācis Inčukalna GHK.

Lasīt tālāk ...

Vidzemes jaunatnes centru draudzības turnīrs


Piektdien, 3.janvārī, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā "Spārni" notika Vidzemes jaunatnes centru draudzības turnīrs galda hokejā, kurā piedalījās 18 dalībnieki no Valmieras, Cēsīm un Burtniekiem.

Lasīt tālāk ...

Kā cilvēkam ar invaliditāti veiksmīgi iekļauties sabiedrībā?

Elmāra Kaminska stāsts.

Latvijas radio 1. Īstenības izteiksme 15 minūtēs.

VJN atklātā kausa 2.posms


Ar VJN atklātā kausa izcīņas 2.posmu, Ventspilī tika aizvadīts šā gada pēdējais turnīrs.

Lasīt tālāk ...

Valmieras KŽDC Kausa 6.posms


Sestdien, 14.decembrī, Burtniekos notika Valmieras KŽDC Kausa 2019 izcīņas galda hokejā 6.posms, kurā tika noskaidroti arī visas šī gada sezonas labākie spēlētāji.

Lasīt tālāk ...

TURNĪRU KALENDĀRS

KALENDĀRS TABULĀ
RK logo