• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • RD IKSD
  • Stiga
  • TabulaRasa
  • mentos
  • evian
  • Nivea
  • Meduskoks
  • Fruittella
  • Chupachups
  • 1a.lv
  • IZM
  • Nano.lv
  • Bahlsen

2016


2016.gada Rīgas Atklātais čempionāts notika 16.janvārī Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).

OPEN (kopējā klase) VeterāniJunioriDāmas
1. Valts Smagars 1. Sandis Kalniņš 1. Filips Buhtujevs  1. Elēna Rācenāja
2. Edgars Saulītis 2. Simon Thomas (GBR) 2. Raivis Miglinieks 2. Laima Kamzola
3. Jānis Kalnevics 3. Aleksandrs Žernovojs  3. Eliāns Ēdelis 3. Ilze Zuce-Tenča

Rīgas čempionāts (RČ) notika reizē ar Amatieru līgas 1.posma turnīru.

Rezultāti:

1.kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

2.kārta:
1.līga, 2.līga,
3.līgas A grupa,

3.līgas B grupa,
3.līgas C grupa,

3.kārta (summējas ar 2.kārtas rezultātiem):
1.-6.vieta,
7.-12.vieta,
13-18.vieta,
19-24.vieta


Visas vietas:
1.  Valts Smagars
2.  Edgars Saulītis
3.  Jānis Kalnevics
4.  Sandis Kristaps Lagzdiņš
5.  Filips Buhtujevs
6.  Gints Lasmanis

7.  Edgars Mucenieks
8.  Raivis Miglinieks
9.  Elvijs Siliņš
10. Edžus Kaņeps
11. Rūdolfs Kamzols
12. Andrejs Kuzņecovs

13. Artjoms Zaharovs
14. Mikus Saulītis
15. Eliāns Ēdelis
16. Sandis Kadakovskis
17. Sandis Kalniņš
18. Simon Thomas

19. Emīls Liepiņš
20. Edgars Jemeļjanovs
21. Elēna Rācenāja
22. Rainers Kalniņš
23. Jānis Stūrmanis
24. Laima Kamzola

25. Aleksandrs Žernovojs
26. Ilze Zuce-Tenča
27. Alens Kalniņš
28. Rūdolfs Valainis
29. Emīls Krasts
30. Rūdis Kadakovskis
31. Arnis Vītols
32. Romans Faļkenšteins
33. Kaspars Viļums
34. Alvis Siliņš
35. Guntis Karlovskis
36. Sandis Krasts
37. Guntis Ernšteins
38. Kristaps Zarinieks
39. Ingus Danenbergs
40. Elvis Arhinovičs
41. Eduards Blūmentāls
42. Roberts Meijers
43. Elvijs Višņevskis
44. Aldis Gusevs
45. Eduards Paķis
46. Gunārs Buls
47. Edijs Lejnieks
48. Sergejs Mihejevs

49. Kristaps Strupišs
50. Roberts Suharevs jr.
51. Gatis Mencendorfs
52. Sergejs Bezenkovs
53. Markuss Plešs
54. Romans Blūmentāls
55. Elīna Gala
56. Nikolass Pilinskis
57. Rūdolfs Nažinskis
58. Harijs Mencendorfs
59. Toms Stūrmanis
60. Alens Kurmēņevs
61. Dmitri Leleka
62. Edvards Drozds
63. Aleksandrs Ozernojs
64. Madars Irbe
65. Sarma Vēberga
66. Toms Priedītis-Grūbe
67. Kārlis Dureika
68. Olga Ozernaja
69. Bernārs Kažoks
70. Linards Lazdāns
71. Elīss Jānis Depše
72. Rinalds Vītols
73. Kaspars Irbe
74. Silvestrs Bružēvics
75. Lauris Pēteris Mazpolis
76. Raivo Leicis
77. Martins Gabrielis
78. Viktors Piastro
79. Zigmārs Šmits
80. Artis Kurzemnieks
81. Daniils Verins
82. Mārīte Stūrmane
83. Edgars Naglis
84. Iļja Tumaševics
85. Ēriks Zaics
86. Andrejs Farafanovs
87. Sandis Rosinskis
88. Yan Berzin
89. Artūrs Apsiņš
90. Kaspars Valdemārs
91. Ance Ramona Migliniece
92. Laura Stūrmane


