• http://www.galdahokejs.lv
  • Fruittella
  • Meduskoks
  • Stiga
  • Valsts sportam
  • 1a.lv
  • http://www.nano.lv/
  • Meller
  • mentos
  • RD IKSD
  • Chupachups
  • www.perfettivanmelle.com/
  • TabulaRasa

2017.gads


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2017.gada 13.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).


Latvijas čempionāts komandām notika 14.janvārī. Skatīt Komandu čempionāta sadaļā.

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts veterāniem notika 2017.gada 8.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte). (Info skatīt zemāk)

Latvijas čempionāts


(Pieaugušajiem jeb OPEN klase)


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2017.gada 13.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

1. kārta Grupas

2. kārta Līgas

3. kārta Play-off , Play-off (2.līga)Play-off (3.līga)

Raksts


Visas vietas:

1. Edgars Caics
2. Atis Sīlis

3. Valts Smagars
4. Sandis Kristaps Lagzdiņš

5. Artjoms Zaharovs
6. Mikus Saulītis
7. Jevgēnijs Zaharovs
8. Edžus Kaņeps

9. Gints Lasmanis
10. Igor Saveljev
11. Sergejs Mihejevs
12. Elvijs Siliņš
13. Edgars Saulītis
14. Raivis Miglinieks
15. Matīss Saulītis
16. Eliāns Ēdelis

17. Rainers Kalniņš
18. Edgars Mucenieks
19. Sandis Kalniņš
20. Raivis Sternāts
21. Maria Saveljeva
22. Aleksandrs Žernovojs
23. Simonas Pleikys
24. Andrejs Kuzņecovs

25. Alvis Siliņš
26. Elēna Rācenāja

27. Romāns Faļkenšteins
28. Salvis Skarainis

29. Guntis Ernšteins
30. Alens Kalniņš
31. Vafa Hamdamov
32. Sandra Komaraite

33. Kristaps Riekstiņš
34. Vladimir Voronov
35. Kristaps Zarinieks
36. Egīls Belševics
37. Audrius Pleikys
38. Rinalds Siņicins
39. Kaspars Viļums
40. Mazvydas Satkus
41. Roberts Suharevs Jr.
42. Reinis Rihards Liepiņš
43. Leonards Mazūrs
44. Patriks Strods

45. Roberts Pelšs
46. Haralds Janvars

47. Aigars Romals
48. Lorens Kaužēns

49. Sandis Krasts
50. Rolands Riekstiņš
51. Sergejs Bezenkovs
52. Intars Garančs

53. Toms Baumanis
54. Žygimantas Remeika
55. Roberts Līvmanis
56. Ralfs Paeglis
57. Veronika Sachok
58. Konstantīns Domeniks Zabello
59. Martins Gabrielis
60. Edvards Drozds
61. Mārcis Radelis
62. Andrejs Farafonovs
63. Intars Žubeckis
64. Tomas Ulis

65. Krista Annija Lagzdiņa
66. German Geller Jr.
67. Kristiāns Auziņš
68. Krišs Skujenieks
69. Gintautas Remeika
70. Julius Steisunas
71. Kārlis Veide
72. Railends Kuhaļskis
73. Markuss Ābele
74. Mark-Julius Pikat
75. Aleksandra Farafonova
76. Rihards Hoņavko
77. Ralfs Sondars
78. Lauris Rozentāls



Balvas



Latvijas čempionāts Junioriem

(arī junioru jaunākā grupa)

Juniori (1999.g.dzimuši un vēlāk)
Juniori jaun.grupa (2004.g.dzimuši un vēlāk)

1. kārta Grupas

2. kārta Līgas
3. kārta 
Play-off (1.-4.vieta) , Play-off (5.-8.vieta)

FOTO


Visas vietas:
1. Raivis Miglinieks
2. Eliāns Ēdelis
3. Rainers Kalniņš
4. Alvis Siliņš

