• http://www.galdahokejs.lv
  • Meduskoks
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Fruittella
  • Stiga
  • Bahlsen
  • Nano.lv
  • Mollers
  • IZM
  • Chupachups
  • RD IKSD
  • 1a.lv
  • mentos
  • TabulaRasa
  • Meller

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

3.posms Rīgā


3. Latvijas Kausa posms notiek 15.februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7).



Latvijas Kausa posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 4.posma turnīru.

Rezultāti


FOTO


Visas vietas:
1. Rainers Kalniņš
2. Raivis Miglinieks

3. Rolands Riekstiņš
4. Gints Lasmanis

5. Valts Smagars
6. Jevgēnijs Zaharovs
7. Elvijs Siliņš
8. Alvis Siliņš
9. Artjoms Zaharovs
10. Matīss Jakseboga
11. Kristaps Riekstiņš
12. Dāvis Apfelbaums
13. Toms Baumanis
14. Sandis Krasts
15. Edgars Mucenieks
16. Silvestrs Bružēvics

17. Eliāns Ēdelis
18. Leonards Mazūrs
19. Sergejs Mihejevs
20. Patriks Strods
21. Sandis Kalniņš
22. Edgars Naglis
23. Edžus Kaņeps
24. Salvis Skarainis

25. Ģirts Grigorjevs
26. Romans Faļkenšteins
27. Guntis Ernšteins
28. Kristaps Naglis
29. Emīls Liepiņš
30. Ralfs Paeglis
31. Intars Garančs
32. Krista Annija Lagzdiņa
33. Elēna Rācenāja
34. Egīls Belševics
35. Rūdolfs Valainis
36. Aleksandrs Žernovojs

37. Ritvars Felkers
38. Railends Kuhaļskis
39. Niks Lācis
40. Kaspars Vilums
41. Mārcis Radelis
42. Alens Kalniņš
43. Roberts Pelšs
44. Kristiāns Auziņš

45. Kristaps Zarinieks
46. Igor Zamyatin
47. Madars Balodis
48. Regnārs Vazoliņš
49. Jānis Dāvis Liepiņš
50. Edgars Putniņš
51. Gustavs Keisters
52. Kristers Lubāns
53. Jānis Lubāns
54. Markuss Ābele
55. Ralfs Auziņš
56. Alekss Ernšteins
57. Lūkass Jurka
58. Jēkabs Reķis
59. Jānis Miķelis Bitmanis
60. Reinis Rihards Liepiņš


Sievietes:
1. Krista Annija Lagzdiņa
2. Elēna Rācenāja


Juniori U14:
1. Railends Kuhaļskis
2. Niks Lācis
3. Regnārs Vazoliņš
4. Edgars Putniņš
5. Gustavs Keisters
6. Lūkass Jurka
7. Jēkabs Reķis
8. Jānis Miķelis Bitmanis


Juniori U19:
1. Rainers Kalniņš
2. Rolands Riekstiņš
3. Matīss Jakseboga
4. Kristaps Riekstiņš
5. Dāvis Apfelbaums
6. Toms Baumanis
7. Silvestrs Bružēvics
8. Leonards Mazūrs
9. Patriks Strods
10. Edgars Naglis
11. Ģirts Grigorjevs
12. Ralfs Paeglis
13. Intars Garančs
14. Krista Annija Lagzdiņa
15. Ritvars Felkers
16. Railends Kuhaļskis
17. Niks Lācis
18. Mārcis Radelis
19. Kristiāns Auziņš
20. Regnārs Vazoliņš
21. Jānis Dāvis Liepiņš
22. Edgars Putniņš
23. Gustavs Keisters
24. Kristers Lubāns
25. Jānis Lubāns
26. Markuss Ābele
27. Ralfs Auziņš
28. Lūkass Jurka
29. Jēkabs Reķis
30. Jānis Miķelis Bitmanis
31. Reinis Rihards Liepiņš


Veterāni 40+:
1. Sandis Krasts
2. Sergejs Mihejevs
3. Sandis Kalniņš
4. Salvis Skarainis
5. Guntis Ernšteins
6. Egīls Belševics
7. Aleksandrs Žernovojs
8. Igor Zamyatin