• Amatieru Līga
  • Latvijas Kauss
  • Rīgas Kauss
  • Rīgas Kauss
  • Chupachups
  • Meller
  • Mollers
  • 1a.lv
  • Fruittella
  • IZM
  • Stiga
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Bahlsen
  • Nano.lv
  • RD IKSD
  • mentos

4.posms Rīgā


4. Latvijas Kausa posms notika 3.februārī Rīgā, Rīgas Kultūru vidusskolā (Ganību dambis 7 (karte)).


Latvijas Kausa 4.posms (LK) notiek vienlaicīgi ar Amatieru līgas 5.posma turnīru.



Katrs spēlētājs, kurš piedalīsies visos 4 LK posmos, saņems piemiņas balvu - mugursomu.

Rezultāti

FOTO

Visas vietas:
1. Atis Sīlis
2. Sandis Kristaps Lagzdiņš

3. Gints Lasmanis
4. Raivis Miglinieks

5. Edgars Saulītis
6. Rainers Kalniņš
7. Valts Smagars
8. Artjoms Zaharovs

9. Jevgēnijs Zaharovs
10. Edgars Mucenieks
11. Raivis Sternāts
12. Sergejs Mihejevs
13. Elvijs Siliņš
14. Alvis Siliņš
15. Sandis Kalniņš
16. Aleksandrs Žernovojs

17. Guntis Ernšteins
18. Edžus Kaņeps
19. Elēna Rācenāja
20. Eliāns Ēdelis
21. Leonards Mazūrs
22. Elvis Arhinovičs
23. Raimonds Īša
24. Andrejs Kuzņecovs
25. Romans Faļkenšteins
26. Rolands Riekstiņš
27. Kristaps Riekstiņš
28. Salvis Skarainis
29. Sandis Krasts
30. Rūdolfs Valainis
31. Toms Baumanis
32. Reinis Rihards Liepiņš
33. Krista Annija Lagzdiņa
34. Ralfs Paeglis
35. Silvestrs Bružēvics
36. Rinalds Siņicins

37. Alens Kalniņš
38. Kaspars Viļums
39. Roberts Suharevs Jr.
40. Roberts Līvmanis
41. Haralds Janvars
42. Intars Garančs
43. Kristaps Zarinieks
44. Konstantīns Domeniks Zabello
45. Kristaps Naglis
46. Alexey Balitskiy
47. Henrijs Lērme
48. Matīss Jakseboga
49. Valts Janvars
50. Roberts Pelšs
51. Andrejs Farafonovs
52. Egīls Belševics
53. Sergejs Bezenkovs
54. Jānis Rektiņš
55. Dāvis Apfelbaums
56. Alberts Bērtiņš
57. Edgars Naglis
58. Mārcis Radelis
59. Ella Lauma Bērtiņa
60. Zigmārs Šmits


Dāmas:
1. Elēna Rācenāja
2. Krista Annija Lagzdiņa
3. Ella Lauma Bērtiņa


Jainākie juniori (bērni):
1. Toms Baumanis
2. Reinis Rihards Liepiņš
3. Krista Annija Lagzdiņa
4. Roberts Līvmanis
5. Andrejs Farafonovs
6. Alberts Bērtiņš
7. Edgars Naglis


Juniori:
1. Raivis Miglinieks
2. Rainers Kalniņš
3. Alvis Siliņš
4. Leonards Mazūrs
5. Elvis Arhinovičs
6. Rolands Riekstiņš
7. Kristaps Riekstiņš
8. Toms Baumanis
9. Reinis Rihards Liepiņš
10. Krista Annija Lagzdiņa
11. Ralfs Paeglis
12. Silvestrs Bružēvics
13. Rinalds Siņicins
14. Roberts Suharevs Jr.
15. Roberts Līvmanis
16. Intars Garančs
17. Kristaps Naglis
18. Henrijs Lērme
19. Matīss Jakseboga
20. Roberts Pelšs
21. Andrejs Farafonovs
22. Dāvis Apfelbaums
23. Alberts Bērtiņš
24. Edgars Naglis
25. Mārcis Radelis
26. Ella Lauma Bērtiņa


Veterāni:
1. Sergejs Mihejevs
2. Sandis Kalniņš
3. Aleksandrs Žernovojs
4. Guntis Ernšteins
5. Raimonds Īša
6. Salvis Skarainis
7. Sandis Krasts
8. Egīls Belševics
9. Sergejs Bezenkovs
10. Jānis Rektiņš
11. Zigmārs Šmits


Kopvērtējumi