• http://www.galdahokejs.lv
  • mentos
  • Meller
  • Stiga
  • IZM
  • 1a.lv
  • Meduskoks
  • TabulaRasa
  • Bahlsen
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Mollers
  • Fruittella
  • Nano.lv
  • RD IKSD
  • Chupachups

MŪSU PARTNERI


stiga

mentos

chupachups

valsts sportam
Rīgas Dome IKSD

2020.gads


Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām
un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2020.gada 25.aprīlī 19.septembrī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts komandām notika 18.janvārī. Skatīt Komandu čempionāta sadaļā.

Latvijas čempionāts junioriem
Latvijas čempionāts dāmām
Latvijas čempionāts senioriem


Šajās sacensībās tiek ņemti vērā sezonas 2019./2020. vecuma ierobežojumi:
juniori un juniores 2002. gadā dzimuši/as un vēlāk;
U-13 2007.gadā dzimuši un vēlāk;
Seniori 1980. gadā dzimuši un agrāk;
O50 1970. gadā dzimuši un agrāk!


FOTO

Rezultāti dāmas
Rezultāti seniori
Rezultāti juniori

Visas vietas

Juniori
1. Rainers Kalniņš
2. Rolands Riekstiņš
3. Kristaps Riekstiņš
4. Matīss Jakseboga
5. Ritvars Felkers
6. Dāvis Apfelbaums
7. Krista Annija Lagzdiņa
8. Patriks Strods
        
9. Toms Baumanis
10. Intars Garančs
11. Edgars Naglis
12. Reinis Rihards Liepiņš
13. Jānis Dāvis Liepiņš
14. Leonards Mazūrs
15. Regnārs Vazoliņš
16. Jānis Lubāns
        
17. Ralfs Paeglis
18. Kristers Lubāns
19. Niks Lācis
20. Silvestrs Bružēvics
21. Kristiāns Auziņš
22. Lūkass Jurka
23. Railends Kuhaļskis
24. Mārcis Radelis
25. Edgars Putniņš
26. Kristens Markus
27. Alekss Skudrītis
28. Ēriks Zaics
29. Lauris Rozentāls
30. Jēkabs Reķis
31. Emīls Matiass Reinfelds
32. Ģirts Grigorjevs
        
33. Rainers Neija
34. Ralfs Auziņš
35. Markuss Ābele
36. Margarita Ābele
37. Krišjānis Kurzemnieks
38. Ralfs Sondars
39. Roberts Verbičs
40. Jurģis Tihomirovs
41. Arnis Salmiņš
42. Kristaps Keišs
43. Rūdolfs Logins
44. Alekss Pimenovs
45. Roberts Kerns
46. Deniss Adamovičs


Seniori

1. ŽERNOVOJS Aleksandrs
2. STERNĀTS Raivis
3. KALNIŅŠ Sandis
4. SKARAINIS Salvis
5. KRASTS Sandis
6. ERNŠTEINS Guntis
7. BELŠEVICS Egīls
8. MIHEJEVS Sergejs
9. BULS Gunārs
10. ZAMIATIN Igor
11. REKTIŅŠ Jānis
12. JURKA Ints

Seniori O50
1. SKARAINIS Salvis
2. BELŠEVICS Egīls
3. BULS Gunārs
4. REKTIŅŠ Jānis

Sievietes
1. KAMZOLA Laima
2. RĀCENĀJA Elēna
3. ĀBELE Margarita

Juniores
1. ĀBELE Margarita

Juniori U13

1. VAZOLIŅŠ Regnārs
2. LĀCIS Niks
3. JURKA Lūkass
4. KUHAĻSKIS Railends
5. PUTNIŅŠ Edgars
6. SKUDRĪTIS Alekss
7. ZAICS Ēriks
8. REĶIS Jēkabs
9. REINFELDS Emīls Matiass
10. NEIJA Rainers
11. ĀBELE Margarita
12. KURZEMNIEKS Krišjānis
13. VERBIČS Roberts
14. SALMIŅŠ Arnis
15. KEIŠS Kristaps
16. LOGINS Rūdolfs
17. PIMENOVS Alekss
18. KERNS Roberts
19. ADAMOVIČS Deniss