5. Elvis Arhinovičs
6. Emīls Liepiņš
7. Kristaps Riekstiņš
8. Hugo Brengulis

9. Emīls Krasts
10. Reinis Rihards Liepiņš
11. Lorens Kaužēns
12. Intars Garančs
13. Rinalds Siņicins
14. Leonards Mazūrs
15. Roberts Līvmanis
16. Ralfs Paeglis

17. Aigars Romals
18. Rolands Riekstiņš
19. Andrejs Farafonovs
20. Kristaps Naglis
21. Roberts Pelšs
22. Silvestrs Bružēvics
23. Toms Baumanis
24. Martins Gabrielis
25. Toms Stūrmanis
26. Patriks Strods
27. Mārcis Radelis
28. Krišs Skujenieks
29. Kristiāns Auziņš
30. Rihards Hoņavko
31. Dāvis Apfelbaums
32. Kārlis Veide

33. Railends Kuhaļskis
34. Markuss Ābele
35. Mārtiņš Reinis Trops
36. Markuss Roms
37. Jānis Saverass
38. Marks Dzenis
39. Lauris Rozentāls
40. Ričards Ļaksa
41. Imants Zvirbulis
42. Ralfs Sondars


Jaunākā grupa:
1. Kristaps Riekstiņš
2. Reinis Rihards Liepiņš
3. Intars Garančs
4. Rinalds Siņicins
5. Roberts Līvmanis
6. Ralfs Paeglis
7. Andrejs Farafonovs
8. Toms Baumanis
9. Martins Gabrielis
10. Toms Stūrmanis
11. Patriks Strods
12. Mārcis Radelis
13. Krišs Skujenieks
14. Kristiāns Auziņš
15. Rihards Hoņavko
16. Dāvis Apfelbaums
17. Kārlis Veide
18. Railends Kuhaļskis
19. Markuss Ābele
20. Mārtiņš Reinis Trops
21. Markuss Roms
22. Lauris Rozentāls
23. Ričards Ļaksa
24. Imants Zvirbulis
25. Ralfs Sondars



Latvijas čempionāts Sievietēm

(arī juniores)

Juniores (1999.g. dzimšanas gads un vēlāk)

Rezultāti:

1. kārta Apļa turnīrs
2. kārta 
Play-off (1.-4.vieta) , Play-off (5.-8.vieta)

FOTO

Visas vietas:

1. Elēna Rācenāja
2. Laima Kamzola
3. Ilze Zuce-Tenča
4. Gundega Paķe

5. Sarma Vēberga
6. Krista Annija Lagzdiņa
7. Mārīte Stūrmane
8. Olga Ozernaja

9. Laura Stūrmane
10. Aleksandra Farafonova

Juniores:
1. Krista Annija Lagzdiņa
2. Laura Stūrmane
3. Aleksandra Farafonova


 

Latvijas čempionāts Veterāniem

(arī vecākā grupa)

1977.g.dzimuši un agrāk
Vecākā grupa (1967.g.dzimuši un agrāk)

Rezultāti:

1. kārta Apļa turnīrs
2. kārta 
Play-off (1.-4.vieta) , Play-off (5.-8.vieta) , 2.līga

FOTO

Visas vietas:

1. Sergejs Mihejevs
2. Aleksandrs Žernovojs
3. Raimonds Īša
4. Salvis Skarainis

5. Sandis Kalniņš
6. Egīls Belševics
7. Aivars Vāvers
8. Ilgvars Pavlovskis

9. Guntis Ernšteins
10. Sandis Krasts
11. Eduards Paķis
12. Intars Žubeckis
13. Jānis Rektiņš
14. Aleksandrs Ozernojs
15. Sergejs Bezenkovs
16. Blūmentāls Romans
17. Roberts Suharevs Sr.

Vecākā grupa:
1. Salvis Skarainis
2. Egīls Belševics
3. Aivars Vāvers
4. Ilgvars Pavlovskis
5. Jānis Rektiņš
6. Romans Blūmentāls



Balvas


 

INFO PARTNERIS


sportacentrs.com