• http://www.galdahokejs.lv
  • Meller
  • TabulaRasa
  • 1a.lv
  • Fruittella
  • http://www.nano.lv/
  • Stiga
  • mentos
  • Meduskoks
  • Valsts sportam
  • Chupachups
  • RD IKSD
  • www.perfettivanmelle.com/

1. posms Ventspilī


1. Latvijas Kausa posms notika 15.oktobrī Ventspilī, Maiznieku iela 11, VJN Lielajā zālē.

Latvijas Kausa 1.posms (LK) notika vienlaicīgi ar Amatieru līgas 1.posma turnīru.

Rezultāti:


1. kārta: Grupas

2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga 1.aplis, 3.līga 2.aplis

3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)

Raksts

 

Visas vietas:

1. Edgars Caics
2. Elvijs Siliņš

3. Valts Smagars
4. Jevgēnijs Zaharovs

5. Edgars Mucenieks
6. Sandis Kristaps Lagzdiņš
7. Raivis Miglinieks
8. Mikus Saulītis

9. Edžus Kaņeps
10. Aleksandrs Žernovojs
11. Andrejs Kuzņecovs
12. Gints Lasmanis
13. Rainers Kalniņš
14. Eliāns Ēdelis
15. Arnis Vītols
16. Alvis Siliņš
17. Jānis Stūrmanis
18. Rūdis Kadakovskis
19. Sandis Kalniņš
20. Elēna Rācenāja

21. Guntis Ernšteins
22. Alens Kalniņš
23. Hugo Brengulis
24. Elvis Arhinovičs

25. Sandis Krasts
26. Egīls Belševics
27. Kaspars Viļums
28. Kristaps Zarinieks
29. Roberts Suharevs Jr.
30. Rūdolfs Valainis
31. Haralds Janvars
32. Aigars Romals
33. Reinis Rihards Liepinš
34. Edvards Drozds
35. Rinalds Siņicins
36. Valts Janvars

37. Kristaps Riekstiņš
38. Konstantīns Domeniks Zabello
39. Intars Garančs
40. Martins Gabrielis

41. Olga Ozernaja
42. Madars Irbe
43. Aleksandrs Ozernojs
44. Nikolass Pilinskis
45. Mārīte Stūrmane
46. Sarma Vēberga
47. Eliss Jānis Depše
48. Kaspars Irbe
49. Rihards Hoņavko
50. Mārcis Radelis

 
Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Olga Ozernaja
3. Mārīte Stūrmane
4. Sarma Vēberga

Juniori:
1. Raivis Miglinieks
2. Rainers Kalniņš
3. Eliāns Ēdelis
4. Alvis Siliņš
5. Rūdis Kadakovskis
6. Hugo Brengulis
7. Elvis Arhinovičs
8. Roberts Suharevs jr.
9. Aigars Romals
10. Reinis Rihards Liepiņš
11. Edvards Drozds
12. Rinalds Siņicins
13. Kristaps Riekstiņš
14. Intars Garančs
15. Martins Gabrielis
16. Madars Irbe
17. Nikolass Pilinskis
18. Eliss Jānis Depše
19. Rihards Hoņavko
20. Mārcis Radelis

Veterāni:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Arnis Vītols
3. Sandis Kalniņš
4. Guntis Ernšteins
5. Sandis Krasts
6. Egīls Belševics
7. Olga Ozernaja
8. Aleksandrs Ozernojs
9. Kaspars Irbe

Jaunākie juniori:
1. Reinis Rihards Liepiņš
2. Rinalds Siņicins
3. Kristaps Riekstiņš
4. Intars Garančs
5. Martins Gabrielis
6. Rihards Hoņavko
7. Mārcis Radelis

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com