Latvijas čempionāts OPEN klasē 


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2020.gada 7.martā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Rezultāti:
Kvalifikācijas grupas
Pamatturnīra grupas
4.līga
1.-3.līgas
4.līgas play-off (Cerību kauss)
Play-off


Foto

Visas vietas:

1. Edgars Caics
2. Atis Sīlis

3. Raivis Miglinieks
4. Elvijs Siliņš

5. Rainers Kalniņš
6. Alvis Siliņš
7. Jevgēnijs Zaharovs
8. Rolands Riekstiņš

9. Gints Lasmanis
10. Kārlis Balodis
11. Edžus Kaņeps
12. Aleksandrs Žernovojs
13. Raivis Sternāts
14. Artjoms Zaharovs
15. Eliāns Ēdelis
16. Sergejs Mihejevs

17. Edgars Mucenieks
18. Valts Smagars
19. Matīss Jakseboga
20. Simonas Pleikys
21. Salvis Skarainis
22. Sandis Kalniņš
23. Krista Annija Lagzdiņa
24. Leonards Mazūrs

25. Emīls Liepiņš
26. Kristaps Riekstiņš
27. Silvestrs Bružēvics
28. Mārcis Radelis
29. Romans Faļkenšteins
30. Sandis Krasts
31. Reinis Rihards Liepiņš
32. Ritvars Felkers
33. Guntis Ernšteins
34. Dāvis Apfelbaums
35. Kaspars Vilums
36. Kristaps Naglis
37. Kristers Lubāns
38. Rūdolfs Valainis
39. Audrius Pleikys
40. Ģirts Grigorjevs
41. Edgars Naglis
42. Elēna Rācenāja
43. Mazvydas Satkus
44. Sandra Komaraite
45. Toms Baumanis
46. Intars Garančs
47. Patriks Strods

48. Rinalds Siņicins
49. Alens Kalniņš
50. Laima Kamzola
51. Ralfs Paeglis
52. Egīls Belševics
53. Gustavs Keisters
54. Niks Lācis
55. Ēriks Zaics
56. Kristiāns Auziņš
57. Regnārs Vazoliņš
58. Kristaps Zarinieks
59. Jānis Lubāns
60. Artūrs Rinmanis
61. Railends Kuhaļskis
62. Deniss Adamovičs
63. Gunārs Buls
64. Kristers Krists Rudzroga
65. Edgars Putniņš
66. Igor Zamyatin
67. Rainers Neija
68. Margarita Ābele
69. Roberts Suharevs Sr.
70. Ralfs Auziņš
71. Matejs Zirnītis
72. Raivis Rudzītis

73. Alekss Skudrītis
74. Rodrigo Iga
75. Uldis Grigorjevs
76. Jēkabs Reķis
77. Jānis Dāvis Liepiņš
78. Lauris Rozentāls
79. Toms Jakseboga
80. Markuss Ābele
81. Lūkass Jurka
82. Aivis Veidemanis
83. Aigars Braļs
84. Ralfs Sondars
85. Alans Ņikitins
86. Kristers Keišs
87. Mārcis Samolčevs
88. Krišjānis Kurzemnieks
89. Dāvis Vaičiulēns
90. Katrīna Gailīte
91. Ernests Vidžups
92. Dāniels Vaičiulēns
93. Mārtiņš Rumpis
94. Roberts Kerns
95. Elmārs Kaminskis
96. Karīna Dzene
97. Kārlis Puriņš
98. Jānis Kronbergs
99. Kaspars Kleinbergs
100. Kristaps Keišs
101. Monta Jonaite
102. Artūrs Zasurcevs
103. Arvīds Maks
104. Daniels Hodoņonoks
105. Gustavs Mālnieks
106. Kristaps Ivanovskis
107. Valters Glūzda


Latvijas čempionāta reglaments
Latvijas čempionāta nominācijām reglaments