• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • mentos
  • 1a.lv
  • Chupachups
  • Meller
  • TabulaRasa
  • Valsts sportam
  • http://www.nano.lv/
  • Stiga
  • RD IKSD
  • Meduskoks

3.posms Rīgā


3. Latvijas Kausa posms notika 20. februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).


Latvijas Kausa 2.posms notika reizē ar Amatieru līgas 2.posma turnīru.

Rezultāti:

1. kārta: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

2. kārta: 1.līga, 2.līga, 3.līga A grupa, 3.līga B grupa, 3.līga C grupa

3. kārta: Izslēgšanas spēles (play-off)




FOTO



Visas vietas: 

1. Atis Sīlis
2. Raivis Miglinieks
3. Valts Smagars
4. Edgars Mucenieks

5. Jevgeni Lvov
6. Matīss Saulītis
7. Eliāns Ēdelis
8. Sandis Kristaps Lagzdiņš

9. Jevgēnijs Zaharovs
10. Gints Lasmanis
11. Edgars Saulītis
12. Sergejs Mihejevs
13. Elvijs Siliņš
14. Mikus Saulītis
15. Sandis Kalniņš
16. Filips Buhtujevs
17. Aleksandrs Žernovojs
18. Edžus Kaņeps
19. Arnis Vītols
20. Rūdolfs Kamzols

21. Maria Saveljeva
22. Igor Saveljev
23. Jānis Stūrmanis
24. Sandis Kadakovskis
25. Laima Kamzola
26. Kristaps Zarinieks
27. Eduards Paķis
28. Rūdis Kadakovskis
29. Alvis Siliņš
30. Kaspars Viļums
31. Guntis Ernšteins
32. Aldis Gusevs
33. Egīls Belševics
34. Elēna Rācenāja
35. Ilgvars Pavlovskis
36. Alens Kalniņš
37. Emīls Krasts
38. Rainers Kalniņš
39. Ingus Danenbergs
40. Sandis Krasts
41. Guntis Karlovskis
42. Eduards Blūmentāls
43. Lauris Ābols
44. Ilze Zuce-Tenča

45. Hugo Brengulis
46. Alen Shekarev
47. Roberts Suharevs jr.
48. Valts Janvars
49. Elvijs Višņevskis
50. Reinis Rihards Liepiņš
51. Alens Kurmēņevs
52. Aigars Romals
53. Kristaps Strupišs
54. Lorens Kaužēns
55. Haralds Janvars
56. Markuss Plešs
57. Rihards Arājs
58. Kristaps Naglis
59. Mārcis Radelis
60. Gatis Mencendorfs
61. Harijs Mencendorfs
62. Sergejs Bezenkovs
63. Aigars Bružēvics
64. Zigmārs Šmits
65. Mārīte Stūrmane
66. Ralfs Paeglis
67. Martins Gabrielis
68. Rinalds Siņicins
69. Kārlis Dureika
70. Elīss Jānis Depše
71. Romans Blūmentāls
72. Linards Lazdāns
73. Lauris Pēteris Mazpolis
74. Toms Stūrmanis
75. Silvestrs Bružēvics
76. Intars Garančs
77. Edvards Drozds
78. Raimonds Zujevs
79. Ēriks Zaics
80. Rinalds Vītols
81. Nikolass Pilinskis
82. Andžejs Barins
83. Rihards Hoņavko
84. Ņikita Mihejevs
85. Laura Stūrmane
86. Artūrs Šēls
87. Lelde Paķe
88. Iļja Tumaševičs
89. Rūdolfs Zujevs
90. Jēkabs Zujevs

 
Kopvērtējumi


INFO PARTNERIS


sportacentrs.com