====

Vietu dalījums pa nominācijām:

Seniori
1. KALNIŅŠ Sandis
2. THOMAS Simon
3. ŽERNOVOJS Aleksandrs
4. VĪTOLS Arnis
5. KRASTS Sandis
6. ERNŠTEINS Guntis
7. PAĶIS Eduards
8. BULS Gunārs
9. MIHEJEVS Sergejs
10. BEZENKOVS Sergejs
11. BLŪMENTĀLS Romans
12. LELEKA Dmitri
13. OZERNOJS Aleksandrs
14. OZERNAJA Olga
15. IRBE Kaspars

 

Superseniori
1. VĪTOLS Arnis
2. BULS Gunārs
3. BLŪMENTĀLS Romans

 

Sievietes
1. RĀCENĀJA Elēna
2. KAMZOLA Laima
3. ZUCE-TENČA Ilze
4. GALA Elīna
5. VĒBERGA Sarma
6. OZERNAJA Olga
7. STŪRMANE Mārīte
8. MIGLINIECE Ance Ramona
9. STŪRMANE Laura

 

Juniori jaunākajā grupā
1. KADAKOVSKIS Rūdis
2. STRUPIŠS Kristaps
3. SUHAREVS Roberts jr.
4. PLEŠS Markuss
5. STŪRMANIS Toms
6. KURMĒŅEVS Alens
7. PRIEDĪTIS-GRŪBE Toms
8. LAZDĀNS Linards
9. DEPŠE Elīss Jānis
10. VĪTOLS Rinalds
11. GABRIELIS Martins
12. VERINS  Daniils
13. NAGLIS Edgars
14. TUMAŠEVIČS Iļja
15. ZAICS Ēriks
16. FARAFANOVS Andrejs
17. ROSINSKIS Sandis
18. BERZIN Yan
19. APSIŅŠ  Artūrs
20. VALDEMĀRS Kaspars
21. MIGLINIECE Ance Ramona
22. STŪRMANE Laura

 

Juniori
1. BUHTUJEVS Filips
2. MIGLINIEKS Raivis
3. ĒDELIS Eliāns
4. LIEPIŅŠ Emils
5. KALNIŅŠ Rainers
6. KALNIŅŠ Alens
7. KRASTS Emīls
8. KADAKOVSKIS Rūdis
9. SILIŅŠ Alvis
10. DANENBERGS Ingus
11. ARHINOVIČS Elvis
12. BLŪMENTĀLS Eduards
13. VIŠŅEVSKIS Elvijs
14. GUSEVS Aldis
15. LEJNIEKS Edijs
16. STRUPIŠS Kristaps
17. SUHAREVS Roberts jr.
18. PLEŠS Markuss
19. PILINSKIS Nikolass
20. NAŽINSKIS Rūdolfs
21. STŪRMANIS Toms
22. KURMĒŅEVS Alens
23. DROZDS Edvards 
24. IRBE Madars
25. VĒBERGA Sarma
26. PRIEDĪTIS-GRŪBE Toms
27. DUREIKA Kārlis
28. KAŽOKS Bernārs
29. LAZDĀNS Linards
30. DEPŠE Elīss Jānis
31. VĪTOLS Rinalds
32. BRUŽEVIČS Silvestrs
33. MAZPOLIS Lauris
34. GABRIELIS Martins
35. KURZEMNIEKS Artis Mārcis
36. VERINS  Daniils
37. NAGLIS Edgars
38. TUMAŠEVIČS Iļja
39. ZAICS Ēriks
40. FARAFANOVS Andrejs
41. ROSINSKIS Sandis
42. BERZIN Yan
43. APSIŅŠ  Artūrs
44. VALDEMĀRS Kaspars
45. MIGLINIECE Ance Ramona
46. STŪRMANE Laura




Sacensību reglaments

 

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com