• http://www.galdahokejs.lv
  • RD IKSD
  • mentos
  • http://www.nano.lv/
  • TabulaRasa
  • 1a.lv
  • Stiga
  • Chupachups
  • Valsts sportam
  • Fruittella
  • www.perfettivanmelle.com/
  • Meller
  • Meduskoks

2016.gads


Latvijas čempionāts OPEN klasē notika 2016.gada 14.maijā Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts

(OPEN klase)

Rezultāti:

A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

1.līga, 2.līga, 3.līga, 4.līga

Play-off

Visas vietas:
1. Edgars Caics
2. Atis Sīlis
3. Edgars Mucenieks
4. Valts Smagars
5. Eliāns Ēdelis
6. Sergejs Mihejevs
7. Jānis Kalnevics
8. Elvijs Siliņš
9. Matīss Saulītis
10. Sandis Kristaps Lagzdiņš
11. Igor Saveljev
12. Gints Lasmanis
13. Raivis Sternāts
14. Maria Saveljeva
15. Raivis Miglinieks
16. Edžus Kaņeps
17. Edgars Saulītis
18. Arnis Vītols
19. Rainers Kalniņš
20. Mikus Saulītis
21. Kristaps Zarinieks
22. Romans Faļkenšteins
23. Simonas Pleikys
24. Sandis Kalniņš

25. Alvis Siliņš
26. Rūdolfs Valainis
27. Sandis Kadakovskis
28. Audrius Pleikys
29. Salvis Skarainis
30. Jānis Stūrmanis
31. Alens Kalniņš
32. Elvis Arhinovičs
33. Kaspars Viļums
34. Rūdis Kadakovskis
35. Guntis Ernšteins
36. Elēna Rācenāja
37. Alen Shekarev
38. Vafa Hamdamov
39. Eduards Blūmentāls
40. Sandis Krasts
41. Egīls Belševics
42. Roberts Suharevs jr.
43. Haralds Janvars
44. Sandra Komaraite
45. Vladimir Voronov
46. Aigars Romals
47. Martins Gabrielis
48. Filips Buhtujevs

49. Hugo Brengulis
50. Gunārs Buls
51. Lorens Kaužēns
52. Rinalds Siņicins
53. Mārcis Radelis
54. Jurgita Arbačiauskaite
55. Konstantīns Domeniks Zabello
56. Reinis Bicāns
57. Mārīte Stūrmane
58. Olga Ozernaja
59. Romans Blūmentāls
60. Toms Stūrmanis
61. Reinis Rihards Liepiņš
62. Elīss Jānis Depše
63. Artūrs Aldis Rullis
64. Edvards Drozds
65. Andrejs Solovjovs
66. Tomas Ulis
67. Elīna Gala
68. Rolands Riekstiņš

69. Rinalds Vītols
70. Sergejs Bezenkovs
71. Roberts Pelšs
72. Kristaps Riekstiņš
73. Ingus Romals
74. Semjons Fiškiss
75. Silvestrs Bružēvics
76. Laura Stūrmane
77. Julius Bogdevičius
78. Aigars Klucis
79. Maksims Sokolovskis
80. Juliana Beliak





Latvijas čempionāts komandām notika 10.aprīlī. Skatīt Komandu čempionāta sadaļā.

Latvijas čempionāts junioriem, Latvijas čempionāts dāmām un Latvijas čempionāts veterāniem notika 9.aprīlī Inčukalnā, Inčukalna sporta kompleksā (karte).

Latvijas čempionāts Junioriem

(arī jaunioru jaunākā grupa)

Rezultāti:

A grupa, B grupa, C grupa, D grupa

1.līga, 2.līga, 3.līga

Play-off

Visas vietas:
1. Filips Buhtujevs
2. Raivis Miglinieks
3. Alvis Siliņš
4. Emīls Liepiņš

5. Alens Kalniņš
6. Emīls Krasts
7. Ingus Danenbergs
8. Aldis Gusevs

9. Eliāns Ēdelis
10. Aigars Romals
11. Rainers Kalniņš
12. Eduards Blūmentāls
13. Hugo Brengulis
14. Rūdis Kadakovskis
15. Elvis Arhinovičs
16. Lorens Kaužēns

17. Roberts Suharevs jr.
18. Reinis Rihards Liepiņš
19. Rūdolfs Nažinskis
20. Nikolass Pilinskis
21. Intars Garančs
22. Mārcis Radelis
23. Madars Irbe
24. Martins Gabrielis
25. Rolands Riekstiņš
26. Roberts Pelšs
27. Edvards Drozds
28. Rinalds Siņicins
29. Ralfs Paeglis
30. Lauris Pēteris Mazpolis
31. Artūrs Aldis Rullis
32. Kristaps Sablins

33. Sandis Rosinskis
34. Toms Stūrmanis
35. Kristiāns Svētiņš
36. Elīss Jānis Depše
37. Ingus Romals
38. Rihards Hoņavko
39. Yan Berzin
40. Kristaps Riekstiņš
41. Kārlis Reķis
42. Andrejs Farafonovs
43. Reinis Beinars
44. Maksims Farbtuhs
45. Jānis Saverass
46. Henrijs Baugers


Latvijas čempionāts Dāmām

(arī juniores)

Rezultāti:

Kvalifikācija

2.līga

Play-off

Visas vietas:
1. Ilze Zuce-Tenča
2. Laima Kamzola
3. Elēna Rācenāja
4. Elīna Gala

5. Dārta Ozoliņa
6. Mārīte Stūrmane
7. Sarma Vēberga
8. Olga Ozernaja

9. Laura Stūrmane
10. Ance Migliniece
11. Sindija Zimba
12. Evija Valka

Tikai juniores:
1. Sarma Vēberga
2. Laura Stūrmane
3. Ance Migliniece
4. Sindija Zimba
5. Evija Valka


Latvijas čempionāts Veterāniem

(arī vēcākā grupa)

Rezultāti:

Kvalifikācija

2.līga

Play-off

Visas vietas:
1. Aleksandrs Žernovojs
2. Sergejs Mihejevs
3. Sandis Kalniņš
4. Guntis Ernšteins

5. Arnis Vītols
6. Sandis Krasts
7. Egīls Belševics
8. Intars Žubeckis

9. Jānis Rektiņš
10. Kaspars Sablins
11. Sergejs Bezenkovs
12. Kaspars Irbe
13. Roberts Suharevs Sr.
14. Andrejs Sablins
 
Tikai vecākā grupa:
1. Arnis Vītols
2. Egīls Belševics
3. Jānis Rektiņš



Foto




INFO PARTNERIS


sportacentrs.com