• http://www.galdahokejs.lv
  • TabulaRasa
  • Meller
  • 1a.lv
  • Nano.lv
  • mentos
  • Stiga
  • IZM
  • www.perfettivanmelle.com/
  • RD IKSD
  • Mollers
  • Fruittella
  • Bahlsen
  • Chupachups
  • Meduskoks

2019.gads

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts veterāniem notiks 2019.gada 13.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).



Latvijas čempionāts komandām notika 5.janvārī. Skatīt Komandu čempionāta sadaļā.

Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2019.gada 2.martā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts OPEN klasē 



Rezultāti (LČ kvalifikācija)

Rezultāti (LČ 4.līga - Cerību Kauss)

Rezultāti (LČ pamatturnīrs)


FOTO

Visas vietas:
1. Edgars Caics
2. Valts Smagars

3. Atis Sīlis
4. Sandis Kristaps Lagzdiņš

5. Raivis Miglinieks
6. Elvijs Siliņš
7. Edgars Saulītis
8. Artjoms Zaharovs

9. Jevgēnijs Zaharovs
10. Edgars Mucenieks
11. Rainers Kalniņš
12. Alvis Siliņš
13. Edžus Kaņeps
14. Sergejs Mihejevs
15. Aleksandrs Žernovojs
16. Salvis Skarainis

17. Sandis Kalniņš
18. Eliāns Ēdelis
19. Leonards Mazūrs
20. Elvis Arhinovičs
21. Raivis Sternāts
22. Romans Faļkenšteins
23. Rinalds Siņicins
24. Žygimantas Remeika

25. Kristaps Riekstiņš
26. Mikus Saulītis
27. Guntis Ernšteins
28. Roberts Līvmanis
29. Audrius Pleikys
30. Kaspars Viļums
31. Silvestrs Bružēvics
32. Rolands Riekstiņš
33. Patriks Strods
34. Kristaps Zarinieks
35. Matīss Jakseboga
36. Alens Kalniņš
37. Rūdolfs Valainis
38. Sandis Krasts
39. Krista Annija Lagzdiņa
40. Dāvis Apfelbaums
41. Kristaps Naglis
42. Egīls Belševics
43. Edgars Naglis
44. Ralfs Paeglis
45. Mārcis Radelis
46. Laima Kamzola
47. Vladimir Voronov
48. Haralds Janvars

49. Mazvydas Satkus
50. Rūdolfs Pilāns
51. Sandra Komaraite
52. Ritvars Felkers

53. Railends Kuhaļskis
54. Ģirts Grigorjevs
55. Jānis Lurins
56. Rihards Mazitāns
57. Igor Zamyatin
58. Gintautas Remeika
59. Marks Dzenis
60. Toms Baumanis
61. Alekss Ernšteins
62. Matejs Zirnītis
63. Ēriks Zaics
64. Aivars Vāvers
65. Gustavs Keisters
66. Roberto Puķītis
67. Kristers Lubāns
68. Kristiāns Auziņš
69. Konstantīns Domeniks Zabello
70. Krišs Skujenieks
71. Lauris Rozentāls
72. Reinis Rihards Liepiņš

73. Uldis Grigorjevs
74. Kristens Markus
75. Zigmārs Šmits
76. Markuss Ābele

77. Deniss Adamovičs
78. Regnārs Vazoliņš
79. Kristers Keišs
80. Margarita Ābele
81. Rainers Kreitāls
82. Rodrigo Iga
83. Rainers Neija
84. Toms Jakseboga
85. Edgars Putka
86. Ralfs Auziņš
87. Edgars Putniņš
88. Līva Kreitāle
89. Ļevs Skrickis
90. Artūrs Rinmanis
91. Aigars Braļs
92. Jānis Liepiņš
93. Katrīna Gailīte
94. Marks Strazdiņš
95. Katrīna Ļihačova
96. Jēkabs Svilis
97. Elmārs Kaminskis
98. Daniels Putka
99. Monta Jonaite
100. Patriks Jarahovičs
101. Alberts Zemels

Latvijas čempionāta reglaments
Latvijas čempionāta nominācijām reglaments