• http://www.galdahokejs.lv
  • mentos
  • LPK
  • Fruittella
  • IZM
  • RD IKSD
  • Nano.lv
  • Chupachups
  • Bahlsen
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • Meduskoks
  • Stiga
  • LSFP
  • Mollers
  • TabulaRasa

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

1. posms


1. Latvijas Kausa posms notika 10.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Sacensības notiek OPEN (atvērtajā-kopējā) klasē.

Papildus nominācijām tiek ņemti vērā sezonas 2022./2023. vecuma ierobežojumi:

juniori un juniores 2005. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2010.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1983. gadā dzimuši un agrāk;
O55 1968. gadā dzimuši un agrāk.



Rezultāti:
Grupas: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
Līgas: 1. līga, 2. līga, 3.līga
Play-off: 1.līga, 1.-2.līga, 2.-3.līga

FOTO



 Visas vietas:

1. KALNIŅŠ Rainers
2. MIGLINIEKS Raivis
3. SILIŅŠ Alvis
4. RIEKSTIŅŠ Kristaps
5. SILIŅŠ Elvijs
6. STRODS Patriks
7. JAKSEBOGA Matīss
8. LIEPIŅŠ Emils
9. ŽERNOVOJS Aleksandrs
10. VAZOLIŅŠ Regnārs
11. MIHEJEVS Sergejs
12. NAGLIS Kristaps
13. APFELBAUMS Dāvis
14. KALNIŅŠ Sandis
15. LIEPIŅŠ Reinis Rihards
16. LAGZDIŅA Krista Annija
17. NAGLIS Edgars
18. SKARAINIS Salvis 
19. KRASTS Sandis
20. GALS Haralds 
21. ZARINIEKS Kristaps
22. ZASURCEVS Artūrs
23. LĀCIS Niks
24. PUTNIŅŠ Edgars
25. RADELIS Mārcis
26. REĶIS Jēkabs
27. ERNŠTEINS Guntis
28. LOGINS Rūdolfs
29. SKUDRĪTIS Alekss
30. EINBERGS Oskars
31. KUHAĻSKIS Railends 
32. JAKSEBOGA Toms
33. ĀBELE Markuss 
34. BULS Gunārs
35. PROKURATOVS Henrijs
36. GALA Elīna
37. ĻIHAČOVA Katrīna
38. ĀBELE Margarita
39. BITMANIS Jānis Miķelis
40. SONDARS Ralfs
41. ADAMOVIČS  Deniss
42. KERNS Roberts
43. VERBIČS Roberts
44. TIMBERS Krišjānis
45. IGA Rodrigo
46. SALMIŅŠ Arnis
47. ADAMOVIČS  Genādijs
48. TĀLBERGS Rafaels
49. KURZEMNIEKS Krišjānis
50. PELŠS Roberts
51. ZEMŅICKIS Krišjānis
52. STEPANOVS Daniels

 

Juniori:

1. STRODS Patriks
2. VAZOLIŅŠ Regnārs
3. LIEPIŅŠ Reinis Rihards
4. LAGZDIŅA Krista Annija
5. NAGLIS Edgars
6. ZASURCEVS Artūrs
7. LĀCIS Niks
8. PUTNIŅŠ Edgars
9. REĶIS Jēkabs
10. LOGINS Rūdolfs
11. SKUDRĪTIS Alekss
12. EINBERGS Oskars
13. KUHAĻSKIS Railends 
14. JAKSEBOGA Toms
15. ĀBELE Markuss 
16. BITMANIS Jānis Miķelis
17. SONDARS Ralfs
18. ADAMOVIČS  Deniss
19. KERNS Roberts
20. TIMBERS Krišjānis
21. IGA Rodrigo
22. TĀLBERGS Rafaels
23. KURZEMNIEKS Krišjānis
24. ZEMŅICKIS Krišjānis

Sievietes:

1. LAGZDIŅA Krista Annija
2. GALA Elīna
3. ĻIHAČOVA Katrīna
4. ĀBELE Margarita

Seniori:

1. ŽERNOVOJS Aleksandrs
2. MIHEJEVS Sergejs
3. KALNIŅŠ Sandis
4. SKARAINIS Salvis 
5. KRASTS Sandis
6. ERNŠTEINS Guntis
7. BULS Gunārs
8. ADAMOVIČS  Genādijs


Juniori U13:

1. PROKURATOVS Henrijs
2. VERBIČS Roberts
3. SALMIŅŠ Arnis
4. STEPANOVS Daniels