• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • Meller
  • Bahlsen
  • 1a.lv
  • Stiga
  • Nivea
  • mentos
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • IZM
  • Nano.lv
  • RD IKSD
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • Fruittella
  • evian

3.posms Rīgā


3. Latvijas Kausa posms notika 18. februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).





Latvijas Kausa 3.posms (LK) notika vienlaicīgi ar Amatieru līgas 4.posma turnīru.

Rezultāti:

1. kārta: Grupas

2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga

3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Raksts



Kopvērtējumi

 

Visas vietas posmā:
1. Atis Sīlis

2. Sandis Lagzdins
3. Jevgēnijs Zaharovs
4. Valts Smagars

5. Edžus Kaņeps
6. Gints Lasmanis
7. Elvijs Siliņš
8. Eliāns Ēdelis

9. Mikus Saulītis
10. Artjoms Zaharovs
11. Edgars Mucenieks
12. Raivis Miglinieks
13. Rainers Kalniņš
14. Raimonds Īša
15. Aleksandrs Žernovojs
16. Emīls Liepiņš
17. Edgars Saulītis
18. Alvis Siliņš
19. Sandis Kalnins
20. Andrejs Kuzņecovs

21. Sergejs Mihejevs
22. Elēna Rācenāja
23. Romans Faļkenšteins
24. Elvis Arhinovičs
25. Alens Kalniņš
26. Roberts Suharevs Jr.
27. Ilze Zuce-Tenča
28. Rūdolfs Valainis

29. Guntis Ernšteins
30. Haralds Janvars
31. Reinis Rihards Liepiņš
32. Egīls Belševics
33. Kaspars Viļums
34. Lorens Kaužēns
35. Kristaps Zarinieks
36. Kristaps Riekstiņš

37. Gunārs Buls
38. Ralfs Paeglis
39. Intars Garančs
40. Martins Gabrielis
41. Rinalds Siņicins
42. Aigars Romals
43. Rolands Riekstiņš
44. Aleksandrs Ozernojs

45. Andrejs Farafonovs
46. Valts Janvars
47. Harijs Mencendorfs
48. Mārīte Stūrmane
49. Olga Ozernaja
50. Sergejs Bezenkovs
51. Kristaps Naglis
52. Edvards Drozds
53. Zigmārs Šmits
54. Sarma Vēberga
55. Roberts Līvmanis
56. Rihards Hoņavko


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja

2. Ilze Zuce-Tenča
3. Mārīte Stūrmane
4. Olga Ozernaja
5. Sarma Vēberga


Veterāni:
1. Raimonds Īša
2. Aleksandrs Žernovojs
3. Sandis Kalniņš
4. Sergejs Mihejevs
5. Guntis Ernšteins
6. Egīls Belševics
7. Gunārs Buls
8. Aleksandrs Ozernojs
9. Olga Ozernaja
10. Sergejs Bezenkovs
11. Zigmārs Šmits



Jaunākie juniori:
1. Reinis Rihards Liepiņš
2. Kristaps Riekstiņš
3. Ralfs Paeglis
4. Intars Garančs
5. Martins Gabrielis
6. Rinalds Siņicins
7. Andrejs Farafonovs
8. Roberts Līvmanis
9. Rihards Hoņavko



Juniori:
1. Eliāns Ēdelis
2. Raivis Miglinieks
3. Rainers Kalniņš
4. Emīls Liepiņš
5. Alvis Siliņš
6. Elvis Arhinovičs
7. Roberts Suharevs Jr.
8. Reinis Rihards Liepiņš
9. Lorens Kaužēns
10. Kristaps Riekstiņš
11. Ralfs Paeglis
12. Intars Garančs
13. Martins Gabrielis
14. Rinalds Siņicins
15. Aigars Romals
16. Rolands Riekstiņš
17. Andrejs Farafonovs
18. Harijs Mencendorfs
19. Kristaps Naglis
20. Edvards Drozds
21. Roberts Līvmanis
22. Rihards Hoņavko





INFO PARTNERIS


sportacentrs.com