• http://www.galdahokejs.lv
  • LSFP
  • Mollers
  • TabulaRasa
  • IZM
  • Chupachups
  • Stiga
  • Meduskoks
  • mentos
  • Meller
  • www.perfettivanmelle.com/
  • RD IKSD
  • Fruittella
  • LPK
  • Nano.lv
  • Bahlsen

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

Vienīgais posms - Inčukalns


Latvijas Kauss notiek 14.maijā, Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Sacensības notiek OPEN (atvērtajā-kopējā) klasē.

Papildus nominācijām tiek ņemti vērā sezonas 2021./2022. vecuma ierobežojumi:

juniori un juniores 2004. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2009.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1982. gadā dzimuši un agrāk;
O55 1967. gadā dzimuši un agrāk.


Rezultāti:
Grupas: A grupa, B grupa, C grupa, D grupa
Līgas: 1. līga, 2. līga, 3.līga
Play-off: 1.līga, 1.-2.līga, 2.-3.līga

FOTO

Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Kristaps Riekstiņš
3. Raivis Miglinieks
4. Sandis Kristaps Lagzdiņš
5. Matīss Jakseboga
6. Gints Lasmanis
7. Rolands Riekstinš
8. Toms Baumanis
9. Dāvis Apfelbaums
10. Alvis Siliņš
11. Ritvars Felkers
12. Sandis Kalniņš
13. Regnārs Vazoliņš
14. Intars Garančs
15. Edgars Naglis
16. Sergejs Mihejevs
17. Emīls Liepiņš
18. Lūkass Jurka
19. Salvis Skarainis
20. Krista Annija Lagzdiņa

21. Ralfs Paeglis
22. Niks Lācis
23. Reinis Rihards Liepiņš
24. Roberts Līvmanis
25. Egīls Belševics
26. Jānis Lubāns
27. Rūdolfs Logins
28. Rainers Neija
29. Kristaps Naglis
30. Mārcis Radelis
31. Ints Jurka
32. Deniss Adamovics
33. Jēkabs Reķis
34. Edgars Putniņš
35. Oskars Einbergs
36. Henrijs Prokuratovs
37. Markuss Ābele
38. Alekss Skudrītis
39. Margarita Ābele
40. Roberts Verbičs

41. Toms Jakseboga
42. Artūrs Zasurcevs
43. Jānis Miķeļis Bitmanis
44. Ralfs Sondars
45. Krišjānis Kurzemnieks
46. Daniels Stepanovs
47. Patriks Strods
48. Rinalds Siņicins
49. Katrīna Ļihačova
50. Elīna Gala
51. Reinis Stacēvičs
52. Rafaels Tālbergs
53. Arnis Salmins
54. Jurģis Tihomirovs
55. Roberts Kerns
56. Genadijs Adamovics
57. Ernests Vidžups


Juniori:

1. Kristaps Riekstiņš
2. Toms Baumanis
3. Dāvis Apfelbaums
4. Regnārs Vazoliņš
5. Intars Garančs
6. Edgars Naglis
7. Lūkass Jurka
8. Krista Annija Lagzdiņa
9. Ralfs Paeglis
10. Niks Lācis
11. Reinis Rihards Liepiņš
12. Roberts Līvmanis
13. Rūdolfs Logins
14. Rainers Neija
15. Mārcis Radelis
16. Deniss Adamovics
17. Jēkabs Reķis
18. Edgars Putniņš
19. Oskars Einbergs
20. Henrijs Prokuratovs
21. Markuss Ābele
22. Alekss Skudrītis
23. Margarita Ābele
24. Roberts Verbičs
25. Toms Jakseboga
26. Artūrs Zasurcevs
27. Jānis Miķeļis Bitmanis
28. Ralfs Sondars
29. Krišjānis Kurzemnieks
30. Daniels Stepanovs
31. Patriks Strods
32. Rinalds Siņicins
33. Katrīna Ļihačova
34. Reinis Stacēvičs
35. Rafaels Tālbergs
36. Arnis Salmins
37. Jurģis Tihomirovs
38. Roberts Kerns
39. Ernests Vidžups

Sievietes:
1. Krista Annija Lagzdiņa
2. Margarita Ābele
3. Katrīna Ļihačova
4. Elīna Gala


Seniori:
1. Sandis Kalniņš
2. Sergejs Mihejevs
3. Salvis Skarainis
4. Egīls Belševics
5. Ints Jurka
6. Genadijs Adamovics


Juniori U13:
1. Rūdolfs Logins
2. Rainers Neija
3. Edgars Putniņš
4. Henrijs Prokuratovs
5. Roberts Verbičs
6. Jānis Miķeļis Bitmanis
7. Daniels Stepanovs
8. Katrīna Ļihačova
9. Reinis Stacēvičs
10. Arnis Salmins
11. Ernests Vidžups





Vilcieni:
Rīga-Inčukalns (7.46 - 8.39),
Inčukalns - Rīga (16.24-17.15, 17.22-18.15, 18.55-19.45 un 21.52-22.45)

Balvas:

1.-3.vietu ieguvējiem visās nominācijās kauss un piemiņas balvas


Plānotais sacensību grafiks:
Pieteikšanās 9:15 - 9:50 
Atklāšana 10:00 - 10:15 (ievērojot distancēšanos)
1. kārta (grupas) 10:15 - 12:15*
(Ņemot vērā, ka starp Amatieru līgas dalībniekiem ir daudz potenciālo U-13 Latvijas izlases kandidātu, tad, lai vienādotu viņu iespējas kvalificēties izlasei, AL dalībnieki startē kopējā konkurencē Latvijas Kausā. AL vietas tiks noteiktas pēc LK rezultātiem.)
Pārtraukums 12:15* - 13:15*
2. kārta (līgas) 13:15* - 16:00*
3. kārta (play-off) no 16:10* - 19:30*
*(atkarīgs no dalībnieku skaita, iespējams, ka sākas/beidzas ātrāk)