• http://www.galdahokejs.lv
  • TabulaRasa
  • RD IKSD
  • Stiga
  • 1a.lv
  • Bahlsen
  • www.perfettivanmelle.com/
  • mentos
  • Meller
  • Fruittella
  • Nano.lv
  • Mollers
  • Chupachups
  • Meduskoks
  • IZM

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2.posms Ventspilī


2. Latvijas Kausa posms notiek 9.novembrī Ventspils Jaunrades namā, Maiznieku ielā 11 (karte).



Latvijas Kausa 2.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 2.posma turnīru.

Rezultāti


FOTO

Visas vietas:


1. Rainers Kalniņš
2. Jevgēnijs Zaharovs

3. Sandis Kristaps Lagzdiņš
4. Kristaps Riekstiņš

5. Valts Smagars
6. Elvijs Siliņš
7. Rolands Riekstiņš
8. Raivis Miglinieks

9. Gints Lasmanis
10. Alvis Siliņš
11. Eliāns Ēdelis
12. Aleksandrs Žernovojs
13. Edgars Mucenieks
14. Matīss Jakseboga
15. Silvestrs Bružēvics
16. Elvis Arhinovičs

17. Edžus Kaņeps
18. Krista Annija Lagzdiņa
19. Sandis Kalniņš
20. Guntis Ernšteins
21. Ralfs Paeglis
22. Leonards Mazūrs
23. Reinis Rihards Liepiņš
24. Rūdolfs Valainis

25. Salvis Skarainis
26. Mārcis Radelis
27. Sandis Krasts
28. Patriks Strods
29. Toms Baumanis
30. Ritvars Felkers
31. Egīls Belševics
32. Edgars Naglis
33. Dāvis Apfelbaums
34. Kristaps Naglis
35. Rinalds Siņicins
36. Kristaps Zarinieks

37. Intars Garančs
38. Gustavs Keisters
39. Jānis Lubāns
40. Elēna Rācenāja
41. Kaspars Viļums
42. Alens Kalniņš
43. Madars Balodis
44. Railends Kuhaļskis

45. Niks Lācis
46. Kristens Markus
47. Alekss Ernšteins
48. Ēriks Zaics
49. Regnārs Vazoliņš
50. Jānis Dāvis Liepiņš
51. Lauris Rozentāls
52. Renārs Zabarovskis
53. Aivis Veidemanis
54. Igor Zamyatin
55. Georgijs Semjonovs
56. Markuss Ābele
57. Artūrs Rinmanis
58. Krišs Skujenieks
59. Rainers Neija
60. Intars Žubeckis



Sievietes:
1. Krista Annija Lagzdiņa 
2. Elēna Rācenāja


Juniori U14:
1. Gustavs Keisters
2. Railends Kuhaļskis
3. Niks Lācis
4. Ēriks Zaics
5. Regnārs Vazoliņš
6. Rainers Neija


Juniori U19:
1. Rainers Kalniņš
2. Kristaps Riekstiņš
3. Rolands Riekstiņš
4. Matīss Jakseboga
5. Silvestrs Bružēvics
6. Krista Annija Lagzdiņa
7. Ralfs Paeglis
8. Leonards Mazūrs
9. Reinis Rihards Liepiņš
10. Mārcis Radelis
11. Patriks Strods
12. Toms Baumanis
13. Ritvars Felkers
14. Edgars Naglis
15. Dāvis Apfelbaums
16. Rinalds Siņicins
17. Intars Garančs
18. Gustavs Keisters
19. Jānis Lubāns
20. Railends Kuhaļskis
21. Niks Lācis
22. Kristens Markus
23. Ēriks Zaics
24. Regnārs Vazoliņš
25. Jānis Dāvis Liepiņš
26. Lauris Rozentāls
27. Aivis Veidemanis
28. Markuss Ābele
29. Krišs Skujenieks
30. Rainers Neija



Veterāni 40+:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Sandis Kalniņš
3. Guntis Ernšteins
4. Salvis Skarainis
5. Sandis Krasts
6. Egīls Belševics
7. Igor Zamyatin
8. Georgijs Semjonovs
9. Intars Žubeckis