• Rīgas Kauss
  • Rīgas Kauss
  • mentos
  • Nano.lv
  • Bahlsen
  • Fruittella
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • TabulaRasa
  • Stiga
  • Mollers
  • 1a.lv
  • Meduskoks
  • IZM
  • RD IKSD

1. posms Inčukalnā


1. Latvijas Kausa posms notiek 22.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Latvijas Kausa 1.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 1.posma turnīru.


Rezultāti


FOTO



Visas vietas:
1. Sandis Kristaps Lagzdiņš
2. Rainers Kalniņš

3. Raivis Miglinieks
4. Artjoms Zaharovs

5. Elvijs Siliņš
6. Mikus Saulītis
7. Rūdolfs Kamzols
8. Valts Smagars
9. Edgars Mucenieks
10. Sandis Kalniņš
11. Edžus Kaņeps
12. Jevgēnijs Zaharovs
13. Jevgeni Lvov
14. Gints Lasmanis
15. Igor Saveljev
16. Eliāns Ēdelis

17. Salvis Skarainis
18. Andrejs Kuzņecovs
19. Rolands Riekstiņš
20. Sergejs Mihejevs
21. Kristaps Riekstiņš
22. Leonards Mazūrs
23. Veronika Sachok
24. Aleksandrs Žernovojs

25. Reinis Rihards Liepiņš
26. Elēna Rācenāja
27. Romans Faļkenšteins
28. Elvis Arhinovičs
29. Guntis Ernšteins
30. Krista Annija Lagzdiņa
31. Sandis Krasts
32. Silvestrs Bružēvics
33. Kristaps Zarinieks
34. Ralfs Paeglis
35. Mārcis Radelis
36. Roberts Līvmanis

37. Matīss Jakseboga
38. Roberts Suharevs Jr.
39. Toms Baumanis
40. Haralds Janvars
41. Dāvis Apfelbaums
42. Elīna Gala
43. Kristiāns Auziņš
44. Ilgvars Pavlovskis

45. Kaspars Viļums
46. Egīls Belševics
47. Jānis Markevics
48. Kristaps Naglis
49. Timur Mihhaljov
50. Jānis Lurins
51. Patriks Strods
52. Gunārs Buls
53. Marks Dzenis
54. Konstantīns Domeniks Zabello
55. Edgars Naglis
56. Igor Zamyatin
57. Krišs Skujenieks
58. Linda Riekstiņa
59. Tatjana Suchkova
60. Railends Kuhaļskis



Sievietes:
1. Veronika Sachok
2. Elēna Rācenāja
3. Krista Annija Lagzdiņa
4. Elīna Gala
5. Linda Riekstiņa
6. Tatjana Suchkova


Juniori U13:
1. Veronika Sachok
2. Krista Annija Lagzdiņa
3. Roberts Līvmanis
4. Toms Baumanis
5. Timur Mihhaljov
6. Edgars Naglis
7. Tatjana Suchkova
8. Railends Kuhaļskis


Juniori U18:
1. Rainers Kalniņš
2. Raivis Miglinieks
3. Rolands Riekstiņš
4. Kristaps Riekstiņš
5. Leonards Mazūrs
6. Veronika Sachok
7. Reinis Rihards Liepiņš
8. Elvis Arhinovičs
9. Krista Annija Lagzdiņa
10. Silvestrs Bružēvics
11. Ralfs Paeglis
12. Mārcis Radelis
13. Roberts Līvmanis
14. Matīss Jakseboga
15. Roberts Suharevs Jr.
16. Toms Baumanis
17. Dāvis Apfelbaums
18. Kristiāns Auziņš
19. Timur Mihhaljov
20. Jānis Lurins
21. Patriks Strods
22. Edgars Naglis
23. Krišs Skujenieks
24. Linda Riekstiņa
25. Tatjana Suchkova
26. Railends Kuhaļskis


Veterāni 40+:
1. Sandis Kalniņš
2. Igor Saveljev
3. Salvis Skarainis
4. Sergejs Mihejevs
5. Aleksandrs Žernovojs
6. Guntis Ernšteins
7. Sandis Krasts
8. Ilgvars Pavlovskis
9. Egīls Belševics
10. Gunārs Buls
11. Igor Zamyatin


Veterāni 50+:
1. Igor Saveljev
2. Salvis Skarainis
3. Ilgvars Pavlovskis
4. Egīls Belševics
5. Gunārs Buls