• Reklāma1
  • Reklāma2
  • image
  • TabulaRasa
  • 1a.lv
  • Meller
  • IZM
  • Meduskoks
  • RD IKSD
  • Nivea
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Stiga
  • Fruittella
  • Bahlsen
  • evian
  • Chupachups
  • Nano.lv
  • mentos

2.posms Rīgā


2. Latvijas Kausa posms notika 5.novembrī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).


Latvijas Kausa 2.posms (LK) notika vienlaicīgi ar Amatieru līgas 2.posma turnīru.

Rezultāti:

1. kārta: Grupas

2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga A un B grupas

3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Raksts

Kopvērtējumi


Visas vietas posmā:
1. Edgars Caics

2. Gints Lasmanis
3. Valts Smagars
4. Kārlis Balodis

5. Raivis Miglinieks
6. Sandis Kristaps Lagzdiņš
7. Edžus Kaņeps
8. Elvijs Siliņš

9. Sergejs Mihejevs
10. Jevgēnijs Zaharovs
11. Edgars Mucenieks
12. Rainers Kalniņš
13. Eliāns Ēdelis
14. Edgars Saulītis
15. Artjoms Zaharovs
16. Andrejs Kuzņecovs
17. Romans Faļkenšteins
18. Aleksandrs Žernovojs
19. Mikus Saulītis
20. Sandis Kalniņš

21. Arnis Vītols
22. Alvis Siliņš
23. Rūdolfs Valainis
24. Jānis Stūrmanis
25. Raimonds Īša
26. Egīls Belševics
27. Alens Kalniņš
28. Aldis Gusevs
29. Sandis Kadakovskis
30. Elvis Arhinovičs
31. Kaspars Viļums
32. Elēna Rācenāja
33. Reinis Rihards Liepinš
34. Guntis Ernšteins
35. Kristaps Zarinieks
36. Roberts Suharevs Jr.
37. Eduards Blūmentāls
38. Emīls Krasts
39. Rūdis Kadakovskis
40. Hugo Brengulis
41. Aigars Romals
42. Sandis Krasts
43. Konstantīns Domeniks Zabello
44. Haralds Janvars

45. Lorens Kaužēns
46. Nikolass Pilinskis
47. Kristaps Riekstiņš
48. Elvijs Višņevskis
49. Sarma Vēberga
50. Intars Garančs
51. Martins Gabrielis
52. Intars Žubeckis
53. Madars Irbe
54. Mārcis Radelis
55. Jānis Rektiņš
56. Edvards Drozds
57. Olga Ozernaja
58. Alberts Bērtiņš
59. Rinalds Siņicins
60. Mārīte Stūrmane
61. Kristaps Naglis
62. Zigmārs Šmits
63. Rūdolfs Nažinskis
64. Oskars Plučs
65. Alens Kurmēņevs
66. Sergejs Bezenkovs
67. Ralfs Paeglis
68. Rihards Arājs
69. Romans Blūmentāls
70. Kaspars Irbe
71. Toms Baumanis
72. Rihards Hoņavko


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Sarma Vēberga
3. Olga Ozernaja
4. Mārīte Stūrmane


Veterāni:
1. Sergejs Mihejevs
2. Aleksandrs Žernovojs
3. Sandis Kalniņš
4. Arnis Vītols
5. Raimonds Īša
6. Egīls Belševics
7. Guntis Ernšteins
8. Sandis Krasts
9. Intars Žubeckis
10. Jānis Rektiņš
11. Olga Ozernaja
12. Zigmārs Šmits
13. Sergejs Bezenkovs
14. Romans Blūmentāls
15. Kaspars Irbe


Jaunākie juniori:
1. Reinis Rihards Liepiņš
2. Kristaps Riekstiņš
3. Intars Garančs
4. Martins Gabrielis
5. Mārcis Radelis
6. Alberts Bērtiņš
7. Rinalds Siņicins
8. Alens Kurmēņevs
9. Ralfs Paeglis
10. Toms Baumanis
11. Rihards Hoņavko


Juniori:
1. Raivis Miglinieks
2. Rainers Kalniņš
3. Eliāns Ēdelis
4. Alvis Siliņš
5. Aldis Gusevs
6. Elvis Arhinovičs
7. Reinis Rihards Liepiņš
8. Roberts Suharevs Jr.
9. Emīls Krasts
10. Rūdis Kadakovskis
11. Hugo Brengulis
12. Aigars Romals
13. Lorens Kaužēns
14. Nikolass Pilinskis
15. Kristaps Riekstiņš
16. Elvijs Višņevskis
17. Intars Garančs
18. Martins Gabrielis
19. Madars Irbe
20. Mārcis Radelis
21. Edvards Drozds
22. Alberts Bērtiņš
23. Rinalds Siņicins
24. Kristaps Naglis
25. Alens Kurmēņevs
26. Ralfs Paeglis
27. Rihards Arājs
28. Toms Baumanis
29. Rihards Hoņavko


INFO PARTNERIS


sportacentrs.com